Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites - Bets.Zone - Betting Zone Use our complete list of trusted and reputable operators to see at a glance the best casino, poker, sport and bingo bonuses available online.

Anul școlar 1973-1974

 

Anul V A – diriginte Pasmandi Magdalena

Specialitatea: Construcţii civile

Anton I. Maria, Balint Gh. Barna, Bilc I. Ioan, Blaj I. Ioan, Blaga Gh. Ioan, Blidar V. Vasile, Ciupe I. Maria, Chendea I. Viorica, Chiş I. Ioan, Crehul Gh. Ioan, Dale D. Ioan, Dehelean Gh. Gheorghe, Gaal I. Aurica, Ghiuruţan S. Gavril, Ghiuruţan I. Ioan, Goron P. Petru, Holhoş I. Valica, Kulcsar I. Iosif, Labo V. Aurelia, Mike Kim Ioan, Meseşan Gh. Maria, Mureşan Gh. Gherasim, Moldovan P. Isai, Nagy I. Malvina, Oszvath I. Iosif, Peter L. Iacob, Pop F. Virginia, Sabău Gh. Ioan, Stanca T. Traian, Sereş B. Karol, Taloş D. Eugen, Terheş S. Gheorghe, Ţiriac S. Ştefan.

 

Anul V B – diriginte Kiss Iuliu

Specialitatea: Instalaţii în construcţii

Bodran I. Ioan, Botofan N. Ioan, Baciu A. Iasaia, Călăcean V. Ioan, Ciurbe P. Jujica, Ciutre M. Nicolae, Crişan T. Dumitru, Crişan T. Teodor, Damian G. Ioan, Hosu I. Ioan, Gherman I. Iulian, Margin G. Iulian, Marincaş V. Ioan, Marincaş Vasile, Micle I. Vasile, Moldovan Gh. Teodor, Muste V. Viorel, Nedişan P. Aurel, Onuţan I. Gligor, Păuşan I. Maria, Perneş I. Aurelia, Pop I. Tiberiu, Pripon G. Ioan, Puie P. Aurica Florica, Roman I. Clement, Sabău V. Gligore, Şamşudan D. Dumitru, Taloş T. Ioan, Tămaş N. Lidia, Tamba N. Gheorghe, Vicaş P. Leontin.

 

 Anul școlar 1974-1975

 

Anul  V A – diriginte Ivan Maria

Specialitatea: Construcţii civile

Băican G. Elena, Bălăbuc I. Ioan, Bican I. Maria, Biro A. Alexa, Bitea M. Ioan, Chereji M. Mihai, Chioreanu V. Lucia, Chiş N. Nicolae, Ciordaş A. Cornelia, Coste G. Susana, Costin I. Voica , Cozac G. Ioan, Crişan V. Horia, Csiszar A. Aladar, Csondi V. Eugen, Damşa G. Cornelia, Drăgan F. Petru, Fărcaş C. Augustin, Groza G. Vasile, Hâş A. Viorica, Hossu I. Maria, Iacob V. Mihai, Iştoan V. Dumitru, Lucaciu A. Maria, Milaş A. Gavril, Mocanu I. Ioan, Mureşan I. Cezar, Muste V. Gheorghe, Peşteleu I. Aurel, Pop G. Ioan, Pop G. Viorel, Pop T. Dorina, Puşcaş I. Nadia, Romocean I. Maria, Silvăşan G. Rodica, Szekely I. Bela, Ţurcaş T. Ioan , Varady A. Alexandru.

 

Anul  V B – diriginte Constantinescu Cristian

Specialitatea: Instalaţii în construcţii

Bălănean Gh. Viorel, Bărbuş I. Maria, Bîrjac A. Ambrozie, Bogdan A. Alexandru, Bogdan V. Vasile, Covaci I. Vasile, Cristea V. Iosif, Cristea V. Valeria, Crişan I. Ioan, Găvra Gh. Gheorghe, Iacob I. Ioan, Ilea I. Eleonora, Indreican A. Valer, Jecan A. Alexa,  Jecan A. Vasile, Lapoş V. Gligore, Meseşan F. Ilie, Moldovan I. Nicolae, Moldovan P. Ana, Mureşan V. Petru, Onicaş C. Ioan, Orţan A. Alexă, Orţan V. Ioan, Pop A. Vasile, Pop Gh. Remus, Pop I. Gheorghe, Pop I. Vasile, Remeş V. Ioan, Sabău V. Ioan, Stanciu Gh. Vasile, Şamşudan V. Ioan, Şanta Gh. Traian, Tămaş A. Simion, Terheş Gh. Ioan, Tuşer I. Vasile, Zaha V. Vasile.

 

Anul școlar 1975-1976

 

Anul V A – diriginte Iepan Lucia

Specialitatea: Construcţii civile şi industriale

Berar G. Elena, Berar I. Liviu, Birtaş Dorina Maria, Blidar V. Valeria, Borbe I. Maria , Borcan Gh. Adriana Ana, Chertes G. Maria, Cheşeli S. Veronica, Damian I. Alexandru, Dragomir I. Gheorghe, Farcaş D. Ioan, Făgadauan I. Livia, Gîrboan G. Sînziana, Jeler A. Maria, Lodin V. Ana, Marincaş T. Ioan, Mindruţ I. Sabin, Morar I. Iustina, Moş I. Vasile, Mureşan I. Terezia, Nemeş A. Cornelia, Nemeş I. Aurel, Opriş P. Eugenia, Oros M. Ana Iustina, Parnău A. Ioan, Pîrje P. Artemisa, Poptelecan V. Aurelia, Prodan G. Onuţ, Sabau I. Viorica, Suciu A. Lucia, Şerban I. Rafila, Şeres V. Arpad, Taloş D. Lucia, Tibrea V. Alexandru, Ţiriac S. Ilie , Vardai D. Tiberiu.

 

Anul V B – diriginte Preda Eugen

Specialitatea: Instalaţii în construcţii

Baidoc D. Ioan, Baidoc P. Ioan, Bejinariu Gh. Marcel, Bezeman V. Felicia Ofelia, Boros Al. Francisc, Borzan F. Raveica, Chioroban T. Doche Ticuţa, Cighi Gh. Ioan, Cighi V. Ioan, Cosma V. Alexandru, Crişan A. Eugen, Cuibuş G. Laurenţiu, Dobocan I. Mihai Izidor, Herţe A. Alexandru, Lung P. Ioan, Marian A. Viorel, Marincaş I. Vasile, Merlaş I. Maria, Miclea V. Vasile, Nicoară I. Virgil, Nosa I. Iuliu, Pal Kiss I. Istvan, Pantea I. Maria, Pap Al. Alexandru, Paşca P. Ioan, Petric V. Emil, Puşcaş G. Istvan, Raita E. Virgil Marian, Rusu T. Ionel, Seran Gh. Aurelia, Taloş I. Maria, Taloş I. Veronica, Tăut V. Viorel, Tegzeş T. Ioan, Vereş I. Teodor.

 

Anul școlar 1976-1977

 

Anul V A – diriginte Muller Milaș Leontina

Specialitatea: Construcţii civile şi industriale

Alb A. Augustin , Beldean V. Jenica , Bîlt T. Lucia, Blaga G. Ioan , Boie V. Nicolae, Câmpean V. Ioan, Ceascai I. Maria, Chende I. Dorel , Ciortea N. Viorel, Cosma G. Amalia, Criste A. Nastasia, Crucerescu Octavian, Duma I. Viorica, Gaidoş I. Viorel , Gal Gh. Lucica, Guralivu L. Lucica, Lazăr I. Maria-Cornelia, Mierluş F. Viorica, Moise P. Mărioara, Mureşan C. Rodica, Niste I. Anica, Oniţ F. Maria , Păscuţă V. Ioan, Pop A. Maria, Pop F. Lidia, Pop I. Aurica, Pop I. Leontina , Pop I. Valer, Porfire C. Ludovica, Porumb V. Dorina, Porumb V. Ioan –Gavril, Raţ T. Maria, Rus Gh. Vasile, Szeker St. Martin, Ştefan T. Viorel, Tămaş I. Lucia, Terheşiu A. Eugenia, Ţucra A. Alexandrina, Vincze F. Edit, Vlad G. Viorel.

 

Anul V B – diriginte Neag Ioan

Specialitatea: Instalaţii în construcţii

Balint F. Viorica, Boldea I. Ioan, Butcovan P. Dumitru, Buzogany B. Barna, Cherecheş Ghe. Alexandru, Chira I. Dina, Chiş G. Gavril, Crecan G. Aurelia, Crişan A. Vasile, Crişan Gr. Vasile-Ioan, Crişan I. Viorel, Dârjan V. Simona, Duca A. Ambrozie, Gogota Gh. Livia, Groza G. Maria, Irimeş V. Mircea, Jecan Gh. Vasile, Jecan V. Ioan, Jiman D. Aurelia, Kadar I. Terezia, Luncan I. Nelu-Leontin-Mihai, Moldovan I. Virgil, Mureşan E. Anica, Olăhuţ A. Victor, Onuţan I. Aurelia, Pavel A. Maria, Pop A Ioan, Pop G. Gheorghe, Popiţiu I. Vasile, Puşcaş O. Ioan, Rusu T. Florica, Sabou I. Maria, Silaghi Gh. Liviu, Şireag Ioan.

 

Anul V C – diriginte Kiss Iuliu

Specialitatea: Electromecanică

Belteki Ştefan, Berar Ioan, Bicskei Arpad, Bob Gheorghe, Bota Dorel, Crişan Sabin, Curea Alexandru, Faur Ioan, Gaal Csaba, Indrieş Gheorghe, Jecan Viorel Vasile, Marian Dorel, Marian Dorel, Marincaş Ioan, Morar Vasile, Moşincat Dumitru, Mureşan Mircea, Nedişan Nicolae, Olah Endre, Oros Ştefan, Orţan Viorel Liviu, Perneş Vasile, Pintea Ioan, Pop Adrian-Dănuţ, Pop Ioan, Pop Mircea, Remeş Flore, Sălăjan Cornel, Tămaş Viorel, Tătar Sorel, Tăutu Vasile-Valeriu, Tomuţa Ioan, Ursan Teodor, Vardai Ştefan, Vulpe Dan Gheorghe.

 

Anul școlar 1977-1978

 

Clasa a XII-a A – diriginte Neag Ioan

Specialitatea: Construcţii civile şi industriale

Balint Mariana, Bardi Terezia, Bărar Regina, Böldi Gyula, Boloş Viorel, Bota Nastasiu, Câmpan Eva, Ciocan Viorica, Damşa Nicolae, Feher Magdalena, Földeş Gabriela Mihaela, Ghegheş Voichiţa, Goia Emilia, Grad Anicuţa, Gudea Olimpia, Gui Elena, Hosu Elena, Ianchiş Nicolae, Ilieş Veronica, Indrecan Niculina Maria, Iuraş Iosif, Labo Ruxanda, Lazăr Cornel, Nemeti Ana, Onicaş Vasile, Opriş Liviu, Pazmandi Ildiko, Petrică Leontina, Pop A. Aurica, Pop I. Aurica, Pop Viruca, Porumb Alexandru, Suciu Veronica, Szabo Rozalia, Vaida Elena.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Ploieşteanu Dragoş

Specialitatea: Instalaţii în construcţii

Achim Gh. Gheoghe, Achim A. Ioachim, Barbur E. Rodica, Bărbânţă I. Elena, Beldean I. Angelica, Bîrjac V. Maria, Bodea T. Liviu, Ciorba I. Dorin, Cîmpean Gh. Ioan, Cîmpeanu A. Angela, Chiorean I. Nastasia, Corb St. Simion, Coste I. Vasile, Crăciun P. Felicia, Crăciun T. Dumitru, Cuibuş G. Liviu, David I. Vasile, Drule Gh. Gheorghe, Ghiurca P. Petru Viorel, Herlea G. Floare, Iepan V. Ana, Kertesz I. Istvan, Labo A. Cornel, Moldovan V. Emil, Mureşan V. Cornel, Neagotă G. Ioan, Nedişan I. Rodica, Ortelecan O. Firuţa, Pal Al. Alexandru, Pece N. Ana, Prodan N. Dorina, Puşcas S. Maria, Puşcaş Gh. Valeria, Remeş V. Rodica, Rus G. Cornel, Sabău F. Valeria, Ţap P. Maria, Muscan E. Gavril. 

 

Clasa a XII-a C – diriginte Corpădean Adrian

Specialitatea: Electromecanic pentru utilaj tehnologic

Almăşan Iosif, Barti Gabor, Biban Mircea, Briscan Grigore, Butcovan Gheorghe, Călăcean Lucreţia, Dragoş Gheorghe, Duşcaş Anghel, Flore Mircea, Halasz Alexandru, Hora Dumitru, Iacob Maria, Iepure Cornel, Lang Maria, Lungu Vasile, Marian Veta, Mihaly Andreea, Milaş Simion, Mureşan Cornel, Nagy Alexandru, Nicoară Dumitru, Olvedi Arpad, Paşca Rorona, Paşca Veronica, Peter Emil, Pop Ioan, Potra Ioan, Precup Vasile, Solonean Eugen, Suciu Liviu, Sur Pamfil, Szabo Ilona, Szabo Karoly, Ştirb Iuliu, Tămaş Marinel, Tite Ioan, Ţiclete Ioan, Ţurcaş Vasile, Unguraş Ioan. 

Clasa a XIII-a A – diriginte Damșa Rozalia

Specialitatea: Construcţii

Balog Ana, Bârjac Mărioara, Both Nina Gabriela, Brata Valentin, Breban Eleonora, Burchardt Tamaş, Chende Salonica, Corcheş Maria, Costache Ioan, Criste Leontin, Czele Gyongyi, Damşa Angela, Dragoş Aurica, Galiş Rodica, Hodoroga Florica, Hossu Doina, Jugrestan Gheorghe, Kurthi Judith, Marian Monica, Micle Veronica, Molnar Erzsebet, Morar Lenuţa, Nemeş Florica, Opriş Leontina, Opriş Maria, Pintea Elena, Pintea Grigore, Pop Emilia Elvira, Porumb Susana, Puşcaş Maria, Sabău Isaia, Sălajan Nastasia, Suciu Ovidiu, Talpoş Ioan, Tăut Maria, Tegzeş Elena, Zăpîrţan Maria.

 

Clasa a XIII-a B – diriginți Mare Traian, Souca Trifan

Specialitatea: Instalaţii în construcţii

Avram V. Grigore, Bikali K. Gyongyver, Bîrjac I. Danil, Blaga G. Emil, Blaj A. Danil, Bubui V. Grigore, Bubuj I. Istvan , Crişan V. Valeria, Elekeş M. Victoriţa, Filip I. Ioan, Gaidoş I. Nicolae Pavel, Ghile F. Gavrilă Dumitru, Goia D. Marica, Gorgan D. Ioan, Groza G. Firuţa, Guleş P. Ioan, Hosszu I. Katalin, Hosu V. Ioan, Indrieş Șt. Veronica, Jurcă F. Florian, Lucaci I. Aurora, Margin V. Sofia, Micle V. Vasile, Opriş Gr. Ileana, Oşorhean G. Grigore, Panci L. Maria, Pop G. Florica, Pop V. Valentin, Puşcaş I. Vasile, Remeş I. Vasile, Sabău I. Maria, Sârcă T. Cornel, Tepfenhardt I. Maria, Tomuţa I. Gheorghe, Virag P. Marin, Vlaicu I. Mărioara.

 

Clasa a XIII-a C – diriginte Iepan Lucia

Specialitatea: Electromecanică

Angi A. Zoltan, Ardelean V. Vasile, Badon M. Tiberiu Mihai, Balănean Viorel, Băhăţel I. Ioan, Bîrsan T. Iulian, Bogdan I. Ioan, Bude I. Mircea Dănuţ, Chiorean V. Lucica Rodica, Ciupe P. Viorel, Cozma R. Ioan, Crişan G. Vasile, Crişan I. Vasile, Crişan A. Maria, Damian A. Gheorghe, Erdodi S. Istvan, Fărcaş Ion Teodor, Feher Iosif, Galea I. Ioan, Gavrea Vasile, Jecan A. Ioan, Jecan L. Laurenţiu, Jourjuca Gh. Liviu, Lazăr I. Nelu, More C. Carol, Mureşan P. Gheorghe, Petrescu I. Răzvan Vasile, Pop F. Octavian, Pop I. Pamfil, Rafa Grigore, Sarca Florian, Szilagyi Csaba, Ştirb N. Aurel, Tămaş Viorel, Tegzeş P. Ioan Vasile, Tulbure T. Dorel, Vasiliu A. Romeo, Vultur I. Aurel.

 

Anul școlar 1978-1979

 

Clasa a XII-a A – diriginte Kiss Iuliu

Meseria: Constructor structuri

Anton Agneta, Bocor Ileana, Bogdan Ana, Bonțe Ileana, Codre Ioan, Cozma Olimpia, Dan Maria, Elekeș Alexandru, Fărcaș Vicențiu, Fărcaș Gheorghe, Fazakas Magdalena, Haiduc Vasile, Har Ioan, Hidan Emilia, Mureșan Rozalia, Mocuț Sabin, Molnar Valentin, Oltean Lucica, Pintea Ovidiu, Pușcaș Dorina, Pop Marian, Rauca Gheorghe, Raț Ionel, Rușan Maria, Surd Viorica, Sârcă Ana, Saiter Ecaterina, Sari Stefan, Șandor Florica, Șutic Rafila, Țoca Florica, Varga Gyongyi.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Vida Zoltan

Meseria: Instalator în construcţii

Calancea Tatiana, Crișan Ioan Dorel, Crișan N. Vasile, Crișan T. Vasile, Demble Leontin, Fazakas Ida, Forgacs Ilona, Frankel Gyongyi, Gurzău Aurica, Inescu Ovidiu Marcel, Landa Maria, Mag Grigoriu, Mastan Ghiran, Matei Marius Dumitru, Miclăuș Viorica, Moale Constantin, Nagy Istvan, Olan Vasile, Pop Firuța, Pop Liana Marcela, Pop Viorel, Sălăjan Monica, Serbeni Silviu Cristinel, Suciu Angela, Șanta Maria, Ștreang Ioan, Ștreanga Vasile, Șuhai Ana, Tamba Alexandru, Țârle Cornel, Țermure Macedon, Țurcaș Aurica, Țurcaș Cornelia, Ungurușan Liviu.

