Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites - Bets.Zone - Betting Zone Use our complete list of trusted and reputable operators to see at a glance the best casino, poker, sport and bingo bonuses available online.

Examene - Concursuri

Tabel  nominal cu rezultatele elevilor la examenul de certificare a calificării absolvenților învătământului liceal, filiera tehnologică, nivel 4, 04.06.2020

 

 

Domeniul: Economic

Calificarea:Tehnician în administrație

NR. CRT.

NUMELE SI PRENUMELE

CALIFICATIV

REZULTAT FINAL

 
 

1

ARDELEAN GEANINA

EXCELENT

ADMIS

 

2

BODA FERENC ROBERT

FOARTE BINE

ADMIS

 

3

CHIBA SORIN VIOREL

EXCELENT

ADMIS

 

4

GĂVRILUȚ RAMONA COSMINA

FOARTE BINE

ADMIS

 

5

GHIULAI DIANA LARISA

FOARTE BINE

ADMIS

 

6

GORON OVIDIU GABRIEL

BINE

ADMIS

 

7

HANDOLESCU DAN

EXCELENT

ADMIS

 

8

MAG RODICA SIMONA

FOARTE BINE

ADMIS

 

9

MANDACHI MARIANA

EXCELENT

ADMIS

 

10

MANGĂU RAMONA LILIANA

EXCELENT

ADMIS

 

11

PÎNTEA IONEL

EXCELENT

ADMIS

 

12

SZABO CARMEN ANGELA

EXCELENT

ADMIS

 

 

Domeniul: Construcții, instalații și lucrări publice

Calificarea: Tehnician desenator pentru construcții și instalații

NR. CRT.

NUMELE SI PRENUMELE

CALIFICATIV

REZULTAT FINAL

 
 

1

ANDREI D.I. SERGIU ADRIAN

EXCELENT

ADMIS

 

2

BĂRNUȚ C. DENISA

FOARTE BINE

ADMIS

 

3

CHIRA D.A. MĂDĂLINA GEORGIANA

EXCELENT

ADMIS

 

4

GORON A. DAN VLAD

FOARTE BINE

ADMIS

 

5

KOLOZSI M. MARTON TAMAS

EXCELENT

ADMIS

 

6

LUCACIU  F. ANDREI COSMIN

FOARTE BINE

ADMIS

 

7

PAH A. LORENA DORINA

EXCELENT

ADMIS

 

8

PRUNEAN V.P. PAULA DENISA

EXCELENT

ADMIS

 

9

PUȘCAȘ  E. ANA DANIELA

FOARTE BINE

ADMIS

 

10

RAȚIU  L.T. ANDRADA LUCIA

FOARTE BINE

ADMIS

 

 

Domeniul: Mecanică

Calificarea: Tehnician mecanic pentru întreținere și reparații

NR. CRT.

NUMELE SI PRENUMELE

CALIFICATIV

REZULTAT FINAL

 
 

1

ALMASI L. LASZLO

FOARTE BINE

ADMIS

 

2

BLAGA I. CRISTIAN VASILE

FOARTE BINE

ADMIS

 

3

CHIOREAN V.F. REMUS - IONUT

FOARTE BINE

ADMIS

 

4

CRISTEA N. ANDREI - RAUL

EXCELENT

ADMIS

 

5

HÂŞ F. RAUL - VASILE

EXCELENT

ADMIS

 

6

HENDEA F. GABRIEL - MIHAI

FOARTE BINE

ADMIS

 

7

JECAN D.S. CIPRIAN - RAZVAN

FOARTE BINE

ADMIS

 

8

JOZSA I.C. ZSOLT - ISTVAN

FOARTE BINE

ADMIS

 

9

KISS Z. MIKLOS - PETER

FOARTE BINE

ADMIS

 

10

MARGIN V. ADRIAN - FLORIN

EXCELENT

ADMIS

 

11

NEMETI I. ROLAND - ISTVAN

FOARTE BINE

ADMIS

 

12

POP V.C. BENIAMIN - CORNEL

EXCELENT

ADMIS

 

13

SABOU I. GABRIEL - IONUT

FOARTE BINE

ADMIS

 

14

SZEKELY TOMY CRISTIAN

FOARTE BINE

ADMIS

 

15

TALOS M. TUDOR

FOARTE BINE

ADMIS

 

16

TOC V.L. RAZVAN - CRISTIAN

FOARTE BINE

ADMIS

 

17

UNGRUSAN M. RARES - CRISTIAN

FOARTE BINE

ADMIS

 

 

Domeniul: Electronică automatizări

Calificarea: Tehnician în automatizări

NR. CRT.

NUMELE SI PRENUMELE

CALIFICATIV

REZULTAT FINAL

 
 

1

ABRUDAN ANTONIO GABRIEL

EXCELENT

ADMIS

 

2

ALEXA ALEX DAN

FOARTE BINE

ADMIS

 

3

BARBURAS N. RAUL NICOLAE

EXCELENT

ADMIS

 

4

BOITA I. DARIUS

FOARTE BINE

ADMIS

 

5

BORZA ALEXANDRU DANIEL

EXCELENT

ADMIS

 

6

CRISTE N. ANDREI NICOLAE

FOARTE BINE

ADMIS

 

7

COSTINA P.V.FLORIN ALEXANDRU

FOARTE BINE

ADMIS

 

8

CHIOREAN ALEXANDRA LAVINIA

FOARTE BINE

ADMIS

 

9

GOG DENIS GABRIEL

EXCELENT

ADMIS

 

10

ILIES V. GABRIEL TIMOTEI

EXCELENT

ADMIS

 

11

ILIES A .IOSIF ROBET

EXCELENT

ADMIS

 

12

KOMOCZ L. STEFAN

FOARTE BINE

ADMIS

 

13

LUCACI R. ALEXANDRU REMUS

FOARTE BINE

ADMIS

 

14

MARIAN C.V. MILENA ANCA

FOARTE BINE

ADMIS

 

15

MASTAN D.DRAGOS

FOARTE BINE

ADMIS

 

16

POPA D. I.RALUCA ANAMARIA

FOARTE BINE

ADMIS

 

17

POP I. PAUL ANDREI

FOARTE BINE

ADMIS

 

18

POP  MIHAI VALENTIN

FOARTE BINE

ADMIS

 

19

POP C.RARES MADALIN

FOARTE BINE

ADMIS

 

20

POP V. C.RARES CIPRIAN CATALIN

FOARTE BINE

ADMIS

 

21

RECHISAN A. VLAD MIHAI

FOARTE BINE

ADMIS

 

22

SARB DENISA GABRIELA

EXCELENT

ADMIS

 

23

SARB M. ELISEI GABRIEL

FOARTE BINE

ADMIS

 

24

TALPA V. MARIUS VASILE

FOARTE BINE

ADMIS

 

25

TUNS C. I.AURELIAN FLAVIU

FOARTE BINE

ADMIS

 

26

VASCAN I. C. DARIUS GABRIEL

EXCELENT

ADMIS

 

27

VITISAN V. ANDREI GRIGORE

FOARTE BINE

ADMIS

 

 

Președinte:  Prof. Ing. LUPAȘ VIORICA

Secretar: ILUȚ MARIANA

Autentificare

Cine e online?

Avem 7 vizitatori și nici un membru online

OT2016 - Constructii, instalatii si lucrari publice