 

 

Clasa a XII-a C – diriginte Bălănean Ionel

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje în construcţii

Adolean I. Liviu, Anastasiu C. Dănuț, Baidoc I. Ioan Dorel, Baidoc P. Mircea, Bălănean L. Letiția, Bodeanu N. Mărioara, Bagosi F. Barna, Boldea I. Maria, Câmpian V. Aurora, Chende I. Rodica, Ciurte V. Ioan, Copp R. Ștefan, Constantinescu O. Dan, Cosma I. Aurora, Crișan I. Tiberiu, Crișan G. Viorica, Duca V. Ioan Marinel, Fiastru I. Mircea, Filip P. Cornelia, Kun F. Karoly, Opriș I. Ioan, Pop I. Aurelia, Pop V. Ioan, Popițiu V. Mircea, Pop V. Pavel, Sarca A. Ovidiu, Silaghi I. Ludovica, Strâmb I. Ioan, Suru M. Ileana, Szabo I. Rudolf, Taloș I. Maria, Talpoș P. Gavril, Țuca M. Constantin, Vărcăuan Che. Iuliu Marius, Balea Rodica.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Ivan Maria

Meseria: Desenator tehnic pentru arhitectură şi amenajarea teritoriului

Ardelean V. Liviu, Berar A. Lidia, Blaj I. Ioan, Bogdan G. Aurica, Ciupe P. Maria, Ciutre I. Florica, Coste I. Maria, Costea V. Viorel, Cosma A. Rodica, Dobocan G. Rozalia, Dull V. Maria Gertrud, Faur I. Mărioara, Ferenț I. Maria, Gog G. Ludovica, Gyori A. Iuliana, Gyorfi C. Maria Eva, Gliga G. Emilia, Hendea G. Viorel Ionel, Horincar G. Aurica, Iordache I. Lavinia, Morar V. Marina, Mărcuș V. Georgeta, Opre P. Voichița, Oros D. Mariana Valeria, Pîrvu D. Cornel, Peștean G. Elena Onorica, Pop V. Olimpia, Pop V. Mariana, Roșca A. Petru, Știrb N. Sabina, Șomolan V. Lucia, Taloș G. Cornelia, Taloș E. Grațian, Tămaș G. Teodor, Vaida I. Aurelia.

 

Anul școlar 1979-1980

 

Clasa a XII-a A – diriginte Coroiu Felicia

Meseria: Constructor structuri

 

Ardelean D. Lucia, Bălănean I. Maria, Blaga K. Doiniţa, Breje P. Florica, Ciutre S. Florica, Colcer N. Viorica, Corda D. Crizantina-Maria, Costin I. Cornel, Crişan I. Mariana, Demeter A. Arpad, Demjen Ş. Ildiko, Domokoş Piroşka, Duca V. Irina, Gordan Gh. Florica-Elena, Hodiş I. Alexandru, Iliş S. Rozalia, Itu V. Elena, Kaiser L. Margareta, Man E. Angela-Rodica, Mărcuş T. Maria, Mureşan V. Ana, Pop I. Lenuţa, Pop I. Rodica, Rajna E. Gyongyi, Solomon Margit, Ţico I. Nicolae.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Ciumărnean Otilia

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje pentru construcţii

Bonczidai B. Andrei, Capotă T. Marius, Chiorean I. Viorel Ioan, Cosma I. Otilia Rozalia, Gârboan V. Marin, Găvră Eugenia, Geanţă D. Adel-Adriana, Gecşe A. Ildiko, Ghiuruţan I. Dorina, Gomboş Gh. Dora Livia, Grigor V. Ana, Haiduc I. Voichiţa-Dorina, Iacob A. Eugen, Jecan O. Dănuţ, Nyeste B. Andrei, Pah Gh. Ana, Pereş V. Margareta-Felicia, Petrică T. Ludovica, Piroş Z. Maria Ildiko, Rada T. Rodica-Mariana, Sîntămărian N. Dumitru, Stanciu L. Onorica, Şteţca D. Ileana, Taloş T. Cornel, Ticuş T. Ioan Gheorghe, Torok C. Alexandru.

 

Clasa a XII-a C – diriginți Tomșa Viorica, Chende-Roman Gheorghe

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje

Avram I. Emil, Bartha D. Endre, Bereteu A. Arseniu, Chende A. Dinu, Colcer I. Adriana, Domokoş A. Adalbert, Fărcaş I. Gheorghe, Feher A. Istvan, Gere Gh. Ildiko, Ghimbuluţ I. Marinel, Kiss G. Geza, Kulcsar A. Andrei, Labo N. Otilia, Martin Gh. Ioan, Molnar M. Bela, Moroti I. Angela, Ortan I. Gheorghe, Perneş T. Costică, Pojar I. Lucica, Pop A. Emilia, Pop O. Emil, Popan G. Valer, Porumb R. Radu, Sabou P. Iuliana, Salavardi C. Şandor, Sereş E. Attila, Suto L. Beniamin, Tuser Gh. Dorel, Ţolan E. Ştefan, Ţuca M. Dorel.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Loneanu Camelia

Meseria: Desenator tehnic pentru arhitectură si sistematizarea localităţilor

Ardelean D. Foarea, Barariu Ghe. Ana, Baskovfszki W. Clara Elisabeta, Borz Ghe. Elena, Căprar T. Elvira, Chira I. Anica, Curea M. Octavian, Coapsi B. Dorin, Corda D. Dragomir Viorel, Cordiş P. Ioan, Costache I. Cornelia, Criste D. Viorica, Crişan I. Ileana, Dragoş G. Gavril, Feher A. Ileana, Finteuşan V. Sulfenica, Florian I. Sidonia, Gaal I. Gabriela, Ilies i. Hajnalka, Jucan I. Mariana, Mesaros G. Cornelia, Nagy A. Zsuzsana, Prodan A. Nelica, Roman G. Mariana Aurora, Rusu V. Mariana, Sabău A. Maria, Szabo A. Magdolna, Szabo E. Annamaria, Tămaş I. Vasile, Tărău S. Iuliu, Tătar Ghe. Margareta, Torok I. Ida Iuliana, Toth A. Şandor, Ţurcaş I. Maria, Vaida P. Mărioara.

 

Clasa a XII-a E – diriginte Cherecheș Vasile

Meseria: Instalator pentru construcţii

Achim A. Felicia, Avram V. Florica, Beksi A. Katalin, Beldean I. Vasile, Brie P. Viorica, Chiş D. Silviu, Cucuian V. Viorel, Cuibuş S. Iuliana, Donciu V. Isidor, Gomboş Gyongyi, Grad I. Floare, Groza G. Ninuca, Horincar A. Delia-Cornelia, Jecan A. Vasile-Ioan, Lupou Magdalena, Maghiar Vintilian, Mocan Valerian, Moise D. Dumitru, Mureşan A. Florica, Panci Ludovic, Părău I. Maria, Pintea I. Nastasia, Roman I. Vasile, Rus I. Florica, Rus V. Rodica-Silvia, Sarca T. Alexa, Şanta V. Doina, Toloman T. Teodor, Tripon V. Viorel, Turei J. Erzsebet-Eva, Ţap P. Sînica, Vereş M. Mihai.

 

Anul școlar 1980-1981

 

Clasa a XII-a A – diriginte Kiss Iuliu

Meseria: Constructor structuri

Agoston E. Iolanda, Avram Gh. Maria, Barbura E. Nicolae, Breje F. Viorica, Buş T. Ileana, Chiş Gh. Mariana, Damşa G. Adela Mariana, Dîrjan P. Otilia, Hosu I. Maria, Irimuş I. Ofelia, Maghear I. Mariana, Meleg I. Eugenia, Mocan T. Monica, Moigrădean G. Valentin, Negritaş V. Viorica, Osz F. Ibolya, Păuşan I. Rodica, Pocol V. Marieta, Pop I. Leontina Adriana, Precup A. Olimpiu, Remeş I. Florica, Romitan N. Maria, Rus I. Eugenia Flavia, Sabou I. Florica, Sarkany I. Ildiko, Spin I. Florica, Unguruşan V. Maria Viorica, Sabău Florica.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Neag Ioan

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje pentru construcţii

Ardelean V. Ioan, Bai S. Sighismond, Bicăzan V. Vasile, Bonczidai M. Alexandru, Briscan D. Iuliu, Buboi G. Gavril, Ciac A. Leontin Alexandru, Cosma A. Viorel, Duca I. Teodor, Filip A. Florenţa, Filip A. Rodica, Gherman V. Valer, Gurzău I. Maria, Harlişca V. Vasiliu, Hatfaludi I. Voichiţa Silvia, Holhoş I. Lucia, Iakob L. Alexandru, Lemli I. Csabo, Lucăcel I. Lucia Jenica, Meseşan V. Dorin Valentin, Morar V. Viorel, Oros I. Nicolaie, Oros M. Mihai, Orosz I. Maria, Pop I. Maria, Pop V. Vasile, Popan D. Rodica Lucreţia, Prune I. Leontin, Romocea V.Lenuţa Icuţa, Sabău G. Iolanda Elena, Şanta I. Viorica, Ştirb A. Lucica, Ţermure G. Ana, Ţicuş T. Maria, Vari E. Ioan, Zah I. Ioan Mihai.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Iepan Lucia

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje pentru construcţii

Ambruş V. Elvira, Bălănean V. Nelu, Boda Z. Zoltan, Chendea A. Dănuţ, Cîmpan I. Dumitru, Cosma A. Elena, Cristea G. Emil Mircea, Cristurean D. Dragomir, Crişan A. Lenuţa Doina, Ghiţă N. Julieta, Hari M. Barna Şandor, Hosu I. Adrian Ioan, Ioniţă I. Ioachim, Laslo Gh. Gheorghe, Loga S. Andor, Lupou I. Ioan, Meleg P. Ghoerghe, Mocuţ V. Mircea, Moisi T. Dumitru, Nedişan I. Vasile, Nemeş T. Ioan, Nuna O.Gheorghe, Ochiş I. Nicolae, Olar Pop C. Mircea Tiberiu, Opriş A. Cornel, Podar A. Alexandru, Pop L. Eugenia, Pop V. Marin, Popiţ Şt. Ioan Dorin, Porumb G. Zamfir, Porumb V. Dorel, Porumb V. Liviu, Puşcaş I.Ioan, Tihăuan A. Elisabeta, Tolnai I. Gyula, Turcaş A. Vasile Aurel.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Barb Valeria

Meseria: Desenator tehnic pentru arhitectură şi sistematizare

Bejan T. Lucia Monica, Bercean V. Dănişor, Botofan I. Elena, Câmpan I. Victoria, Chira G. Otilia, Ciorba I. Petru, Ciorte N. Lidia, Colcear V. Eugenia, Cosma I. Nicolae Teodor, Czeczei Z. Viorica, Derencichei G. Alex, Dragoş I. Eugenia, Feşteleu A. Floare, Galoş I. Iulia Maria, Govor M. Cornelia, Homone A. Viorica, Iacob I. Voichiţa, Magyar M. Edit, Mesaroş I. Maria, Moldovan V. Rodica, Molnar F. Elisabeta, Mureşan A. Rodica, Mureşan I. Vasile Mircea, Nagy I. Maria, Oros I. Daniela, Oros V. Ana, Retean V. Angela, Rus T. Maria, Sav T. Ana, Sime P. Radu Lucian, Szabo B. Nicolae, Şerban C. Viorica, Şolomonean A. Eudochia.

 

Clasa a XII-a E – diriginte Rusu Minerva

Meseria: Instalator în construcţii

Bărnuţiu P. Maria, Blaj A. Beniamin, Breje M. Floare, Cherecheş G. Elisabeta Maria, Chiş V. Vasile, Coste T. Florica, Fati V. Valeria, Fărcaş I. Viorel, Forosigan Ioan, Ghimbuluţ G. Dorina Carmen, Goron G. Mircea, Lazăr I. Romulus, Man V. Viorica, Mărginean Maria Ana, Nechita A. Rozalia, Nicoda I. V. Tiberiu Vasile, Nisipeanu P. Livia, Pintea V. Valeriu Liviu, Pop V. Maria, Porfire E. Ioan, Rezmiveş A. Marcel, Stan I. Maria, Szeredai V. Maria, Şamşodan L. Aurica, Şamşodan V. Rozalia, Tămaş S. Livia, Vancea G. Grigore, Vid V. Grigore.

 

Anul şcolar 1981-1982

 

Clasa a XII-a A – diriginte Loneanu Camelia

Meseria: Constructor structuri

Abraham V. Dorin, Asofroniei Gh. Ioan, Boie Gh. Maria, Buboi G. Floriţa, Bura Gh. Felicia, Buruian Gh. Maria, Cadar I. Viorica, Câmpan I. Violeta, Ciocoi I. Emilia, Ciordaş I. Rodica, Dacz A. Paraschiva, Duhanaş V. Elena Maria, Galiş T. Ileana, Goia G. Mariana, Iuga D. Viorel, Laza P. Dan, Lupuţ N. Lucreţia, Lupuţ T. Maria, Meseşan P. Mariana Doina, Mureşan N. Natalia, Olaru Gh. Georgeta, Pantea A. Gyongyi, Popa I. Emanuela, Porumb A. Cornelia, Precup T. Marin Doru, Puşcaş Gh. Luminiţa, Sabou D. Marina Alina, Stanciu A. Otilia, Todoran A. Olimpia, Varga I. Manuela Mioara.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Ciumărnean Otilia

Meseria: Constructor structuri

Adolean T. Clara, Anton Gh. Maria, Badea I. Viorica, Balogh Z. Eva, Bejan I. Liviu, Boţe M. Floare, Brînduşan I. Mariana, Chendea V. Doina, Cîmpan I. Violeta, Cornea I. Carmen, Curea L. Valentin, Gal Gh. Gheorghe, Gavrilaş Gh. Olimpia, Haraguş V. Mariana, Hodiş I. Sanda Manuela, Jecan Al. Valeria-Cornelia, Josan Al. Lidia-Mariana, Mastan A. Mărioara, Mesaroş I. Ludovica-Zorica, Milaş P. Viorica, Mureşan Al. Elena, Mureşan V. Maria, Puşcaş T. Florica, Rusu Al. Viorica, Sabău Al. Gyogyver, Sabou V. Elena, Selek Ad. Dalma Ilona, Szarvaş Is. Iudith, Tuşer I. Valeria.

 

Clasa a XII-a C -  diriginte Boia Iosif

Meseria: Instalator pentru construcţii

Aciu I. Elena, Antal V. Domnica Lucia, Ardelean Doina Georgeta, Ardelean T. Angela, Berar I. Aurica, Bolduţ I. Marioara, Burdea V. Rodica Adriana, Chende T. Monica, Cheregi V. Viorica, Chiş D. Dumitru, Coroian I. Iulia Liana, Cosma I. Elena, Costea I. Mărioara, Cozma I. Dumitru, Crişan I. Lenuţa, Dîrjan N. Mariana, Duca Gh. Angela, Duşcaş C. Cornel, Fărcaş I. Viorel, Ilyeş F. Francisc, Kengyel V. Gongyi, Kiraly I. Marta, Lada C. Florica Stela, Mac G. Mărioara, Neag A. Florica, Oros C. Gheorghe, Păcurar I. Rodica, Perneş I. Mariana, Pop V. Delia, Pripon V. Leontina, Sabou A. Petru, Sabou I. Maria, Szolosi F. Liliana, Şerban I. Radu Florin.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Bal Crişan Rodica

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje pentru construcţii

Baidoc P. Ioan, Bicăzan V. Claudia, Blaj V. Aurel, Boloş N. Viorica, Bordaş L. Attila, Breban Gh. Dorina, Brisc I. Maria, Codre A. Maria, Fiastru I. Virgil, Finteuşan V. Viorica, Hosu I. Ioan Gheorghe, Iancău V. Radu, Jurcan G. Gligor, Kiraly A. Andrei, Lazăr I. Ioan, Măduţa P. Dorel Dănuţ, Mureşan I. Rodica, Mureşan N. Rodica, Mureşan V. Lucia, Opriş I. Vasile, Păcurar A. Monica, Păuşan V. Lia, Pop T. Emilia, Puşcaş L. Mihaela Ştefania, Racz S. Attila, Sabău I. Ioan, Talpoş T. Stăncuţa, Talpoş V. Marin, Toma I. Florica, Ţîrle F. Nicolae Sorin, Vaida V. Ioan, Zaha I. Ioan, Stanciu I. Dorina.

 

Anul școlar 1982-1983

 

Clasa a XII-a A – diriginte Neag Ioan

Meseria: Constructor structuri

Antal Maria, Antal Iustin, Balazs Eva, Birta Elisabeta, Chirilă Aurica, Ciorba Radu, Costin Doina, Egri Vasile Attila, Fodor Anamaria, Ghiran Mihaela Angela, Gordea Sand a, Junjan Mariana, Nagy Borbala, Păușan Valeria, Păușan Marcel, Plosca Virginia, Pop Dorina, Racolța Delia, Șaica Șandor, Szabo Erzsebet, Szucs Adela, Terheș Cornelia, Timar Iuliana, Turc Aurora, Zsiga Iosif.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Ardelean Vasile

Meseria: Instalator în construcţii

Ardelean D. Maria, Briscan I. Angela, Berchiș D. Valeria, Buciuman I. Floare, Bogdan V. Viorel, Chereji Gh. Lucian, Căpraș S. Simion, Chiorean I. Ludovica, Dehelean V. Vasile, Fildan C. Elena Dorina, Galiș I. Dănuț, Ghiurca P. Florica, Gozman C. Aurelia, Hârdo V. Zaharia, Horincar A. Laura, Ienciu G. Ovidiu Sabin, Iluț C. Ileana, Marincaș L. Teodor Florin, Olăhuț V. Aurel, Olar V. Nicolae, Pop V. Călin Gelu, Pavel P. Nicolae, Prodan V. Cecilia, Sava Gh. Ioan, Taloș I. Florica, Terheș G. Gheorghe.

 

 

 

Clasa a XII-a C – diriginte Ivan Maria

Meseria: Maşini şi utilaje pentru construcţii

Aciu G. Viorel, Ardelean D. Mariana, Chende C. Ioan, Curtui A. Marin, Duca Gh. Gheorghe, Erdodi L. Laszlo, Feșteu A. Veronica, Gherman V. Malica, Ienciu V. Gheorghe, Lazăr C. Viorica, Meleg P. Viorica, Mudine Șt. Liviu, Mureșan V. Florița Lucia, Nedișan I. Ioan, Nemeș V. Vasile, Oros V. Ovidiu, Petruț I. Ioan, Pop F. Dan, Pop I. Emanoil, Porumb P. Marcel, Silaghi A. Adrian, Stegeran A. Angela Daniela, Sandor M. Florica, Știrb I. Tiberiu Dan, Toth Gh. Flavia, Tudose Gh. Vasile Camelin, Țiriac V. Florin.

 

Anul școlar 1983-1984

 

Clasa a XII-a A – diriginte Cherecheș Vasile

Meseria: Constructor structuri

Albert E. Ana, Ardelean G. Florica-Lucia, Chende I. Camelia, Crişan V. Adriana, Farcău I. Jenica, Fechete A. Melonica, Goia V. Cornelia, Gîrdan V. Gabriela, Mastan V. Marcela, Meseşan T. Elena, Meseşan V. Florica, Mocan T. Lenuţa, Mureşan V. Margareta, Pop I. Emilia, Rusu E. Silvia, Sabou I. Mariana, Săran G. Rodica, Tamba G. Zamfira, Ţăudan D. Dana, Vancea I. Viorica, Vlaicu I. Marcela.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Corpădean Adrian

Meseria: Instalator pentru construcţii

Barna I. Anişoara-Valeria, Bărburaş C. Adina, Bordaş V. Marius, Centea A. Salomica, Chende T. Mariana, Cobza T. Rodica, Cubineț I. Angela, Cucuian V. Ştefan, Cuibuş I. Angela-Dorina, Dîrjan L. Daniela, Hossu P. Cecilia-Laura, Kallos I. Rozalia, Koszta C. Klara, Kovacs A. Elisabeta, Lazăr T. Mioara, Miclea I. Valeria, Moldovan G. Viorica-Rodica, Olăhuţ A. Alexandru, Oprea N. Zamfira, Pargea A. Florica, Paşca A. Radu-Vasile, Paşca B. Gabriela, Paşcalău D. Viorel, Pop V. Victoria-Maria, Rus I. Rodica, Sabou G. Lucreţia-Lucia, Săbăduş A. Ana, Spanko F. Edith-Lilla, Suciu G. Felicia, Szabo I. Iudita, Şoimuşan S.Vasile, Vescan V. Claudia, Zahorte I. Maria.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Cozma Iustin Dorel

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje pentru construcţii

Ardelean G. Vasile, Bălănean I. Voichiţa Monica, Bode T. Traian, Bogdan I. Vasile Marcel, Bordaş I. Ioan, Breban Gh. Adriana Doina, Căţănaş I. Emilia, Chende V. Eugen Leontin, Cioaca M. Violeta Mioara, Dimeny L. Clara, Macarie Gh. Gheorghe, Macarie L. Adriana Mariana, Mate V. Adriana, Orţan V. Vasile, Pintea T. Marin, Pocolea Gh. Ionel Marin, Pop P. Rodica, Pop V. Vasile Gheorghe, Puşcaş L. Ioan, Sabău I. Eugen, Safta N. Vasile, Sîntamărean N. Dorel, Solosi F. Sorina, Şerban I. Sergiu, Vancea I. Mircea.

 

Anul școlar 1984-1985

 

Clasa a XII-a A – diriginte Văleanu Elena

Meseria: Constructor structuri

Blaj Ionela Felicia, Boca Livia Rodica, Bordaş Gyula, Câmpan Iosif, Ciurar Isidor, Coman Violeta, Crăciunaş Ioan, Damian Petronela, Deak Hajnalko, Goe Daniela, Hosu Dan, Major Erzsebat, Major Viorica, Margin Rodica, Marian Rodica Liliana, Mărincean Cristin Daniel, Mureşan Ioan Dan, Nagy Emeşe, Negrean Aurelia Mariana, Revnic Aurelia, Rus Ioan, Săbăduş Irina Irma, Seutea Petre, Silaghi Puiu Adrian, Spătar Aurelia, Szabo Iudit, Szani Daniela, Tuns Costică, Văsăliuţ Maria, Vescan Carmen, Vescan Julieta.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Iepan Lucia

Meseria: Instalator în construcţii

Balint Mariana, Balint Ildiko, Bogdan Florica, Cherecheş Gabriela, Cighi Monica, Ciorba Mariana, Chiorean Florica, Csapo Ileana, Duca Florica, Dragonici Emilia, Faur Floare, Fazecaş Şarolta, Feher Berta, Homorcean Florica, Kociş Rodica, Kovacs Magadalena, Meseşan Monica, Moş Elena, Nagy Hajnalka, Niculici Steliana, Opriş Rodica, Pah Cornel, Pop Emilia, Pop Florin, Pop Gheorghe, Pop Ileana, Pop Mariana, Pop Vasiliu, Puşcaş Elisabeta, Puşcas Maria, Şandor Florica, Şandor Eugenia, Sălăjean Felicia.

 

Clasa XII-a C – diriginte Linca Pinca Dorina

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje pentru construcţii

Bărnuţ S.Eugenia, Boda Z.Vasile Csaba, Bog P. Ştefan Dorin, Bondor A. Diana, Burca M.Florin Sorin, Cherecheş L.Mirela Didina, Cheţe N. Iuliana Eugenia, Cosma Gh. Livia, Criste A. Adriana, Cristea Gh. Viorel, Crişan I. Gabriela, Damşa. G. Victor Sabin, Gorde I. Maria, Hodiş A. Ioan Marcel, Ispaş T. Vasile, Jula Gh. Valeria, Kiss A. Tibor, Kovacs A. Melinda, Kui A. Eva, Magdaş T. Maria, Martin I. Felicia, Mastan I. Marius Nicolae, Măgurean Elena Lenuţa, Meleg V. Florica, Mic V. Corina, Miron I. Maria, Mureşan G. Păuniţa Voichiţa, Ola Gh. Eugenia, Pop V. Mariana, Puşcaş I. Onorica, Sabău G. Cornelia, Szeredai V. Iren, Şandor F. Florian, Tătar V. Aurelia, Toloman V. Adriana Lucia, Varga A. Felicia.

 

Anul școlar 1985-1986

 

Clasa a XII-a A – diriginte Pop Doina

Meseria: Constructor structuri

Beko Ș. Ildiko, Berar D. Maria, Bogdan I. Anca, Chiş T. Maria, Coş E. Cecilia Cristina, Cozorici I. Liana Nelia, Criste P. Viorica, Domokos I. Melinda, Fechete A. Elvira Monica, Gavriluţiu T. Daniela, Ghiuruţan I. Paula Mariana, Hotz G. Erica, Iozsa A. Iuliana, Jako I. Magdalena, Kupaş Ioan, Lakatos Hajnalka, Lazăr A. Amalia, Lucaci I. Maria, Lupşa I. Ioana, Major I. Ildiko, Marincaş I. Viorica, Nagy Ș. Alexandru, Ortelecan V. Mariana, Păuşan G. Ioan, Pop M. Rita Rodica, Prodan T. Florentina, Sabou G. Elena, Sălăjean L. Marcela, Sereş A. Magdalena, Szalanschi I. Clara, Szikszai F. Gavril, Ştef I. Lenuţa, Vereş E. Carol, Vereş A. Paraschiva.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Flore Aneta

Meseria: Instalator în construcţii

Anton G. Sorina Angelica, Ardelean P. Elena, Barbul I. Mirela Gabriela, Călăcean C. Dorin, Cătuna I. Mariana, Cherecheş I. Violeta Lucia, Cheșeli I. Aurel, Ciglenean I. Olimpia Cornelia, Crăciunaş Z. Livia Carolina, Creţ T. Ioan, Cucuian D. Radu, Gavriş E. Vasile Valeriu, Jugrestan A. Ioan, Jurje I. Galia, Maioş T. Cornelia, Marincaş I. Toader, Maroşan F. Monica Blanca, Mîrza V. Ileana, Mudure G. Teodor, Opriş I. Mariana, Orgaş G. Lucia Felicia, Pătcaş D. Lucia, Perneş I. Eugenia, Pocol I. Marcela Monica, Pop A. Alexandru Marcel, Porcs A. Joland, Sabou A. Aurica, Şimonca L. Sorin Marcel, Talpoş G. Petru, Uţă A. Maria, Vanca D. Rodica, Pușcaș N. Ioan.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Ardelean Vasile

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje în construcţii

Ardelean I. Florica, Avram I. Adina, Bănuţ I. Carmen, Beko Gh. Iren, Benţe V. Viorel, Bode T. Emil, Chende C. Carmelia, Chende Gh. Gheorghe, Chiorean Gh. Vasilica, Coca Nicolae Liviu, Covaci N. Lucian, Crişan Al. Jenica, Delabona I. Luminiţa, Feder Șt. Clara, Irimuş I. Dorina, Jurca D. Vasile, Lupaş Gh. Mona Ines, Maior L. Andrei, Maior N. Ciaba, Marincaş Maria, Moşincat V. Vasile, Mureşan Gh. Gheorghe, Nemeş T. Elena, Pascal I. Daniela, Pop A. Augustin, Pop V. Daniela, Pop I. Rodica, Porumb I. Dănuț Ioan, Romocea V. Liuţa, Stef I. Alexandrina, Ştirb C. Onorica, Tamba C. Laura, Tudor V. Mihai, Tudorache Șt. Helene, Ţiriac V. Mariana, Vincze A. Mirela, Gudea Viorica.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Bal Crișan Rodica

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje pentru construcţii

Aghireşan Mariana, Antal Gheorghe, Ardelean Rodica, Baidoc Constantin, Bîrsan Ioan, Breje Constantin, Cărpinean Angela, Chiorean Ştefan Călin, Chiş Maria, Deac Florin, Dosa Gheorghe Adrian, Elecheş Francisc Ioan, Ferenţ Ioan, Ferenţ Iosif, Hosu Emiliu Adrian, Lantoş Ecaterina Viorica, Lupuţ Ioan, Maghiar Liviu, Mureşan Nicoleta Luci, Mureşan Rodica, Peştean Ioan, Pokola Dan Cornel, Pop Dorin, Pop Liliana Cornelia, Pripon Dan, Redeş Gheorghe, Samşodan Călin, Sighete Carmen, Stoica Eugenia, Sturz Mircea, Tivadar Ioan Paul, Vescan Rodica Clara, Vlaic Daniel.

 

Anul școlar 1986-1987

 

Clasa a XII-a A – diriginte Neag Ioan

Meseria: Constructor structuri

Ardelean I. Dorina Viorica, Beko B. Maria, Boroş A. Csilla, Buruian I. Maria Mirela, Cherecheş A. Ana Angela, Chiriţa V. Costică, Cioban I. Claudia Ioana, Ciupuligă C. Ioan Doru, Cristea I. Liliana Gabriela, Dragomir G. Mirela, Farcaş I. Ioan, Gaidoş I. Ioan, Găvrian I. Cornelia, Ghiurca P. Adriana, Herle I. Maria, Hodisan M. Ioan Mihai, Jiboan I. Adriana, Marincaş V. Dan, Matei I. Marioara Simona, Neagotă I. Ioan Gelu, Oiegaru T. Floare, Olariu N. Liliana, Părău V. Mariana, Prunea V. Elena, Sabău P. Angelica Diana, Szabo E. Martha Maria, Taloş C. Lucian Dorin, Trifan Ş. Ştefan, Varga E. Emilia Ludovica, Vălean M. Tudor Andrei.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Damșa Rozalia

Meseria: Constructor structuri

Abrudan A. Elena Viorica, Balogh C. Carol, Barna P. Ecaterina, Barna S. Ildiko Ilona, Bogdan I. Corina, Briscan I. Doina, Călescu R. Cristian Dorin, Colcer I. Zamfir, Erdei F. Janos, Ghiuruţan R. Rodica, Ielciu S. Ana, Kallos S. Csaba, Kovacs I. Agnes, Micle Gh. Lucia, Mihaly Fr. Ecaterina, Molnar G. Susana, Mureşan Gh. Simona, Mureşan I. Viorica, Onaţ I. Emilia Gabriela, Petrule V. Cătălin, Pop F. Carmen, Pop V. Onoria Valeria, Puşcaş I. Daniela, Rus Gh. Viorel, Sereş M. Viorica Irina, Surducan V. Otilia, Tordai A. Erika, Torge Gh. Mariana, Ţurcaş Gr. Antonela.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Corpădean Florica

Meseria: Instalator în construcţii

Ardelean G. Mirela Delia, Balint T. Veronica, Bentea V. Ioan, Brie P. Maria, But A. Daniel, Câmpan I. Vasile Liviu, Ciava V. Viorel Daniel, Chiorean A. Rodica, Chiş C. Daniel Cornel, Decea A. Maria Lidia, Dragoş P. Ioan, Farcaş P. Ioan, Goron D. Marinel Dan, Harei M. Rozalia, Iluţ I. Remus Octavian, Lucaci I. Marinela, Luka F. Ferenc Karoly, Mare T. Ioan Paul, Mic I. Sorinel Iulian, Mureşan P. Rodica, Niţu G. Dănuţ, Paşca Gh. Ioan, Pintea T. Elena, Pop N. Dorin, Pop T. Marcel Călin, Potra I. Radu, Rus S. Lucia, Sami I. Zoltan, Seiche T. Maria, Tărău I. Gligore Venuţ, Terheş V. Gheorghe, Terheş V. Mariana, Uţă V. Călin, Vadaş V. Francisc.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Ivan Maria

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje

Antal T. Claudia Olga, Bal I. Crişan Horaţiu Ioan, Bob I. Aurelia Florica, Boda Z. Tiberiu Gheorghe, Boticaş R. Remus, Bujan I. Mihaela Malvina, Dobai M. Ildiko, Ghilea S. Mariana, Goia I. Lucia, Horincar P. Simona, Indrecan I. Alin Marcel, Ionuţaş I. Ioana Martinia, Kiss I. Gabriela Ileana, Kozma G. Lidia, Lazăr V. Vasile, Marincaş I. Luminiţa, Megyeşi D. Dezso, Molnar L. Angyalka, Moş Gh. Dan Aurelian, Mureşan Gh. Delia Monica, Negrean A. Monica, Olar A. Adriana, Opriş A. Elena, Pavel P. Antonela Gina, Pop F. Mariana, Pop I. Sorin Ioan, Pop I. Viorica Ileana, Pop N. Aurora Florica, Roman L. Anca Mirela, Rugină I. Claudia, Sabou A. Sofia Iuliana, Sabou N. Dorin, Sabou V. Maria Camelia, Velea I. Dorin, Vereş Gh. Alin Adrian, Zacor I. Adrian Ioan.

 

Anul școlar 1987-1988

 

Clasa a XII-a A – diriginte Ciumărnean Otilia

Meseria: Constructor structuri

Boda V. Lăcrimioara Maria, Bodea G. Silvia Maria, Bodizs M. Eva, Boier K. Eva, Boita I. Liviu, Bone A. Ilona, Bone N. Ibolya, Brîndaş C. Rodica Ana, Dimeny B. Beniamin, Dobocan I. Ioan Sorin, Erdei A. Andraş, Fărcaş  G. Daniela, Giurgiu V. Daniel, Ilieş Melania, Kovacs Gy. Zoltan, Laszlo T. Lilla Ilona, Mihaly C. Elza, Mihuţ I. Magdalena Maria, Neagotă L. Ramona Maria, Nicoruţ P. Petru Ioan, Oprea I. Daniel, Orgoş G. Sorin Claudiu, Orţan I. Maria Sorina, Ploscă I. Monica Mariana, Pop P. Genu Răduț, Roşca I. Nicolae Gheorghe, Szatmari F. Daniela Maria, Şarai F. Iudita Ana, Varga F. Sara.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Boia Iosif

Profil: Construcţii

Briscan G. Florica, Câmpean I. Rodica, Crişan C. Mihaela, Domokoş E. Barna, Dumitrov D. Zoia Miahela, Erdei A. Gyongyver, Ghiuruţan G. George Horațiu, Har D. Alexandru, Ioan I. Elena Daniela, Ionuţaş S. Angela, Irimia I. Elena, Kaiser L. Gabriela, Mădăraş I. Rozalia, Marincaş A. Loredan Ioan, Marincaş I. Olga Aurica, Mezei V. Mariana Victoria, Mureşan G. Ovidiu Nicolae, Nagy E. Odon, Neagotă A. Ioan, Pavel T. Cosmin Dan, Petrean V. Livia, Pop I. Daniela Mirela, Pop D. Marinela, Raţiu M. Gabriel Daniel, Sarkozi V. Ildiko, Sîrcă  G. Florica, Szegedi U. Lorand, Szeleş B. Vilmoş, Taloş O. Mircea, Vasil G. Sorin Dan, Vălcăuan V. Liliana.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Chende-Roman Gheorghe

Meseria: Instalator în construcţii

Agrijan Aurelia, Baliut Gheorghe, Banto Violeta, Başca Daniel, Bencean Emilia, Boda Marta, Bolde Sorin, Boldişan Adalbert, Bordoş Angela, Briscan Viorica, Buci Daniela, Chende Radu, Chiorean Alexandru, Chiorean Mariana, Crican Daniel, Goron Gabriel, Horvat Luminiţa, Iluţa Marius, Istovan Gheorghe, Jecan Ilie, Jula Ileana, Lapoş Mariana, Lăcătuş Marius, Mastan Vasile, Mocan Rodica, Mocan Simion, Mureşan Constantin, Onuţe Maria, Podar Călin, Pojar Liliana, Pop Viorel, Poptelecan Dorin, Pusok Monica, Rînean Petru, Sabău Ioan, Silaghi Ioan, Simonfi Bela, Toth Diana.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Cozma Iustin Dorel

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje

Ardelean Felicia, Ardelean Nicolae, Baciu Lucia, Baidoc Dorel, Baka Andrea, Bal Crişan Marius, Ciorba Floare, Condor Aurora, Crişan Florinela, Fulop Adrianne, Gal Anna, Hodişan Eva, Horvat Delia, Ianchiş Ludovica, Ioviţă Valentin, Kovacs Claudia, Nuna Dan, Oros Valentin, Orţan Violeta, Petruţ Ligia, Pop Cornelia, Pop Tiberiu, Porumb Valeria, Roman Dan, Rucăreanu Doinel, Sabou Veronica, Somogyi Kalman, Tămaş Vasile, Teglaş Viorel, Tudorici Claudia, Zegrean Valer.

 

Anul școlar 1988-1989

 

Clasa a XII-a A – diriginte Coroiu Felicia

Meseria: Constructor structuri

Bălţan L. Mihaela, Chiş N. Amelia Simona, Chiş C. Marius, Dângă S. Violeta Simona, Demyen I. Iren, Domşa D. Nicolae, Galea Gh. Florica, Gheţa I. Dan Iulian, Hudula E. Claudiu Alin, Ilieş G. Gavril Adrian, Istvan I. Gyorgy, Kiraly Iudith, Lobonţ G. Rodica Emilia, Matolcsi L. Terezia, Magdaş G. Adina Maria, Mihaly A. Vilmoş Levente, Mike D. Gyinghike Idolf, Molnar I. Edith, Mureşan T. Adriana Lucia, Nagy I Francisc, Nuţiu V. Dumitraş Vasile, Petrovan I. Ana Cornelia, Pop G. Maria, Pop V. Marius, Pop P. Pavel, Puşcaş R. Ionel Dorel, Puşcaş N. Nicolae, Platon P. Petru, Ranca E. Angela, Sarkozi S. Şandor Istvan, Săsărman I. Ionel, Tiglea V. Vasile Tudor, Tout T. Violeta Ileana, Valentin F. Angelica.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Kiss Iuliu

Meseria: Instalator în construcţii

Antal Livia, Abrudan E. Ileana, Barta Vera, Blaga Radu, Briscan Maria, Bujor Luiza, Forgacs Melinda, Ghiuruţan Laurenţiu, Hanga Claudiu, Moise Mihai, Morar Rodica, Mureşan Nicolae, Naghi Flavius, Nechita Simona, Negrean Veronica, Oiegar Daniela Lenuţa, Ortelecan Gheorghina, Păcurar Dorin, Pavel Ioan, Pop Petru, Szigyarto Zoltan, Şandor Ligia, Tămăşan Mariana, Talpoş Daniel, Tărmure Dumitru.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Văleanu Elena

Meseria: Operator industrializarea lemnului

Almăşan Lenuţa, Balint Valeriu, Barboş Floare, Cherecheş Mona Crişantina, Chiş Tabita Daniela, Ciupe Livia Dorina, Crăciun Tudor, Creţ Dorina Gabriela, Crişan Daniel, Demian Marius, Erdei Ilona, Feder Aurica Valeria, Hari Tunde, Ilieş Sandală, Kociş Iuliana, Kovacs Vasile, Matiş Marta Maria, Noja Mihaela, Oros Delia, Oros Simona Anişoara, Paul Lidia Ligia, Pănican Elena, Pece Mariana Liliana, Pop Mihaela, Pop Violeta, Puşcăşiu Angelica, Sabău Adrian, Taloş Avram Constantin, Tiptiş Magdalena, Tudor Cristina Aurica, Todoruţ Corina, Ţurcaş Angelica Viorica, Vaida Lucia Felicia.

 

 

 

Clasa a XII-a D – diriginte Linca Pinca Dorina

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje

Bene G. Gabriel, Borcean I. Călina, Boda M. Sara, Boda D. Daniela, Bumb E. Florina, Cotor G. Livia, Creţ L. Călin, Danciu D. Florin, Deak L. Scabo, Deac A. Elisabeta, Dosza G. Hajnalka, Dragi I. Claudia Ioana, Duma G. Cornelia, Egri I. Gyongyver, Fazekaş M. Iudit, Fazekaş A. Mikloş, Ioan I. Ioan, Ioniţă I. Maria, Ilieş G. Szolb, Labo A. Aurel, Mihuţ T. Gheorghe, Negrean F. Mircea, Onica A. Alexandru, Podar G. Mariana, Papp E. Jeno Gabor, Peteni P. Daniela, Porumb V. Cornelia, Rezmiveş A. Daniela, Stan A. Voichiţa, Sabău I. Ioan, Uţă A. Cornelia, Vancea E. Eugen. 

 

Anul școlar 1989-1990

 

Clasa a XII-a A – diriginte Flore Aneta

Meseria: Constructor structuri

Banto I. Tiberiu, Birta V. Ecaterina, Chende I. Adriana, Chiş I. Ioan Daniel, Ciglenean A. Alexandru, Ciorte I. Tudor Doru, Cosma M. Minerva, Crişan I. Mircea Nicolae, Dragoş G. Voda, Duca I. Viorica, Duma T. Sorin, Farcaş A. Dorel, Fluieraş N. Marinela Lăcrimioara, Gal I. Szabolcs Gabor, Iepure F. Florin, Iov V. Radu Florin, Lăcătuş G. Valentin, Lucăcel A. Sorin Ioan, Maioş I. Ioan Gheorghe, Moş I. Sorin, Olah V. Valentin, Păcurar Constantin, Perneş I. Viorel Vasile, Pop I. Ioan, Porumb L. Eugen, Revnic G. Vasile, Şerban I. Marin Iulian, Şimonca I. Daniel Ioan, Vadaş P. Paul Traian, Vitişan P. Claudia Emilia.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Corpădean Adrian

Meseria: Instalator în construcţii

Alexa A. Călin Nicu, Bîrjac G. Adriana Veronica, Boczor V. Gina, Bogdan A. Lenuţa, Boloş M. Anca Claudia, Chiorean L. Mihaela Angela, Chiş I. Nelica, Cozma T. Ileana, Crişan C. Dorina, Duca T. Dorin Eugen, Dudaş C. Adrian Cornel, Flonta T. David, Gheţe G. Gabriel, Goron D. Călin Gelu, Herle N. Nicolae Petru, Herţe I. Rodica, Huluban A. Marius Avram, Iepan G. Lucreţia, Kiss M. Martin Francisc, Meleg I. Vasile, Negrean V. Emilia, Onuţe I. Nicolae Iosif, Pusok I. Irina, Rodina G. Daniel Octavian, Roman I. Silvia, Rus T. Ioan, Sabău V. Dorina Mirela, Sabău I. Ioan Sorin, Şerban T. Marin, Taloş F. Adrian, Terec V. Delia Monica, Vlaicu A. Daniel, Vultur G. Ecaterina, Zaharia V. Marius Ioan.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Driha Mariana

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje

Balint Ernö, Bara Zsuzsana, Bălănaş Valeria, Bălănean Emil, Beraru Maria, Bosâncean Nicolae, Boşca Adriana, Buciu Vasile, Cosmuţa Carmen, Crăiete Daniel, Crişan Mihaela, Derjan Dorin, Galiş Magdalena, Iepan Ruxandra, Kovacs Lucian, Kovacs Tunde, Kovacs Viorica, Lippy Etelka, Mastan Adrian, Mastan Corina, Mastan Cornelia, Maxian Dorinel, Meleg Călin, Moldovan Vasile, Molnar Erika, Morar Paula, Morar Simona, Negrean Ana, Oprea Radu, Paşca Iulian, Păun Mircea, Petre Florin, Petz Ziţa, Pojar Maria, Puşcaş Adrian, Sabo Mihaela, Sănducu Corvin, Silaghi Maria, Sereş Ana, Vaida Emil, Sabău Daniel.

 

 

 

 

Anul școlar 1990-1991

 

Clasa a XII-a A – diriginte Dan Ioan

Meseria: Constructor structuri

Andraş F. Mircea, Balint A. Olga, Bălănean V. Florentina, Cherecheş A. Monica, Cherecheş D. Lăcrimioara Adina, Cucevan M. Otilia Amalia, Fărcaş I. Florica, Gal I. Otilia Iuliana, Gal V. Emilia, Gliguţa S. Dorina, Kocsiş N. Benko Agnes, Mariaşi V. Vasile, Moigrădean T. Sorin, Pusok L. Maria Magdalena, Sav I. Mariana, Sighiartău I. Ecaterina Eva, Silinc I. Valentina, Sperle I. Lucia Daniela.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Souca Trifan

Meseria: Instalaţii în  construcţii

Adalinean L. Simona Ioana, Ardelean Gh. Florin Gheorghe, Avram T. Marius, Bărbînţă T. Teodor Viorel, Bîrjac A. Monica Ana, Breban I. Elena, Cucuian N. Florin Daniel, Fărcaş A. Mariana, Gordan D. Nicolae, Gudea I. Liviu, Guşet I. Ştefan, Hădade I. Liviu Andrei, Iosif N. Dan, Kaszta I. Ioszef, Lingurar Ghe. Monica, Lippai Şt. Zoltan, Loga F. Iren, Mărcuş V. Florin Marius, Mocan I. Iulian Viorel, Mureşan I. Delia Doina, Mureşan I. Vasile, Nonană A. Mirela Valeria, Pintea I. Livia, Puie L. Liviu Adrian, Tatar J. Jozsef Tibor, Titişan V. Lidia Maria, Tout V. Elena Florica.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Sabău Liviu

Meseria: Operator industrializarea lemnului

Bartuş I. Ecaterina, Bereczki I. Ştefan Marius, Bîrsan I. Şerban Claudiu, Boda M. Hajnalka, Boroş I. Attila Csaba, Breban A. Silvia, Caba G. Daniela Simona, Chiba V. Florin Victor, Chirila N. Ileana , Dângă S. Mariana, Ember G. Radu Florin, Fodor F. Mariska, Gog P. Garofiţa, Hari Ş. Piroska Edit, Ianchiş V. Asineta, Iepure G. Adriana Nicoleta, Lazăr I. Claudiu Iuliu, Mariaşi N. Zsolt, Mezei F. Iudit, Mihuc G. Mariana Daniela, Milaş P. Rafila, Milaş T. Valentin, Milaş T. Zaharia, Mureşan A. Alexandru, Nsgy Z. Susana, Onica G. Mariana Nicoleta, Pintea A. Mihaiela, Pop C. Constantin Chelement, Prodan T. Claudia, Roşca I. Maria Ana, Sabău L. Ioan, Simule I. Iustina Cristina, Şandor F. Viorica, Şandor I. Florica Maria, Tamba I. Viorica, Vancea V. Aurelia Silvia.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Proșteanu Constantin

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje în construcţii

Banto Ghizela, Benedek E. Andreaş, Bonţe T. Teodor Florin, Broaina G. Lucia, Conţ V. Marius, Corb Şt. Ştefan, Crişan N. Ioan Ilie, Dabai Şt. Iştvan, Deac S. Romeo , Dobra I. Cristian, Dosa V. Sorin , Dragonici Şt. Emil Daniel, Fărcaş A. Remus, Huduban A. Florin, Ilieş Gh. Gabriel, Ilieş I. Gabriela, Ioa T. Teodor, Ivan I. Sergiu, Lazăr F. Mircea, Mureşan I. Ioan, Mureşan V. Ruben, Nuna G. Sorin Dan, Oros N. Mircea, Păun V. Viorel Dan, Pop I. Călin Marius, Pop V. Laurean , Puşcaş D. Roxana, Puşcaşu Anca Mirela, Rîncan V. Cristina, Sabou I. Simona, Stir A. Dorin, Varga V. Vasile.

 

Anul școlar 1991-1992

 

Clasa a XII-a A – diriginte Mirgheșiu Maria

Meseria: Constructor structuri

Bălănean L. Olimpia Marcela, Bordaş V. Vasile Florin, Borzan I. Viorel Alin, Chende F. Marinela, Codre P. Rodica Florica, Florian I. Daniel Romulus, Gudea G. Florica Emilia, Kiss M. Csaba Istvan, Losonczi Attila, Mureşan I. Ovidiu Marin, Mureşan V. Dan, Noke Fr. Attila, Recean T. Marcel Vasile, Sfăt I. Daniela Maria, Sfăt I. Ovidiu Ioan, Tarba N. Dumitru Dorin.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Trif Dana

Meseria: Instalator în construcţii

Agoşton  I. Ildiko, Baidoc Gh. Mihaela, Burian I. Florina Maria, Caba N. Călin, Cotor I. Claudia, Cozac R. Radu, Crişan I. Delia, Dragomir M. Mihaela Dana, Fazekaş V. Mariana, Galaczi E. Elisabeta, Găvriluţ N. Păun, Goron J. Lucica, Holhoş N. Mariana, Ilea O. Călina, Lucaciu Gh. Radu, Lupşe I. Vasile, Mizgai I. Euxenia, Mureşan P. Marian, Opriş A. Daniela Victoria, Orţan Gh. Lucian Gheorghe, Sabău A. Cristian, Sălăjan G. Iuliana Eugenia, Văsăliuţ T. Ioana Loredana, Zaha I. Rodica.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Corpădean Adrian

Meseria: Operator prelucrarea lemnului, fabricarea produselor finite din lemn

Balint T. Eugen, Cernucan I. Elena, Cseke B. Eva, Donciu V. Dorin, Ferenţ Şt. Maria Florica, Gal Eva, Ghemuleţ T. Bianca Claudia, Goron V. Valer, Hebda I. Marius, Lăpuşte Şt. Codruţa Olimpia, Loga M. Erzsebet, Lukacs I. Ildiko, Mărcuş V. Ana Susana, Mureşan I. Florin, Mureşan T. Angela, Onica C. Viorica, Onuţan Z. Maria, Puşcaş V. Călin, Tăut V. Florica, Toth Şt. Daniela, Ţermure D. Stela Maria, Vancea T. Dorina.

 

 

Clasa a XII-a D – diriginte Damșa Rozalia

Meseria: Mecanic exploatarea şi repararea maşinilor şi utilajelor de construcţii-montaj

Almaş A. Maria, Bandula S. Marcela, Biriş V. Claudia, Căprar N. Nicoleta Lucreţia, Ciupe A. Emilia, Cîmpean Margareta, Creţ A. Bianca Florina, Crişan S. Sorin Alexa, Duma I. Rodica, Filip A. Alin, Filip P. Crina, Gal G. Remus, Goron C. Eleonora, Graur T. Aurelia, Ielciu N. Dan Anania, Lungu V. Adrian, Mihanţa P. Felicia, Mureşan I. Călin Felician, Mureşan I. Marcela Crina, Naghiu N. Dinu, Oleleu I. Radu, Petrule V. Constantin, Pop I. Claudiu, Pop P. Ioan, Prian P. Nicolae, Puşcaş C. Ioan, Sabău Gh. Călin, Sonea T. Carmen Maria, Taloş I. Daniel.

 

Clasa a XII-a E – diriginte Ardelean Vasile

Meseria: Electromecanic construcţii-montaj întreţinere şi reparaţii maşini şi aparate electrice 

Ardelean Gh. Sonia, Barbur E. Emilia, Bălănean I. Claudiu, Bertean T. Ancuţa, Bota D. Mihaela, Covaci G. Laura, Crişan A. Lia Dorina, Crişan I. Ileana, Dari A. Gyongyi, Duma N. Mihaela Mariana, Dumitrov D. Dana Viorica, Florea V. Adrian, Ghilea V. Daniela, Gîrbău P. Liliana, Guttman A. Ana, Hegheduş A. Alexandru, Mastan I. Carmen, Morar I. Mihaela, Muller F. Csilla, Naeaga S. Livia, Nicoriciu F. Angelica, Pop Mihaela, Pop Simona, Ropotin Ştefania, Sabău P. Mihaela, Sfărăşan A. Mariana, Sfărăşan I. Anamaria, Şandor I. Florica, Şomcutean T. Vasile, Ştir I Meda, Taloş I. Camelia, Vancea A. Radu.

 

 

 

 

 

Anul şcolar 1992-1993

 

Clasa a XII-a A – diriginte Coroiu Felicia

Meseria: Constructor structuri

Balint A. Andrei, Băican I. Anca-Simona, Cosma I. Ioana, Crişan T. Vasile, Fazakas S. Alina, Groza G. Gabriela, Inacso I. Attila, Kaszta I. Magdolna, Lingurar I. Daniela, Mureşan I. Delia, Nagy K. Robert, Pastor A. Alexandru, Săvuş N. Claudiu, Stoica D. Daniel, Straja V. Gabriel, Tolgyi Şandor, Tout T. Luminiţa, Vaida I. Ioan.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Souca Trifan

Meseria: Instalator în construcţii

Burcă M. Claudiu, Ciomoş V. Florin, Cuibuş I. Florin, Dragoş S. Diana, Drule Gh. Marin, Farcaş P. Liviu-Sorin, Ferghete M. Mihaela, Ficuş T. Dan Radu, Iloc V. Vasile-Pavel, Miclea D. Sorin, Papp L. Tamaş , Petrean I. Mihaela, Petrule V. Felicia, Potra A. Daniel, Pupeză P. Claudiu, Puşcaş Gh. Cezar, Roşca A. Vasile, Sabău A. Daniela, Sabou Gh. Sorin, Sabou V. Vasile, Socaciu D. Anamaria, Trif Gh. Emil, Ţurcaş I. Radu, Urzică M. Dan.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Toth Ecaterina

Meseria: Operator fabricarea produselor finite din lemn

Ardelean Ovidiu, Berbecar Rodica, But Dorina, Chirilaş Daniela, Coste Livia, Cotor Mariana, Crişan Anca, Damjen Majnalka, Egri Agneta, Giurgiu Adina, Ilea Dorina, Kiss Maria, Kulcsar Susana, Lica Danusia, Milaş Florica, Morar Adrian , Onica Viorel, Opre Pascu, Pastor Felicia , Perneş Loredana, Pol Vasile, Pop Vasile, Puşcas Ileana, Rus Vasile, Sereş Matolcsi, Socaciu Viorica, Tuşer Valeria.

 

 

Clasa a XII-a D – diriginte Holhoş Viorel

Meseria: Mecanic exploatarea şi repararea maşinilor şi utilajelor de construcţii-montaj

Baidoc P. Călin, Berar G. Alin, Bercean I. Dan, Blaj I. Alin, Boconcios I. Mihaela, Bode V. Narcisa, Bogya Emeric, Brata V. Mirela, Centea A. Sorin, Chende I. Lăcrimioara, Costinaş M. Mihai, Criste I. Cristian, Csiki Şt. Gyorgy, Csoka N. Tibor, Curtean Loredana, Drăgan I. Sorin , Drăgan I. Sorina, Elelkes Andrei, Florea I. Adrian, Florea I. Florin, Forţ I. Călin, Frenţiu I. Marius, Ghiuruţan P. Adrian, Ilea S. Emiliu, Kuşak A. Raul, Magyar M. Mihai, Maja P. Mihai, Mândruţ Gh. Gheorghe, Olariu R. Adrian, Rafa Carmen, Sână V. Călin, Tîra Gh. Dorin, Vereş Gh. Gabriel.

 

Clasa a XII-a E – diriginte Văleanu Elena

Meseria: Electrician, montator, întreţinere şi reparaţii maşini şi aparate electrice

 

Barbur Cristina, Cornaci Mircea , Costina Claudiu, Criste Sorin, Fărcaş Adriana, Fiţ Dumitru, Florescu Camelia , Hodiş Paul, Ilea Laura, Ilyeş Arpad, lobonţ Liana, Lontea Alin, Maxim Călin, Măciucă Florin, Mărginean Angela, Moldovan Ioan, Onuţe Ioan, Opriş Adela, Panc Sergiu, Pocol Daniela, Pop Daniel , Pop Vasile, Raş Liviu, Sabău Claudia, Sabău Mircea, Tărău Florin , Terheş Romeo, Vereş Olimpia, Veşcan Florin.

 

 

 

Anul şcolar 1993-1994

 

Clasa a XII-a A – diriginte Flore Aneta

Profil: Real

Căţănaş  Mihaela Florentina , Chiorean Rodica, Ciava Livia Valeria, Crişan Maria, Crişan Radu Lucian, Gălăţean Mariana, Herţe Loredana Ioana, Mastan Sorina Otilia, Racz Margit, Suciu Maria, Suciu Marta, Timiş Iuliana Melania, Ţurcaş Irina Maria.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Bucur Maria

Meseria: Instalator în construcţii

Boroştean Gelu Cristian, Breban Mariana, Câmpean Horaţiu Dan, Gal Yudit-Eta, Ghevre Marian, Ghiurca Dan, Major Elek Andraş, Onţa Dorin Eugen, Pop Alexandru Costel, Prian Marius Ioan , Rus Valentin, Sabou Mircea Daniel, Şipoş Tamaş, Tuşer Dan Gheorghe.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Cozma Iustin Dorel

Meseria: Electromecanic auto

Bako Jozsef Attila, Bejan Florin, Brata Alin Dorin, Brindea Ioan, Buciuman Radu Petre, Buiga Mircea Bogdan, Ceban Vadim, Ciorba Călin Florentin, Ciupe Cristian Ştefan, David Sergiu Adrian, Gomboş Attila, Husău Cristian Constantin, Iov Tudorel Florin, Lar Silviu, Man Vasile, Marian Marin Vasile, Milaş Ovidiu Marcel, Negrean Radu, Nicorici Liviu, Oprea Mirel Petru, Pătcaş Adrian Ioan, Perneş Florentin Ioan, Pop Dorin, Pop Lucian Bogdan, Radics Zoltan, Rus Daniel Petru, Sabău Constantin, Sabou Ioan, Seleşi Ciprian Ioan, Sima Florin, Szegedi Zsolt, Şteiu Petru Mihai, Tămăşan Dan, Trif Lucian Sorin, Vegh Robert.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Ţicle Eva

Meseria: Montator şi depanator aparate radio şi TV

Alb Marius , Balint Mirela Ioana, Barbur Marius Daniel, Bălănean Ionel Florin, Briscan Alin, But Liviu Avram, Butcovan Adrian, Buza Alin Vasile, Cadar Călin Constantin, Chiorean Marius, Chiş Crina Maria, Chiş Ionel, Codad Sorin, Coste Silviu, Criste Gabriel Claudiu, Cuceu Claudiu, Cuceu Gabriel, Curta Claudia, Dada Tiberiu Ionel, Demle Florin, Gavriş Ioan Lucian, Gordan Daniel, Ilieş Ioan Aurel, Mastan Vasile, Măcelar Cornelia Claudia, Moldovan Eugen, Oros Cristian, Peţer Cosmin, Puşcaş Ovidiu Virgil, Rad Nicolae, Sabău Sebastian, Văsc Daniel.

 

Clasa a XII-a E – diriginte Driha Mariana

Meseria: Operator la fabricarea produselor finite din lemn

Cadar Angela, Cărpinean Mionrica Marinela, Cheţa Isaia , Cordoş Mircea Iulian, Culda Florin Dan, Goron Cornel, Gude Liviu, Hendea Maria Garofiţa, Ianchiş Alin Ioan, Ianchiş Claudiu Florin, Ilieş Rodica, Mitraşca Maria Daniela, Mocan Daniela, Mocan Livia, Mocan Livia, Mureşan Edith Melinda, Mureşan Mariana Valeria, Mureşan Viorica Delia, Pan Delia Adriana, Pintea Maria Mihaela, Pop Marius Nicolae, Pop Teodor, Puşcaşiu Monica Mărioara, Samuel Lajos Zoltan, Sismule Zamfira Ioana, Teglaş Vasile Alin, Turcanu Ioan, Varga Ioan Marian.

 

 

 

 

Clasa a XII-a F – diriginte Ivan Maria

Profil: Umanist - Limbi străine

Ardelean Florin, Bente Corina, Chira Tincuţa, Chiţ Nicolae, Ciorbă Crina, Ciortea Paul, Ciupe Ioan Gelu, Fălăuţ Florina, Făzăcaş Ioan, Goron Alina, Iovan Ramona Cristina, Lasonczi Andreea, Mariaşi Hajnalka Iolanda, Nuţ Valeria Adriana, Opre Sorin, Păuşan Norin Paul, Pop Lavinia Cornelia, Pop Romeo Alin, Pop Virgil, Pusok Erika, Şandor Maria Mirela, Taloş Călin, Teglaş Adriana Mariana, Terec Maria Dalia, Timar Timea, Trif Sorina.

 

Clasa a XII-a G – diriginte Elec Ioan

Profil: Umanist - Educaţie fizică şi sport

Borna Ioana Iuliana, Bretan Nicolae Marius, Curea Marcel Vasile, Farnaş Erika, Fer Viorica Mariana, Filip Ştefan, Gliguţă Radu, Mureşan Maria Corina, Nagy Edith Iuliana, Pop Gabriela, Pop Veronica, Sabadâş Simona Florina, Sabău Felicia Florica, Săbăduş Adrian, Soran Ioan Lucian, Tăut Adrian Ilie, Toma Mariana, Vădan Mircea Olivian, Vunvulea Octavian Mihai.

 

Clasa a XII-a H – diriginte Boia Iosif

Profil: Umanist - Educaţie fizică şi sport

Bârjac Gabriel Ioan, Barna Paul Vasile, Bica Andrada Patricia Ioana, Boca Oana Claudia, Budai Dorina, Gherga Cristiana Sorin, Ghile Paul Marian, Goie Liviu, Hideg Anamaria Cristina, Hora Ionică Alin, Keresteş Simona Anca, Lokotoş Valentin, Maghiar Simona, Mant Ştefan Andrei, Marian Daniela Dorina, Medrea Lucian Claudiu, Neag Mihaela Elena, Nemeş Camelia Loredana, Opre Ioana Crina, Pocol Ana, Pop Mirela Felicia, Pop Olimpia Livia, Puşcaş Loredana Claudia, Rusu Crian Diana, Szabo Anamaria.

 

Anul şcolar 1994-1995

 

Clasa a XII-a A – diriginte Bal Crişan Rodica

Profil: Teoretic - Chimie - Biologie 

Brege V. Mariana Stela, Caba Gh. Angela, Cozma Gh. Liliana Adriana, Danciu V. Rodica Valeria, Dărăban Gh. Mariana Loredana, Deac S. Silvia Nazarica, Gaga T. Simona Elena, Ianchiş I. Ludovica, Iov I. Anamaria Ioana, Moruz I. Ancuţa Liliana, Munteanu Alex. Monica Gabriela, Mureşan E. Adrian Eugen, Mureşan V. D. Dan Sorin, Naghi V. Luminiţa Florica, Neag L. Olimpia, Pop V. Maria Viorica, Pripon-Săndulache Roxana, Răcăşan Gh. Delia Adriana, Rus I. Monica Nadia, Rusu Brăescu Simona Ioana, Seleşi I. Cosmin, Spin Alex. Cristina Angela.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Dan Ioan

Meseria: Constructor finisor

Baidoc Gh. Călin-Vasile, Băican Şt. Cristian-Eugen, Cherman V. Sebastian Bogdan, Ciolan V. Mirela, Codrea I. Aurel-Tiberiu, Cuceyanu M. Mircea-Ciprian, Ghiuruţan G. Gabriel, Hăşmăşan A. Nicoleta-Angela, Mesaroş I. Maria Ioana, Niculici E. Marcela-Olivia, Orgian G. Liviu, Pop V. Raluca, Serestely M. Martin, Stoica I. Radu, Szilagyi V. Laura-Ileana, Tokacs S. Erszebet, Ţiriac V. Vasile, Ţîrle N. Nicolae, Zah I. Florin-Nicolae.

 

 

 

Clasa a XII-a C – diriginte Iriza Constantin

Meseria: Electromecanic auto

Ardelean I. Florin-Ioan, Bălănean I. Alin Cosmin, Breje A. Octavian Graţian, Bubuiuc Ghe. Liviu-Dan, Bubujan I. Marius-Ioan, Busuioc D. Adrian, Chiş A. Daniel-Liviu, Ciorca G. Dorin, Ciumărnean I. Romeo-Gabriel, Costea A. Victor-Adrian, Drăgan V. Alin Viorel, Drule Ghe. Liviu-Dan, Drule S. Călin-Marius, Dunca I. Florin-Marius, Fodoca N. Marius, Gavriş A. Ovidiu Mircea, Huluban A. Dorin-Ioan, Juca Florin Cosmin, Longodor I. Iuliu, Lung I. Marius-Nicolae, Marian I. Alin-Florin, Mihok I. Cyula, Nicoară T. Marian Ioan, Nistor F. Marius Florin, Oltean St. Mircea, Pop Ghe. Gheorghe-Alexandru, Pop Papiriu Valentin Codruţ, Satmari M. Mircea Horica, Sălăjan V. Marius Vasile, Stoica I. Ioan-Alin, Taloş N. Călin-Cristian, Tămaş I. Daniel Leontin, Todor P. Florin-Romulus, Ţîrle D. Claudiu-Dorin, Vaida T. Gavril Traian.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Pop Doina

Meseria: Electronist, montator aparate radio TV

Avram V. Cristian, Balabaş S. Ştefan, Barbor N. Lavinia Vasilica, Bărbânţa V. Valer Alinuţ, Bota D. Dinu-Remus, Breje T. Valentin Ioan, Ciupe P. Maria Crina, Elekes A. Bela Zolta, Galoş I. Paul Sebastian, Godza Z. Zoltan, Gorgan D. Dorin, Horvat I. Bogdan Ionuţ, Husău C. Radu Teodor, Juhos A. Robert, Mastan V. Alin Ionel, Molnar I. Cristian Ovidiu, Mureşan T. Cosmin Marinel, Mureşan V. Codruţ, Neag A. Constantin Crăciun, Niste V. Marius Valer, Puie V. Gabriel Florin, Szabo I. Lucian Ioan, Şerban D. Radu Adrian, Şuta V. Vasile Cristian, Tărău V. Sorin, Ţap I. Nicolae, Ţap P. Veronica Anca, Varga V. Claudiu Adrian.

 

Clasa a XII-a E – diriginte Crihan Catiţa

Meseria: Operator la fabricarea produselor finite din lemn

Boda I. Ianoş-Levente, Boşca T. Lucian, Butcovan T. Cristian-Ştefan, Chiorean S. Paul, Crişan V. Adrian-Valeriu, Ghiurghiu C. Nadia, Gorgan I. Livia-Monica, Ionuţaş I. Ionuţ-Viorel, Iosif I. Dacian-Ioan, Lazăr Gh. Ioan-Gheorghe, Negran I. Sabina-Reghina, Păuşan Gh. Dan, Pereş A. Radu-Vasile, Peter F. Ferenc, Petrule R. Claudia, Pinte I. David, Pop I. Ramona-Maria, Prune I. Dan-Ioan, Puşcaş I. Ioan-Vasile, Sână V. Daniel-Vasile, Şuşman I. Dumitru-Gavril, Tămaş T. Teofil-Zamfir, Toderean I. Nicolae-Adrian, Tout V. Alin-Mircea, Vitişan G. Dorina.

 

Clasa a XII-a F – diriginte Corpădean Florica

Profil: Teoretic - Limbi străine

Blidar P. Relu Petre, Bota Gh. Claudia Elena, Breazdău Gh. Mirela, Burian L. Daniela Maria, Cimpoieş I. Raluca Diana, Condor V. Ioana Stanca, Feher A. Anca Diana, Furdui I. Ionuţ Claudiu, Gomboş L. Ludovic Arpad, Hora I. Ioana Alina, Horvath M. Samuel Attila, Huluban F. Monica Florina, Ionac V. Simona, Lung I. Daniela, Maroşan F. Claudia, Olan F. Luminiţa Mariana, Pop F. Crizantena Codruţa, Pop I. Daniela, Pop I. Florina Aurelia, Pop I. Lavinia Simona, Porfire V. Elvira, Rodina I. Mihaela, Stana I. Monica Maria, Stânean C.Adriana Luminiţa, Stânean Gh. Valeria, Szilagy D. Anamaria, Şandor I. Mariana Lucia, Torgie Ş. Cecilia, Varga M. Ianoş.

 

Clasa a XII-a G – diriginte Dascăl Maria Viorica

Profil: Umanist - Educaţie fizică şi sport

Angelescu N. Nicolae, Ardelean V. Alin Vasile, Ardelean V. Nichita, Avram L. Claudia Monica, Brîndaş C. Gabriela Mihaela, Ciontoş T. Carmen Ioana, Ciulic I. Doina Rozalia, Codrean V. Anca Simona, Gal D. Sorina Laura, Gîrboan V. Voichiţa, Huzoni-Marian A. Monica, Koloji L. Erika, Morincaş T. Ioan Cosmin, Muste C. Corneliu Florin, Popescu D. Alin, Ruen Ciprian , Şuvagău S. Radu Dorin.

 

Clasa a XII-a H – diriginţi Rus Maria, Căprar Nicolae

Profil: Umanist - Educaţie fizică şi sport

Adam L. Oliviu Ciprian, Ardelean M. Mihaela-Iuliana, Bălănean Cornel, Bede I. Rodica-Gabriela, Beşe I. Ioan Adrian, Blaga I. Ana Maria, Botea C. Natalia, Botiş M. Elena-Mihaela, Ciumăfaia V. Loredana , Coborzan I. Mugurel Ioan, Codreanu E. Florentina, Găvra I. Sandu-Gabriel, Ghile M. Cristian Răzvan, Holhoş G. Mirela, Horvat A. Alina-Monica, Ilieş D. Sergiu-Alin, Iloc V. Cristina , Ispas G. Foare Lucia, Kiraly F. Eszter, Lustig G. Călin, Manta R. Monica, Marincaş Z. Silviu, Neag I. Cristina, Nicoara V. Adriana, Păun V. Marius Ştefan, Prodan Ghe. Georghe Mihăiţă, Sabo V. Julieta, Secheli S. Paul Florin, Şandor Ghe. Sarmis-Laviniu, Torge I. Camelia-Loredana, Vereş P. Petrina Mihaela.

 

Clasa a XII-a I – diriginte Cristea Elvira 

Meseria: Desenator tehnic pentru construcţii, urbanism şi amenajarea teritoriului

Ardelean D. Minodora, Candale G. Camelia Gicuţa, Cerghezan L. Adriana, Cerghizan I. Cornel Alin, Farcaş E. Robert Istvan, Fehervari S. Mihaela-Cristina, Gâlgău I. Nicolae Sorin, Ilea S. Sorinel, Joldoş N. Nicoleta, Marian I. Corina, Mocanu M. Radu, Nuna V. Florentina Mariana, Paşcalău I. Oana, Păuşan P. Antoniu Rareş, Pocola V. Ramona, Pop G. Ioan  Daniel, Pop I. Ovidiu Bogdan, Porumb P. Adina Maria, Rus I. Nicoleta Daniela, Sabo P. Mihaela Elena, Sabou N. Ioan Alin, Sâmpetrean T. Nadia Elena , Vlaicu A. Anca Călina.

 

Anul şcolar 1995-1996

 

Clasa a XII-a A – diriginte Trif Dana Nelica

Specializarea: Chimie Biologie

Ardelean T. Mariana Rodica, Ardelean Ghe. Simona Crina, Ban I. Diana, Balanean I. Geanina Cornelia, Bota Z. Diana Luisa, Boda A. Tunde, Briciu R. Roxana Melinda, Cormoş V. Bogdan Sorin, Cordea Aurelia Dorina, Dorolti A. Dan Claudiu, Dragos I. Dana Delia, Gude I. Alina Loredana, Gog G. Loredana, Iov I. Ioan Alin, Iepure T. Diana, Jurcăun Bonţ V. Cristian, Kiss V.  Miana Helga, Labo Z. Adriana Lavinia, Mureşan I. Alina Dana, Prune G. Silvia Luminiţa, Roşu V. Violeta Minodora, Seiche I. Adelina Felicia, Tăutu V. Adina, Terheş N. Nicoleta, Unguraş M. Mihaela Iuliana, Teudean N. Mihai Radu, Vlaicu I. Ioana Monica. 

 

Clasa a XII-a B – diriginte Pop-Papiriu Adriana

Specializarea: Lucrător în administraţie şi servicii

Bicăzan Mirela Ioana, Bogdan Anamaria, Breban Anca Alina, Busuioc Monica Camelia, Căluşer Liliana Simona, Chirilă Simona Felicia, Chiş Silvia, Cighi Manuela Carmen, Ciorba Carmen Elena, Corha Daniel Mihai, Cozac Alina Aurora, Cucuian Garofiţa Lucica, Dan Daniela Carmen, Demko Andreea Monica, Drulea Simona Anca, Dumitraş Raluca Adriana, Gârboan Iuliana Sânziana, Gheţe V. Roxana, Ghilea Simona Cătălina, Haşca Nicoleta, Ilieş Cristian Dănuţ, Iov Ramona Alina, Margin Adriana Maria, Nicorici Florica, Pava Felicia Ildiko, Păcurar Cristina Diana, Petrule Camelia Olimpia, Pop Gabriela, Pop Monica, Pop Nicoleta Patricia, Puie Ioan Daniel, Sabadâş Răzvan Călin, Stanciu Dora Mihaela, Tajnadi Ioana Larisa.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Corpădean Adrian

Specializarea: Electromecanic auto

Bejan Nicolae, Bekefi  Iozsef, Beko Iozsef, Berar Paul, Botiş Adrian, Bumbu Adrian, Cătuna Gabriel, Ciupe Aurel, Cordea Radu, Fărcaş Gabriel, Fărcaş Nicolae, Fildan Felix, Flore Cosmin, Gherman Florin, Ghervase Victor, Gliguţa Florin, Gomboş Laszlo, Hosu Mihai, Ienciu Ioan, Ilieş Vasile, Kovacs Iozsef, Kovacs Tiberiu, Lontea Octavian, Lucaciu Dan, Mălan Ioan, Milaş Cristian, Mureşan Daniel, Nagy Cristian, Parno Marius, Pătcaş Florian, Pentrenciu Mircea, Porumb Ioan, Puşcaş Petru, Silagy Lucian, Sucs Adrian, Teglaş Cristian, Tokoly Otone Csaba.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Linca Pinca Dorina

Specializarea: Electronist, montator şi reparator aparate radio TV

Agoston Mircea, Balmeş Florin Sorin, Balmeş Nicolae Emil, Băbănaş Flaviu, Birta Levente, Ciatarâş Cristinel, Cheţa Daniel, Csaba Galean, Dehelean Viorel, Duma Marius Nicolae, Fechete Laszlo, Gâlgău Marius Septimiu, Giurgiu Horea Cristian, Gora Adrian Sergiu, Hidan Cristian, Hosu Ovidiu Cosmin, Iancu Avram, Ignat Moşuţ Radu Augustin, Mihuţ Gavril, Mureşan Augustin, Mudure Daniel, Neag, Flaviu, Nicorici Constantin, Petrean Adrian, Petre Călin, Pop Marius Florin, Pop Cristian.

 

Clasa a XII-a E – diriginte Ielciu Maria

Specializarea: Operator la fabricarea produselor finite din lemn

Baidoc F. Florin Ciprian, Berar V. Delia Mirela, Chereji Gh. Ovidiu Marius, Chiba I. Horea, Deak A. Attila Zsolt, Deak I. Sandor Attila, Dombi L. Endre, Moş I. Daniela Valentina, Mureşan T. Florin Dănuţ, Nagy B. Iren, Oşan V. Gabriela Alina, Pontoş F. Ioan, Pop Daniel, Sabou I. Silviu, Stana I. Cristian, Şerdan V. Vasile, Tomole I.Nicolae, Ţap P.Florin.

 

Clasa a XII-a F – diriginte Damşa Rozalia

Profil: Teoretic - Limbi străine

Alb T. Mirela Adina, Ardelean I. Mihaela, Băbţan G. Horaţiu, Bănuţ T. Dorel Adrian, Blaga I. Ioana, Breje A. Aurora, Criste I. Natalia, Crişan I. Crina, Cucuian I. Nadia, Deac D. Delia Diana, Furdui I. Cosmin, Goste A. Camelia, Inceu V. Alina Camelia, Lazăr V. Cristina, Lucaciu V. Victoriţa, Mărcuş I. Raluca Nicoleta, Mureşan I. Ioana Andreea, Nagy A. Edit Monica, Nica N. Cristina Nicoleta, Orţan G. Florina, Perneş G. Beatice, Puşok A. Olga Melinda, Rad G. Gabriel Jean, Rodina V. Maria, Rus G. Claudia Diana, Sabadâş V. Iustina Nicoleta, Sabău D. Florica, Săuca I. Claudia, Şipoş L. Ioana Adina. Taloş C. Cornelia Simona, Tocoş G. Geta Elena, Ţicle I. Anca Ioana.

 

Clasa a XII-a G – diriginte Radu Niculina 

Profil Teoretic: Educaţie fizică şi sport

Ardelean I. Claudiu Ioan, Blaga I. Anca Ioana, Bota L. Manuela Ramona, Cadar P. Florina, Chirea A. Sebastian Dacian, Chiş I. Florin Călin, Coroian I. Adrian Ionel, Epure D. Mariana Violeta, Jula Marius Claudiu, Karikas I. Rozalia, Mate A. Olimpia Carmela, Olah E. Emeric Nicolae, Mureşan T. Gabriel Daniel, Opriş P. Anca Monica, Parlagi L. Gabriela, Paşcalău I. Mihaela, Loredana, Sălăjan N. Nicoleta Veronica, Stoianovici I. Ioţa Iuliu, Şanta I. Lucian, Tătar V. Sorin Vasile, Tyukodi V. Emeş, Toma T. Adriana Doina, Vasarhely D. Katalin, Filipenco D. Ionuţ.

 

Clasa a XII-a H – diriginte Seişanu Mirel

Profil Teoretic: Educaţie fizică şi sport

Boroianu Cristian, Budai V. Livia, Chira C Pamfil, Crişan V. Florica, Deneş D. Ildiko, Donciu A. Claudia, Fratean L. Eugenia, Guşă I. Bogdan, Huzoni M. Marinela, Loşonczi A. Anamaria, Magdaş I. Paula Ionela, Marchiş I. Liuţa, Mihuţ I. Monica, Milaş I. Gabriela, Pastor I. Anca, Pecsi Şt. Ildiko, Petrean V. Mihai, Plotuna T. Malin, Pop C. Monica, Pop I. Dorina, Pop V. Dorin, Puluşi G. Gabor, Rus I. Alina, Rus N. Radu, Szabo V. Szidonia, Toth S. Sanda.

 

Clasa a XII-a I – diriginte Ciumărnean Otilia

Specializarea: Desenator tehnic pentru arhitectură, urbanism şi amenajarea teritoriului

Almăşan Ioana Lucia, Ardelean Daniel Marius, Ardelean Claudia Sorina, Baboş Daniel Nelu, Bican Dana Ancuţa, Burian Vasile Constantin, Cadar Monica Florica, Crişan Ciprian Cosmin, Domşa Călin Gabriel, Hodadea Adrian Ciprian, Ilea Nadia Florina, Maroşi Rudolf, Mărcuş Adrian Liviu, Mureşan Aurelia Nicoleta, Mag Claudiu Ioan, Năstase Petru Marius, Negreanu Anca Mihaela, Negru Marius Liviu, Onuţan Cecilia Anamaria, Puşok Arpad, Răcean Cristian, Szabo Adriana Sanda, Szilagyi Attila Barna, Szur Anamaria, Tărău Florin, Tunyogy Laszlo, Varga Anca Mihaela, Vereş Şandor, Vescan Ioan Adrian. 

 

Anul şcolar 1996-1997

 

Clasa a XII-a A – diriginte Toth Ecaterina

Specializarea: Chimie-Biologie

Antal Alina, Ardelean Simona, Barbul Camelia, Bordaş Maria, Borş Ioana, Buda Livia, Cîrstea Valer, Crişan Angela, Crişan Felicia, Filip Rareş , Georgea Mihaela, Ilonţa Angela, Lazăr Mariana, Marchiş Camelia, Maxim Corina, Mureşan Codruţa, Mureşan Victoria, Muscăliţă Alina, Oros Florentina, Pop Delia, Pop F. Susana, Raţ Flavia, Rovina Angela, Toma Aurelia, Unguruşan Mariana, Ureche Corina, Vlaicu Cornelia.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Sabău Liviu

Specializarea: Lucrător în administraţie şi servicii

Andruţă I. Claudia, Badea S. Simona, Bicăzan A. Tincuţă, Bodea Ghe. Ioana, Chiş A.  Ana-Maria, Chiş I. Daniela, Ciontoş Ghe. Amelia, Creţu Ghe. Ramona, Crişan Ghe. Camelia, Fizeşan N. Ramona, Gale F. Mariana, Ghiurca P. Daniela, Goia Ghe. Nicoleta, Ilieş B. Manuela, Kovacs Al. Judith, Laţcău I. Cristina, Lung I. Roxana, Marian T. Alina, Marincaş I. Ionela, Milaş I. Violeta, Mureşan V. Mihaela, Nechita I. Olimpia, Ochiş D. Marius, Olar I. Anca, Pereş A. Corina, Perneş I. Diana, Petrean Gr. Ramona, Pop A. Ciprian, Pop N. Anca, Pop P. Simona, Porfire C. Claudia, Puşcaş I. Bianca, Sacotă F. Ana, Şandor I. Ioana, Tănasă N. Liviu, Titişan Ghe. Corina, Todorean A. Bogdan, Todorean E. Ana, Văsăliuţ I. Ioana.

 

 

 

 

Clasa a XII-a C – diriginte Ţârlea Crăciun

Specializarea: Electromecanic auto

Abrudan P. Alin, Alb V. Marius, Ardelean I. Călin, Bărbâţa N. Ioan, Bărnuţiu V. Marin, Boldan V. Viorel, Bonţea F. Radu, Chira A. Marius, Chiş G. Adrian, Ciascai M. Marius, Ciortea I. Ionuţ, Cozma G. Alin, Cozma S. Alin, Crăciun T. Darius, Cuceu G. Ciprian, Dăbâcan I. Dragoş, Dragoş T. Teodor, Erdei V. Vasile, Gaidoş A. Daniel, Gomboş I. Iozsef, Gorgan V. Lucian, Iştovan T. Marcel, Matei T. Remus, Mocan I. Radu, Nerţan A. Adrian, Opriş V. Ovidiu, Oros A. Calin, Oros I. Calin, Orotan I. Ioan, Pop F. Florin, Pop I. Daniel, Rodina I. Ioan, Romitan S. Adrian, Sîmpetrean Flaviu, Sperlea S. Adrian, Szeker S. Lorand, Szeredai M . Lorand, Talpoş M. Ciprian, Terheş V. Crisitan.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Dascăl Maria Viorica

Specializarea: Electromecanic montator şi depanator aparate radio şi TV

Ardelean M. Mihai, Barbur D. Ştefan, Bercean I. Radu, Bode V. Remus, Breje E. Liviu, Chiş N. Florian, Cozma M. Claudiu, Csigi G. Gyulia, Dalobon I. Ioan, Domoskos S. Levente, Filip A. Cosmin, Gale I. Ciprian, Gomboş D. Attila, Iepurar I. Dănuţ, Ilieş I. Cătălin, Jakob E. Edmont, Lung I. Nicolae, Meleg P. Petru, Mocan G. Florin, Nagy A. Lorand, Nagy F. Ferenc, Onuţe I. Ioan, Oros I. Marius, Peter I. Ioan, Porumb G. Alin, Prodan I. Florin, Sav I. Claudiu, Szilagyi Z. Attila

 

Clasa a XII-a E – diriginte Sava Adriana

Specializarea: Operator la fabricarea produselor finite din lemn

Alexuţan V. Adriana, Ardelean P. Lucian, Câmpan I. Rodica, Cherecheş G. Lidia, Cristut I. Sorin, Gordan N. Nicolae, Herte I. Adrian, Ilieş F.Florin, Marian G. Gabriela, Mihaly F. Zoltan, Olariu N. Marius, Pertic A. Amalia, Pop G. Alin, Pripon T. Samuel, Stanciu S. Florin, Suciu D. Aurel, Suciu D. Ionuţ, Taloş A. Mariana, Trif I. Dan.

 

Clasa a XII-a F – diriginte Iuga Mariana

Specializarea: Limbi străine

Bârsan I. Adriana, Buruian I.Ancuţa, Cijceuan I. Ramona, Criste  I. Nadia, Crişan I. Cosmin,Dascăl L. Diana, Lazar I. Maria, Lazar M. Gabriela, Marc I. Janina, Mugur J. Cristian, Mureşan Antonio, Onican Ana Maria, Oprea P. Mariana, Păun Luminiţa, Ploştean I. Ioana, Pop V. Adriana,Popescu D. Raluca, Popovici M. Maria, Porumb I. Mariana, Sălajean G. Ioana,Solomon V. Ioana, Taloş N. Ioana, Tosa V. Valentina, Toth I. Bianca, Ţicle V. Cristian.

 

 

Clasa a XII-a G – diriginte Bejan Cristian

Specializarea: Educaţie fizică şi sport

Ardelean V. Vasile, Barba C. Mihai, Barbor E. Florina, Băican M.Flroina, Birta S. Katalin, Boldea Claudiu, Breje D. Carmen, Buciu D. Dumitru, Cighi F. Florin, Codorean V. Marius, Florea I.Cristina, Găvra I. Ionuţ, Hideg I. Bogdan, Iacoş I.Bianca, Jurca F. Florentina, Milaş I. Anca, Sas G. Bogdan, Ţurcaş G. Mihai.

 

Clasa a XII-a H – diriginte Cozac Alina

Specializarea: Educaţie fizică şi sport

Băltăreţu F. Mihaela , Boie I. Claudia, Bolfaş V. Vasilica, Breda I. Anamaria, But T. Ramona, Ciorba T. Marcel, Craciun Sergiu, Farcău I.Ramona, Frăsineanu V. Radu, Goie T.Monica, Grama Ionela, Haiduc F. Alin, Igna V. Adriana, Matei I. Doru, Metti C. Magdalena, Neagotă A. Maria, Nicorici C. Marius, Pop G. Mihaela, Rus I. Mariana, Silghi Bianca, Sur I. Florin, Tolnai A.Talida, Ţap V. Maria, Vale I. Mihuţa.

 

Clasa a XII-a I – diriginte Cotoi Mariana

Specializarea: Instalaţii în construcţii

Bănuţ T. Cosmin, Bogdan I. Claudiu, Boros A. Şandor, Boroş A. Zoltan, Caba I. Crina, Cherecheş T. Florentina, Ciorba G. Adrian, Ciupe A. Adrian, Coste N. Viorel, Darko V. Andreea, Ficuţ T. Sorin, Gal Zs. Csaba, Gliguţă A. Violin, Hule F. Marius, Ilieş T. Dorin, Năstase I. Cosmin, Nuna O. Cristian, Pavel N. Florin, Stoica I. Daniel, Szilagyi V. Cristina, Ştirb A. Cătalin, Taloş V. Florin, Tărău V. Cristian, Ţap I. Florin.

 

Anul şcolar 1997-1998

 

Clasa a XII-a A – diriginte Ivan Maria

Specializarea: Chimie-Biologie

Berbecar N. Iaiela, Berbenţe S. Maria Daniela, Bican A. Alexandrina, Buzgo C. Delia Cristina, Cotea D. Dumitriţa Rodica, Crişan C. Loredana, Dinea L. Livia Alina, Dragomir I. Mirel, Fărcaş I. Mariana,Feder I. Ioana Alina, Gal V. Cristina Dănuţa, Ghiuruţan V. Alina Melania, Gomboş F. Attila, Holhoş T. Daniel Tudor, Iov I. Alina Daciana, Jurje I. Mihaela Ioana , Mare P. Ligia Clara, Opriş I. Claudia, Păuşan I. Ioana, Perneş R. Anca, Pintea I. Angelica Florica, Pop G. Maria, Rus Şt. Anca, Sabău I. Dorina Raluca, Sabou I. Luminiţa, Sabou V. Daniela, Sabou V. Vasile Dorel, Stroie V. Simona Lăcrămioara, Şandor I. Adriana, Torje N. Adina, Vereş Gh. Cristian.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Iepan Lucia

Specializarea: Lucrător în administraţie şi servicii

Andrei A. Corina Ioana, Ardelean V. Meda Maria, Bălănean V. Adelina Daniela, Boca I. Sergiu Mihai, Bordaş B. Monika , Botofan I. Anca, Buda C. Simona, Cărpinean G. Anica Estera, Coste V. Alina Ioana, Crişan V. Claudiu Cortiza, Danciu D. Ionuţ Ciprian, Duma E. Eugen Viorel, Ghilea Paul, Gorgan D. Alin Dorin , Holhoş C. Maria Elena, Holhoş V. Delia Eugenia, Iancău Gh. Mariana, Ilieş I. Crina Cristina, Iov Gh. Cristina Anca, Irimeş V. Letiţia Maria, Iştoan A. Luminiţa Alina Delia, Koşa I. Robert, Mureşan V. Raula Carmen , Nicorici Crina Anca, Peştean P. Maria Gabriela, Petrule C. Monica Daniela, Pop C. Florina Crina, Potroviţă Şt. Răzvan, Rus G. Lidia, Rus O. Simona Mihaela, Sabou I. Carmen Olga, Socol Gh. Cristian, Stana I. Adriana Elena, Stoica F. Florina Laura, Ţicle T. Mărioara Maricica, Zaharie T. Mihaela Ramona.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Driha Mariana

Specializarea: Electromecanic auto

Banciu Şt. Raul Ştefan, Barbor E. Lucian Florin, Buciu Ghe. Cristian, Chiorean V. Liviu, Ciupe I. Samuel, Demle I. Vasile Călin, Erdei V. Attila, Fărcaş P. Adrian Ioan, Gaga T. Dorin Teodor, Ianchiş T. Florin Ioan, Ilieş Ghe. Cristian Gheorghe, Jeler N. Gabriel Marius, Keresztes F. Ferenc Cristian, Kiss I. Zoltan Csaba, Lazăr I. Florin Ionuţ, Oros T. Ioan, Perneş I. Alin, Peşteleu A. Marius Ovidiu, Petean V. Teodor Călin, Pop V. Ioan Adrian, Porumb V. Adrian Vasile, Puie I. Marius Zaharia, Revnic D. Dan, Sabou F. Cosmin, Ştirb Ghe. Otniel, Tamba C. Dacian, Terheşiu N. Florin Raduţâ, Tuns T. Cristian Adrian, Urs V. Călin Radu, Vîlcean R. Ioan Sorin.

Clasa a XII-a D – diriginte Flore Aneta

Specializarea: Electronist montator şi depanator aparate radio şi TV

Ardelean D. Ciprian Daniel, Baksai G. Attila Gabor, Breban E. Daniel Eugen, But I. Ioan Vasile, Câmpean I. Ioan Horea, Ciorca F. Cristian Dănuţ, Ciure I. Ioan, Costişor I. Teodor Timotei, Cseke I. Ioan Marinel, Cuibuş P. Augustin Gavril, Druhora I. Isaia, Gutman G. Cristian, Hăran D. Ciprian Cristian, Ionuţaş I. George Vladimir, Kiss A. Alexandru, Lung I. Călin Marcel, Mocan V. Florin Cristian, Neag I. Ionuţ Alin, Negrean G. Mircea Radu, Păcurar M. Augustin Flavius, Pop G. Florin Claudiu, Pop I. Aurel Dumitru, Popescu D. Horaţiu Daniel, Pusok M. Robert Istvan, Sabou Ş. Ştefan Cătălin, Sabou V. Florin, Seres Matolcsy J. Balazs, Simea C. Paul Ciprian, Suciu I. Emanuel Flavius, Szilagyi D. Levente, Şandor I. Marcel, Tărău I. Viorel.

 

Clasa a XII-a E – diriginte Elec Ioan

Specializarea: Educaţie fizică şi sport

Balogh K. Alexandru, Batog M. Florin, Brânduşe Z. Marius, Chende A. Beniamin, Cheţa D. Daniela Florina, Creţiu T. Raluca, Demle N. Ana Veronica, Fărcaş Gh. Adrian Costel, Kovendy A. Katalin, Mândruţ A. Florin, Marian Gh. Alina, Mazilu S. Bianca Mihaela, Mezei I. Mitică Gabriel, Moldovan I. Adela Monica, Motogna V. Aurica Valeria, Negrean Gh. Daniela, Păşcuţă T. Laura Ancuţa, Popa Gh. Simona, Prunean D. Adrian David, Puie A. Maria, Sabou T. Antonio Sebastian, Săraz P. Petru Dan, Săuca V. Marius, Sfăt I. Ioana Aida Florentina, Stoica I. Florin Ioan, Surd Gh. Mihaela Georgeta, Terheş A. Gheorghina Maria, Tiţa A. Nicuşor.

 

Clasa a XII-a F – diriginte Ţicle Eva

Specializarea: Limbi străine

Ardelean I. Călin Dan, Ardelean I. Simona Camelia, Ardelean V. Cătălin Dacian, Bârsan V. Liliana Ioana, Bălănean J. Mihaela Ioana, Benţe Gh. Ramona Laura, Borz F. Viorica, Bota I. Mariana Corina, Both A. Alexandra Camelia, Botiş Gh. George Costin, Chende V. Gabriel, Chiorean A. Cosmin Claudiu, Cicortaş C. Ovidiu Valentin, Crişan V. Carmen Mariana, Crişan V. Vasile Mihai, Cucucian G. Laurenţia Maria, Dragomir M. Marinela, Gude I. Anca Nicoleta, Horvat A. Camelia Alexandra, Huluban T. Dana, Indrei P. Mihaela, Kallos L. Reka Andrea, Lazăr V. Cristian Vasile, Moldovan C. Florentina Dorina, Mureşan I. Anca Ioana, Petrescu N. Anca, Pop Gh. Adina Maria, Pop Gh. Alina Ioana, Pop L. Diana Anca, Stoica Kovacs A. Renata, Taloş D. Monica, Tarba N. Anca Ioana, Veg A. Andreea.

 

Anul şcolar 1998-1999

 

Clasa a XII-a A – diriginte Ivan Maria

Specializarea: Chimie-Biologie

But V. Cristina Diana, Cerghezan L. Adrian, Chira L. Leontin, Corcodel C. Angela Ioana, Covaci V. Bianca, Creţu Gh. Simona, Denko I. Susana, Farcaş I. Daniel Vasile, Ghiuruţan V. Aurelia Mariana, Gobl I. Aurel vlad, Hegheduş N. Nicloeta Cristina, Inga G. Vasile Ioan, Lazăr L. Florin, Moga A. Crina Violeta, Morar I. Cornelia, Mureşan V. Alina Vasilica, Ochiş I. Ioana Lăcrimioara, Patrichi Corneliu Ovidiu, Puie A. Dan Florin, Rusu V. Vasile Ioan, Sabou A. Crina Ioana, Săbăduş L. Lucian Vasile, Trif V. Marius, Zaharia A. Nicoleta Mia.

 

 

Clasa a XII-a B – diriginte Pop Doina

Specializarea: Lucrător în administraţie şi servicii

Andor I. Ioana, Baidoc I. Ioana Claudia, Banciu S. Eugen Florin, Bălăgel B. Camelia Tabita, Bălănean C. Camelia Veronica, Bărbânţă V. Maria Ancuţa, Birta V. Alina, Bolboacă I. Ioana Alina, Boşca T. Corina, Botiş V. Adriana Ioana, Breban E. Marius Leontin, Briciu R. Mihaela Crina, Cherecheş G. Roxana Corina, Chirilă A. Olimpia Florica, Chiş I. Adriana, Ciaca A. Sanda Ioana, Crişan V. Elena Lavinia, Csigi G. Iulia Carmen, Csutak I. Ionuţ, Filip V. Alina Rodica, Haiduc V. Adina Olivia, Iarda V. Mirela Florina, Ignat F. Maria Florentina, Ilieş A. Dorin Horia, Irimeş V. Gabriela, Maxim V. Camelia Nicoleta, Nan I. Ioana Gabriela, Niste C. Emilia Elena, Opre P. Daniel Corneliu, Pop I. Claudiu Simon, Sfăt V. Marius Florin, Stanciu I. Marius Ilie, Talpoş G. David, Urs I. Carmen, Uţan V. Florin Ioan, Vădan M. Narcisa Andrada.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Linca Pinca Dorina

Specializarea: Electromecanic auto

Both Gh. Mihai Ovidiu, Botiş Gh. Dorin, Cherteş C. Cornel Ovidiu, Ciupe A. Adrian, Cozma A. Marius Călin, Crăciun Gh. Gheorghe Florin, Dragoş T. Alexandru Nicolae, Filip A. Dănuţ, Fritea L. Marius, Gaidoş I. Dan Ioan, Gighi Gh. Vasile Eugen, Hidan N. Cristian, Lupuţ D. Florin Dumitru, Marian T. Adrian Ioan, Marincaş I. Ioan Cristian, Măgurean R. Gabriel Alin, Mitraşca-Câmpan V. Florin Vasile, Murany Z. Zsolt, Mureşan Z. Florin Dănuţ, Niculaş N. Marius, Onicaş V. Andrei, Oros D. Florin Dorin, Pintea E. Viorel Emil, Pop I. Cristian, Pop V. Marius Vasile, Popan M. Mihai Alexandru, Prodan R. Romulus Florin, Puie N. Ananie, Puşcaş V. Lucian, Rad G. Gabriel ioan, Roman O. Octavian, Rus Gh. Gheorghe Vasile, Rusu I. Ioan, Sabo I. Florin Dănuţ, Sav V. Vasile Călin, Unguruşean Gh. Mihai Codrin, Urs I. Claudiu Vasile, Vaida I. Adrian Nicolae, Zaharia A. Andrei Răzvan.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Crihan Catiţa

Specializarea: Electronist montator şi depanator radio şi TV

Andrei T. Cristian, Anton G. Claudiu, Ardelean I. Sorin, Bălăjel I. Marius, Berar Şt. Dan, Boloş D. Dănuţ, Boncancios I. Ioan, Brânduşan I. Liviu, Chereje N. Romeo, Chiba B. Adrian, Chirilă I. Claudiu, Ciorba B. Florin, Ciupe V. Cristian, Cotor G. Paula, Cozmi S. Constantin, Crişan V. Cristian, Cseke B. Beniamin, Csoka F. Robert, Culcear G. Ciprian, Iov T. Ioan, Olar D. Dragomir, Opriş Gh. Cristian, Pop V. Cosmin, Prune I. Ionuţ, Pusok A. Rudolf, Rize I. Aurel, Sacota F. Florin, Sima O. Horea, Sperle I. Dan, Stana P. Adrian, Szabo A. Andrei, Szekely B. Bella, Szilagyi N. Attila, Tămăşanu Gh. Ovidiu, Turian R. Romulus, Zaha V. Alin.

 

Clasa a XII-a E – diriginte Cornea Ioana

Specializarea: Educaţie fizică şi sport

Antal D. Delia Ancuţa, Bănuţ I. Vasile Cristian, Birta S. Kătălin, Blaj C. Mihai, Bodian M. Melinton Bogdan, Bogdan V. Cornelia Maria, Bologa G. Ramona Mariana, Buraga-Breban Gh. Florentina, But I. Corina Estera, Buzgo C. Daniel Sergiu, Cătănaş C. Lucian Marian, Cherecheş G. Adrian, Costa V. Cristian Vasile, Criste V. Garofiţa, Duma V. Nicolae, Feher A. Adrian Florin, Gere G. Zsolt Rudolf, Iepure D. Mihai Horea, Kallo D. Domi, Mihaly A. Erzsebet, Morar E. Eugen Teodor, Moruţiu V. Ozana Lisabeta, Muth T. Tiberiu Ovidiu, Pop Gh. Florin, Popan A. Florin Aurel, Sălăjan N. Anca Monica, Sfăt P. Alin, Suciu P. Lavinia Alina, Unguruşan V. Andreea.

 

Clasa a XII-a F – diriginte Rus Mona

Specializarea: Limbi străine

Alexuţan B. Angela, Avram I. Lucian Ioan, Baksai G. Izabela, Bejan A. Loredana Anca, Blaga I. Daniela, Boda D. Borbala Andreea, Brişcan A. Diana, Csabo Z. Andreea, Florea V. Maria Simona, Hossu I. Sergiu , Ilieş I. Marius Aurel, Inceu V. Claudoa Diana, Kallos Şt. Monika, Lar G. Lucreţia Gabriela, Lar Ş. Anamaria Bianca, Lazăr E. Sergiu Mircea, Oniţ V. Anca Mihaela, Petric A. Melania, Pintea V. Paul Mircea, Pop V. Emilia, Rezmiveş A. Paul Macedon, Rezmiveş Gh. Gheorghe Florin, Szilagyi Monica Erika, Şerban D. Mirela, Tulbure V. Ioana Amalia, Ţap A. Aurica, Vacea Gh. Claudiu.

 

Clasa a XII-a G – diriginte Cristea Elvira

Specializarea: Desenator tehnic pentru urbanism, arhitectură şi amenajarea teritoriului

Andreica A. Ramona Ioana, Azsodi S. Nandor, Balota D. Dorin, Băican V. Ana-Maria, Bordaş I. Daniel, Boticaş I. Mihaela, Chioran Gh. Cristina, Criste P. Gheorghe Gabriel, Debreczeni M. Mikloş Zoltan, Dragomir I. Monica, Grama I. Samirel Cătălin, Haiduc V. Daniela Cristina, Iordache P. Ciprian, Lungu T. Adrian Simon, Macarie V. Călin Nicolae, Marian G. Alina Valeria, Mate A. Ramona, Mercea I. Adrian, Meseşan I. Daniel Claudiu, Mureşan G. Cristian Dorel, Mureşan I. Jean Gicu,Mureşan N. Cristian, Olar T. Rareş Florin, Sabău T. Marius Tiberiu, Ţicle I. Ioana.

 

Anul şcolar 1999-2000

 

Clasa a XII-a A – diriginte Neag Ioan

Specializarea: Chimie-Biologie

Bărnuţ V. Lavinia Mariana, Brişcan Nicolae Mihai, Chiorean Cristina Maria, Chira Florina, Ciaşcai V. Adriana, Ciupuliga C. George Paul, Ciurte Irina, Cormoş Ioana Mariana, Drida Mihaela, Fazakaş Noemi, Giurgiu Diana, Hodiş Dana, Ianc Marta, Isa Alin, Ispas Anamaria, Lazăr Ioana, Leontea Alina, Losonczi Silvia, Mastan Bianca, Mureşan Florentina, Onuţan Delia, Petruţa Ioana, Pîslea Maria, Pop Amalia, Pop Crina, Radu Ionela, Recean Cecilia, Sabou Monica, Ţârlea Ionel.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Radu Niculina

Specializarea: Lucrător în administraţie şi servicii

Baidoc Estera, Bîrjac Anca, Boie Ioana, Brândaş Corina, Brânduşan Alina, Buciu Alina, Cecan Mihaela, Chirilă Ioana, Chiş Linca, Criste Felicia, Demje Timea, Feder Izabela, Ficuţ Radu, Frenţ Monica, Ghile Aurelia, Gontariu Adriana, Holhoş Alina, Ilieş Cristina, Karikas Irina, Mudure Loredana, Mureşan Florin, Nagy Ramona, Opriş Eugenia, Pop Mariana, Pop Stela, Rînziş Simona, Romitan Cosmina, Sabău Diana, Sână Mihaela, Ştirb Lidia, Teglaş Sorina, Vaida Felicia.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Sabău Liviu

Specializarea: Electromecanic auto

Ardelean Aurel, Birta Gheorghe, Bîrjac Cosmin, Bîrjan Florin, Bocuţ Marin, Bota Florin, Bumbu Silviu, Bumbuţ Vlad, Chiş Cosmin, Ciupe Cadmiel, Ciupe Ciprian, Ciupe Daniel, Cosma Adrian, Costa Marius, Erdei Istvan, Filip Florin, Ghirean Florin, Goia-Creştin Marin, Gorgan Cosmin, Grecu Anton, Ianchiş Marius, Imbre Cosmin, Koma_Zah Marcela, Labo Ovidiu, Lapoş Claudiu, Lazăr Radu, Mihaly Robert, Moldovan Marius, Mureşan Ionuţ, Nut Cosmin, Pop Ionuţ, Sabou Mircea, Scrobuţiu Gabriel, Silaghi Marius, Sperle Ioan.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Ielciu Maria

Specializarea: Electronist montator şi depanator aparate radio şi TV

Belteki Ciprian, Berar Ionel, Burde Adrian, Corha Alin, Demle Adrian, Dobra Dorel, Dragoş Cristian, Droj Ioan, Ghile Mircea, Gresoiu Andrei, Jecan Cristina, Kalabis Angela, Marc Damian, Micle Ioan, Nagy Nicolae, Pastor Radu, Pădurean Cristian, Petruş Romeo, Petruş Traian, Pop Adrian, Prodan Ioan, Prodan Marian, Soran Lucian, Szentkiralyi Ioan, Szollos Norbert, Terec Daniel.

 

Clasa a XII-a E – diriginte Pandrea Daniel

Specializarea: Educaţie fizică şi sport

Ardelean Lucian, Arva Ramona, Baidoc Mircea, Balotă Cristian, Briscan Ramona, Bujor Mihai, Chiş Marcel, Chiş Sanda, Criste Ramona, Cucuian Iulian, David George, Jurjen Felicia, Kovacs Dorottya, Oros Claudia, Plotuna Mălina, Raviczki Eva, Sami Ildiko, Solomon Paul, Ştirb Dorin, Telegdi Paula, Unimătan Paul, Venter Alina.

 

Clasa a XII-a F – diriginte Pop-Papiriu Adriana

Specializarea: Limbi străine

Apăscăriţei Oana, Ardelean Cristian, Birta Klara, Bota Livia, Bucur Andrei, Buda Daniel, Cârstea Anamaria, Cernucan Anamaria, Chende Maria, Chiş Monica, Ciocan Iulian, Ciortea Andreea, Clapa Mihaela, Cuceu Anca, Danciu Ioana, Galiş Adriana, Gliguţa Rareş, Hossu Cristina, Indrecan Valentina, Iov Nicoleta, Maxim Ioana, Mocian Anamaria, Mureşan Alina, Nicoară Marius, Onţ Lavinia, Petrişor Virgil, Pop Cristina, Pop Lorena, Popovici Mariana, Puşcaş Ioana, Socaciu Corina, Spânu Ana, Trincă Georgeta.

 

Clasa a XII-a G – diriginte Coroiu Felicia

Specializarea: Desenator tehnic pentru construcţii, arhitectură, urbanism şi amenajarea teritoriului

Bala Kinga, Breje Ionela, Burian Mariana, Chiş Florin, Chiş Ionuţ, Cosma Ramona, Cristea Felicia, Crişan Cristina, Dogaru Gabriel, Gereş Simona, Ghiurca Crina, Groza Gabriela, Kalabis Amira, Kasza Andrea, Llipoian Amca, Maxim Ionuţ, Mezei Zsuzsanna, Moldovan Monica, Morar Cosmin , Onuţan Simona, Pintea Dorina, Pop Diana, Pop Liana, Sasko Gyongy, Stanciu Carmen, Sumai Ioana, Surd Susana, Tărău Ramona, Tolnai Robert.

 

Anul şcolar 2000-2001

 

Clasa a XII-a A – diriginte Toth Ecaterina

Specializarea: Chimie-Biologie

Ardelean Carmen Teodora, Băican Nicoleta Camelia, Bălăgel Lidia, Breban Miana Anamaria, Breje Aurel Gheorghe, Bucur Adriana, Ciutre Mariana Diana, Cîmpian Alina Dorina, Crişan Mihaela, Dumitrescu Florin Radu, Ficuţ Simona Ana, Gălgău Lăcrămioara Delia, Hus Lucian Dan , Luka Albert Istvan, Meseşan Ligia Naomi, Moigradean Ioana , Onicaş Codruţa Paula, Pop Cristina, Popuţea Mihaela Mariana, Porumb Cecilia Simona, Rus Augustina, Silaghi Ramona Claudia, Sîrcă Ana Florina, Szilagyi Szabolcs Dezso, Şaitoş Roxana Ioana, Şerban Aura Mirabela, Taloş Monica Carmen, Talpoş Domniţa Maria, Tite Sorina Mihaela, Tocoş Felicia Maria, Toreje Mihaela Dana.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Sava Adriana

Specializarea: Lucrător în administraţie şi servicii

Ardelean G. Gheorghe Sorin, Bendre P. Alina Ronamina, Bese T. Liana Maria, Brândaş C. Gabriel, Chiba A. Aurel, Ciupe I. Raluca Cristina, Codeuş I. Mihaela Anca, Costante D. Camelia, Csoka F. Csaba, Gurzău G. Norina, Hădadea I. Florin Nicolae, Holhoş V. Crina, Ilieş A. Dan, Morar I. Alin Ioan, Mosdoczi D. Timea Krisztina, Mureşan E. Mihai Călin, Naste V. Viorela Adela, Nemeş I. Anca, Petrean V. Vlad, Plosca A. Ovidiu Florin, Pop F. Mariana, Pop M. Ionuţ, Porumb I.Anca Gabriela, Sabău C. Nicoleta Adina, Sabou I. Alina, Sîrb I. Melania Mihaela, Stoica I. Mihaela Ioana, Tărău A. Amalia, Torgie Olimpia.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Dascăl Maria Viorica

Specializarea: Electromecanic auto

Ardelan I. Ionuţ Sorin , Baczo F. Ferencz Andraş, Barbur D. Adrian Claudiu, Barbur I. Cristian Dumitru, Bârjac I. Cristian Razvan, Bănuţ G. Iosif Gavril, Breje F. Alin Adrian, Breje F. Ciprian Florin, Butcovan A. Dănuţ Marius, Chirilă I. Nicolae Marius, Costea Gh. Bogdan Ioan, Cozac N. Olimpiu Nicolae, Csapo O. Lorand Otto, Gârboan I. Ionel Cosmin, Hodiş I. Radu Andrei, Huluban A. Daniel Gherghe, Huluban L. Felician Liviu, Moldovan Radu, Mureşan A. Cristian , Rareş, Ostinian Ghiran V. Raul Ursan, Pastor I. Cosmin Marcel, Pop G. Claudiu Gligore, Pop S. Sorin Ioan, Roşan I. Adrian, Rus G. Ioan Gabriel, Sabou  A. Ionuţ Alexandru, Tecşa A. Avram, Terheş Gh. Gherghe, Zah Şt. Andrei Daniel.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Ţârlea Crăciun

Specializarea: Electronist montator şi depanator aparate radio şi TV

Antal Radu Daniel, Baciu Claudiu Ciprian, Bote Ionuţ Vasile, Boti Zsolt, Costinaş Dorin Valentin, Cucuian Adrian, Cudur Daniel Pavel, Fiţ Ovidiu Constantin, Flore Cristian Vasile, Gal Alexandru Adrian, Ilies Sergiu , Florin, Jecan Lucian, Lucaciu Adrian Marius, Man Manuel Ionuţ Traian, Păsconi Paul, Prodan Ioan Radu, Prune Cristian, Puie Andrei, Rof Nicolae Ovidiu, Rus Marius Aurelian, Sabău Cătălin Aurelian, Sălăjan Teofil Claudiu, Silaghi Marius Ionuţ, Souca Daniel Lucian, Taloş Răzvan Alexandru, Tăut Adrian, Teteran Gheorghe Ioan, Varga Nicolae.

 

Clasa a XII-a E – diriginte Bejan Cristian

Specializarea: Educaţie fizică şi sport

Almăşan I. Alexandru, Almăşan I. Radu Ion, Antal V. Luminiţa Adela, Bican V. Irina, Burdea I. Ovidiu Ionel, Codre I. Andreea Anamaria, Costea I. Sorina, Dragoş I. Adrian Daniel, Fălăuş S. Ioana Alina, Meseşan I. Ioana Mariana, Moldovan Gh. Ioana Mariana, Mureşan I. Ramona Ioana, Mureşan V. Bianca Ioana Raluca, Opriş P. Patricia Angela, Prodan V. Raluca Daniela, Puşcaş V. Cristiana Mirabela, Roşu A. Ioan Ştefan, Ştirb Gh. Călin, Tătar V. Ancuţa Maria, Ţap I. Maria Veronica.

 

Clasa a XII-a F – diriginte Chende-Roman Gheorghe

Specializarea: Desenator tehnic în construcţii, arhitectură, urbanism şi amenajarea teritoriului

Butcovan T. Alina, Chirilă I. Delia, Chiş Gh. Oana Elena, Cimpoieş I. Ciprian Dan, Coca I. Călin Ioan, Grăşoi C. Carmen , Maria, Groza V. Rebeca, Haini Gh. Toma Raul, Hant P. Ianos Mikloş, Ionuţaş Gh. Ionuţ Dan , Marcu F. Alina Bianca, Măcelar C. Ioana Maria, Onuţe I. Viorica Maria, Petran I. Luminiţa Maria, Pintea I. Eduard Dan, Pintea T. Traian Adrian, Pop M. Laura Ioana, Pop V. Silviu Rareş, Poptelecan A. Delia, Puie Şt. Ştefania Claudia, Rad L. Cristina, Radomir Gh. Oana Ramona, Seiche V. Monica Mihaela, Silaghi G. Cristian, Turc T. Teodora Victoriţa, Turc V. Dana Liana, Vaida V. Aurelia Maria, Văsc I. Maria Daniela.

 

Anul şcolar 2001-2002

 

Clasa a XII-a A – diriginte Elec Ioan

Specializarea: Chimie-Biologie

Aciu C. Marius Constantin, Banyai B. Adina Carmen, Breje Gh. Adriana Mariana, Căprar I. Lavinia Maria, Chende F. Florina Mariana, Chiș T.Diana Violeta, Chiș F. Florina Loredana, Cismaru L. Alin Ștefan, Crișan D. Dumitrița Dana, Dragoș I. Simona Daniela, Gutman G. Maria Iuliana, Jimborean P.Mihaela Dora, Moldovan I. Ioana, Onicaș D. Radu Dorin, Opat I. Ioana Mariana, Ortelecan M. Diana, Podar V. Anca Maria, Pojar V. Anca Iuliana, Pop D. Ioana Alina, Pușcaș Anamaria Cristina, Rognean D. Ioana, Romocean D. Razvan Dumitru, Tuns D. Sorina Maria.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Driha Mariana

Specializarea: Lucrător în administraţie şi servicii

Ardelean Ioana Mariana, Bărnuț Adriana, Briciu Daniel, But Ioana Anca, Câmpoiești Adrian Ilie, Chilam Anca, Chirila Crina Maria, Ciupe Călin Florin, Cosma Mioara Paula, Cozma Raluca Viorica, Crișan Adina, Fogădăuan Mihai Dorel, Ghiurco Alina Ioana, Gog Cătălina Ioana, Horincan Ramona Ioana, Hunydai Felix, Mateș Mihai Vlad, Mihălțan Călin Paul, Milonean Marinela, Mitrașca Câmpan Florentina, Negrean Corina Alina, Peșteleu Ciprian Gheorghe, Pușcaș Melania Carla, Sabou Mariana, Seichei Florina, Știrb Daniel, Tuscaș Oana Maria.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Flore Aneta

Specializarea: Electromecanic auto

Ardelean Paul, Boha Cristian, Chivari George, Ciurbea Mihai, Colciar Ionuț, Dobocan Adrian, Dobrea Răzvan, Fărcaș David, Gaidoș Ioan, Gotleș Marius, Horvat Marius, Lazăr Daniel, Marian Raul, Mateoc Felician, Negrean Marius, Oltean Paul, Opriș Marius, Ortelecan Radu, Pall Radu, Petrușan Marius, Pintea Liviu, Pop Marius, Pop Nicolae, Porfire Nicu, Sabau Ioan.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Ţicle Eva

Specializarea: Electronist, montator, depanator aparate radio şi TV

Ballog A. Izabella, Bodian I. Cristian, Cocîrlea V. Ciprian, Crăciun I. Anamaria, Crăciunaş I. Ovidiu, Fărcaş N. Nicolae, Filip I. Ioan, Ghiurco V. Dan, Groza Gr. Florin, Ivaşcău I. Alin, Labo M. Mircea, Lung O. Mihai, Maier G. Cristian, Moigrădean N. Nicolae, Moise L. Marius, Nedelcu P. Raluca, Nilaş I. Andrei, Olar D. Sergiu, Onţ I. Ciprian, Pintea I. Ioan, Plotuna M. Rareş, Rus I. Mircea, Sabou V. Călin, Stana V. Sandu, Talpoş D. Adrian, Ţârlea V. Ionel, Urechiat G. Sergiu, Vereş Gh. Vera.

 

 

 

 

  Clasa a XII-a E – diriginte Iepan Lucia

Specializarea: Educaţie fizică şi sport

Almaş V. Daniel, Bologa V. Gabriela, Busa E. Diana, Chiş V. Cristian, Chiş V. Sorina, Cozlean A. Alexandra, Csigi G. Anca, Făzăcaş N. Nicoleta, Leuce G. Sergiu, Medan V. Mihaela, Merce A. Sorina, Mureşan D. Daniel, Mureşan I. Cristina, Năstase Radu, Onuţe Cosmin, Pop I. Ioana, Prune I. Adrian, Sabou Alexandra, Urs Cristian. 

 

Clasa a XII-a F – diriginte Lupaş Viorica

Specializarea: Desenator tehnic pentru construcţii, arhitectură, urbanism şi amenajarea teritoriului

Adolean A. Corina, Anghelachi C. Camelia, Bobiş V. Diana, Bocşan D. Diana, Borz T. Veronica, Borza V. Mircea, Cadar D. Ionuţ, Decuseară M. Ionuţ, Drăgan Gh. Anca, Druhora D. Radu, Fărcaş D. Alexandru, Goia D. Janina, Huluban T. Teodora, Ilieş V. Vlad, Labo I. Daniel, Man M. Marius, Marian I. Ioana, Mocan C. Oana, Moigrădean D. Claudia, Moldovan M. Marius, Olaru F.S. Dan, Pocola M. Ciprian, Prune I. Ioan, Puşcaş I. Daniela, Sabou A. Magdalena, Sabou V. Anca, Sălăjan L. Ramona, Seiche P. Marian, Ţap I. Adrian, Ţurcaş G. Lidia, Zagor A. Anca.

 

Anul şcolar 2002-2003

 

Clasa a XII-a A – diriginte Remeş Viorica

Specializarea: Silvicultură

Bănuţ Nicolae, Blaga Cristian, Bogdan Roxana, Buciuman Ramona, Cherecheş Dan, Chiş Raluca, Cozma Paul, Damşa Florin, Farcău Adriana, Farcău Alina, Filip Daniela, Gâtman Lucian, Groza Florin, Iancău Daniela, Iuga Crina, Jurco Vasile, Marian Ionuţ, Milaş Andrei, Mureşan Ioana, Nerţan Mihai, Pop Diana, Puie Augustin, Roş Ciprian, Sârcă Silviu, Sur Traian, Tămăşan Vasile, Tripon Cristina, Tuşer George.

 

Clasa a XII-a B– diriginte Cornea Ioana Mihaela 

Specializarea: Administrativ

Avram Alina Maria, Băican Vanda Maria, Bica Andreea, Birta Valentin Ionuţ, Birtalan Diana, Cordoş, Cătălin Ionuţ, Coste Claudiu Ioan, Crap Daniela, Creţiu Oana, Culic Vasile Jianu, Ernszt Raul Andrei, Fărcaş Marius Felician, Floca Ionuţ Vasile, Gaga Gabriel Marius, Gaidoş Florin Vasile, Huluban Corina Mariana, Huluban Loredana Florina, Ilieş Carmen Irina, Miron Dana Alexandra, Mureşan Adriana, Popiţiu Vlad, Romitan Oana Iulia, Sabou Marcela Adriana, Stana Cristian Marius, Tulbure Dana Gabriela, Turcu Alin Ionuţ, Ţudic Ana-Maria, Vavra Ana-Maria.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Ardelean Vasile

Specializarea: Mecanică

Both Cristian Marius, Capriş Ştefan, Cornea Florian Dumitru, Ghirean Ioan Marius, Groza Corneliu Florin, Gudea Marius Ştefan, Ilieş Enea Daniel, Ilieş Eugen Vasile, Lupu Cosmin Vasile, Man Rareş Mihai, Matei Cătălin Alexandru, Milaş Irina, Mureşan Ciprian Nicolae, Obădeanu Ana Bianca, Pop Dan Eduard, Pop Nicolae Alexandru, Rad Cristian Alexandru, Suărăsan Dorin Dumitru, Turian Vasile. 

 

 

Clasa a XII-a D – diriginte Linca Pinca Dorina

Specializarea: Electrotehnică

Chende Alin Cosmin, Ciupe Dan Ioan, Cucuian Tiberius Cosmin, Draghiş Ciprian Alin, Ghila Horaţiu Cristian, Iloc Daniel, Iluţa Dorin Alin, Isa Tiberiu Ioan, Jako Tamaş Levente, Manoilă Cosmin George, Marincaş Ionel Bogdan, Moale Bogdan Florin, Modi Lorand Kalaman, Muste Marius Ioan, Nuţiu Laurenţiu Ciprian, Ortelecan Vlad, Prodan Vasile Călin, Sav Dan Cristian, Suciu Marius Andrei, Szelesi Robert Istvan, Şandor Alin Florin, Tarba Alin Lucian.

 

Clasa a XII-a E – diriginte Firicel Daniela

Specializarea: Educaţie fizică şi sport

Banyai Barna, Benţe Maria Roxana, Bonţe Bianca, Carp Sergiu Constantin, Chiş Marcela Gabriela, Ciulean Alin Marius, Conea Ana-Maria, Costinaş Călin Vasile, Dudaş Ştefan Daniel, Fărcaş Dan Sergiu, Gui Mihaela Claudia, Hosu Livia Valentina, Krisboi Mădălina Melinda, Magdaş Roxana Ioana, Marghin Cornelia Alexandra, Marian Alin Gabriel, Micle Daniela Ioana, Mihuş Sergiu Claudiu, Muntean Radu Răzvan, Onuţan Lăcrimioara, Opriş Ioana Marcela, Oros Anca, Pintea Alin, Rechişan Mihaela Rodica, Stanciu Ciprian Manuel, Ştirb Daniela Corina, Ţap Adriana Maria, Ţăndărică Raluca Gabriela, Ungur Ramona Ioana, Viscreanu Elena Mihaela.

 

Clasa a XII-a F – diriginte Pop Doina

Specializarea: Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii

Ardelean Marius Florin, Banc Cosmin Gabriel, Boda Csaba, Cherecheş Radu Corneliu, Chichişan Daniel, Firbo Ovidiu Ioan, Iancău Raul Vasile, Jecan Cristian Bogdan, Lucaci Nicolae Augustin, Ludinaş Ovidiu Ioan, Marian Grigore Florin, Măgurean Adrian Liviu, Opriş Florin Ionuţ, Pap Laioş Ervin, Petrean Cristian Vasile, Sabău Cornel Mihai, Sav Marius Adrian, Szilagyi Birta Raul, Tăut Florin Alin, Ţolaş Adrian Gheorghe, Vereş Levente Iosif, Zirbo I. Ovidiu Ioan 

 

Clasa a XII-a G– diriginte Bălan Mihaela

Specializarea: Tehnician în electronică

Bârjac Dan Alexandru, Bindiu Cătălina Maria, Boieş Alin, Bonczidai Andraş, Boros Timea, Cărpineanu Ioan Gheorghe, Cherecheş Simona Anca, Coman Ovidiu Sergiu, Crişan Dorel Ionuţ, Fiţ Adrian Aurel, Holhoş Claudia Ioana, Hossu Ionuţ Cosmin, Ilieş Florin Mihai, Niculaş Cristian Ioan, Onicaş Ioana Valentina, Pap Mikloş, Sabou Daniel Marius, Szeredai Izabela Klementina, Tincău Ionuţ, Varga Marius Adrian, Văsc Cosmin Viorel.

 

Clasa a XII-a H – diriginte Cristea Elvira

Specializarea: Tehnician în lucrări publice şi construcţii

Ardelean Rareş Valerian, Both Gheorghe Dan, Breazdau Radu Bogdan, But Rodica Monica, Chirilă Anca Cornelia, Fodoca Cosmin, Ianc Ioana Georgiana, Ihoş Viorela Raluca, Mate Norbert, Mocan Ioan Florin, Moldovan Paul Mihai, Nicoară Bogdan Mihai, Pocol Demian Dana, Popan Maria Irina, Stână Mihaela Anca, Şpan Flaviu Vasile, Şuta Mihai, Taloş Marius Florin, Tamba Corina Simona

 

 

 

 

 

Anul şcolar 2003-2004

 

Clasa a XII-a A – diriginte Ielciu Maria

Specializarea: Ştiinţe ale naturii

Bulgărean Adrian Claudiu, Cătună Gabriel Robert, Căţănaş Ioana Diana, Chiş Ramona Lorena, Fechete Adrian, Ghiurca Gabriel, Goia Anca Ştefania, Ilieş Antonela, Ilyeş Vlad, Marian Florin, Matros Alexandra, Moldovan Ionuţ Mihai, Mureşan Bianca, Nechita Dan, Petruş Doru, Pop Adrian Ionuţ, Porumb Ioana, Rus Mariana, Szanto Alexandru, Taloş Alina, Talpoş Cristian, Tătar Alina.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Cozma Iustin Dorel

Specializarea: Tehnician în administraţie publică

Ardelean I. Ionuţ Traian, Baidoc T. Manuela, Bălăjel B. Daniela, Benţe A. Alin Ciprian, Blaga C. Camelia Diana, Brie V. Diana Maria, Briscan N. Valentin Radu, Brandea Gh. Silvia Ramona, Deneş N. Nicoleta Anca, Fărcaş I. Ioana Roxana, Fiastru V. Lelia Alexandra, Gorgan V. Raluca, Iacob V. Alexandra Maria, Iepurar V. Andreea Larisa, Marincaş I. Claudiu Bogdan, Maxim I. Diana Roxana, Negrean I. Bianca Ioana, Opriş A. Sanda Gabriela, Păuşan I. Lavinia Ioana, Pop D. Aca Maria, Puie N. Lidia, Ştirb A. Alexandra, Ţap I. Daniela Maria, Ţap I. Daniel Vasile, Vereş I. Claudia. 

 

Clasa a XII-a C – diriginte  Radu Niculina

Specializarea: Tehnician în administraţie publică

Anton Delia Ioana, Ardelean I. Lacrimioara, Barna T. Ovidiu Răzvan, Bărnuţ R. Ionuţ Vasile, Blăjan G. Ramona Tabita, Bojan I. Daniela Ioana, Borzan V. Alina Lavinia2, Corda D.V. Bianca Teiuţa, Drăgan T. Dan Lucian, Fazekas I. Alexandru, Gaidoş N. Nicoleta Claudia, Gog. I Cosmin Ioan, Iepure I. Florina Lidia, Lung N. Ioana, Major F. Tamaş, Milonean D. Dorina, Negrean M. Mirela Daniela, Panc V. Lucian Andrei, Plosca I. Claudia Diana, Pocola M. Laura Diana, Pop I. Stelian Claudiu, Sabău A. Adrian Florin, Sabău I. Cristina, Sabău I. Cristian Ionuţ, Silaghi I. Ionuţ, Şandor I. Ioana, Ştirb N. Aurica.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Pop-Papiriu Adriana

Specializarea: Tehnician electronist

Avram M. Andrei Ciprian, Boczor F. Zoltan Lorand, Botnar F. Lorand Zsigmond, Bota P. Daniel Florin, Cherecheş A. F. Adrian, Crişan V. Daniel Mircea, Iancău C. Dan Florin, Kurti L. Florin Lehel, Marincaş I. Călin Valeriu, Mihuţ I. Ioan, Milaş G. Adrian Paul, Modi A. Ferenc Istvan, Dance A. Aurel Marian, Pintea T. Ioan Ciprian, Pop V. Marius Sergiu, Precup D.N. Vlad, Sabău V. D. Ovidiu Florin, Schradi F. Robert, Şuteu V. Alin Lorand, Telegdi A. Alexandru Adrian.

 

Clasa a XII-a E – diriginte Seişanu Mirel

Specializarea: Educaţie fizică şi sport

Beko P. Nandor, Bujor A. Alexandra Ioana, Chiper Gr, Ovidiu Bogdan, Ciupe I. Maria, Dudaş A Daniela Edith, Flore T. Călin Florin, Ghiurco V. Cosmina Anca, Magyari I. Monica Melinda, Manoilă Gh. Amalia Nicoleta, Maxim E. Simona Raula, Moş A. Alexandra Sorina, Nistor V. Adela, Pop E. Eugen, Pop P. Carmen Lavinia, Popa G. Darius George, Reinbold Z. Hajnalka Helga, Revnic V. Raluca Nicoleta, Roman F. Valentin Marius, Rus N. Corina Nicoleta, Stanciu Gh. Raul Andrei, Todoran I. Paula Claudia, Toma I. Alina Florina, Zah I. Florina, Bumbuţ George Alexandru, Cozac A. Bogdan Grigore, Duma Alin.

 

Clasa a XII-a F – diriginte Pandrea Daniel

Specializarea: Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii

Antal Leontin, Apescăriţei Ovidiu, Ardelean Vlad, Bărnuţiu Cosmin, Brădeanu Mircea, Buciu Liviu, Ciupe Liviu, Crişan Călin, Crişan Vlad, Dragoş Horaţiu, Dragoş Ioan, Ghile Aurelian, Marian Ovidiu, Nerţan Vlad, Pătălău Florin, Pop Vlad, Prodan Vlad, Sabău Dumitru, Szoke Petrişor, Vavra Carol, Zaha Vasile.

 

Clasa a XII-a G – diriginte Coroiu Felicia

Specializarea: Tehnician în lucrări publice şi construcţii

Ardai G. Anamaria, Avram D. Casian Dan, Balint I. Noemi Irina, Beşe D. Raul Vlad, Biroaş I. Dora Oana, Ciupe G. Cristina, Capraş I. Ioan, Dobocan V. Andreea Cristina, Donciu V. Gabriela Ioana, Drăgan A.D. Andrei Dănuţ, Fălăuş S. Anca, Găvriluţ E. Cristina Dana, Gârda I. Adrian Ioan, Mone I. Sergiu Cosmin, Nistor N. Florina, Petruşan N. Vasile Mihai, Rotaru R. Iulia, Rusu S. Maria Alexandra, Şandor I. Constantin Marius, Sfăt I. Adina Felicia, Suciu L. Ovidiu, Szabo Şt. Andreea Katalin, Tatay K. Patric Sebastian, Varga I. Ioan.

 

Anul şcolar 2004-2005

 

Clasa a XII-a A – diriginte Ţârlea Crăciun

Specializarea: Tehnician în silvicultură

Băgărean Cătălin, Biriş Corina, Blaga Marius, Bodea Emanuela, Bot Ameda, Brînduşan Mihaela, Cheregi Vlad, Ciupe Tabita, Coca Ionuţ, Dăbtcanu Daniel, Demian Gabriel, Dragoş Cristian, Dragoş Dan, Dragoş Gabriel, Feşteu Marius, Gherman Ioana, Gordea Călin, Kozma Tabita, Miclea Mihai, Moisa Iuliana, Nerţan Codruţa, Nuna Alexandra, Rechişan Gabriel, Stana Nicolae, Şerban Dorina, Tămaş Ligia, Ţîrle Paula, Vâsc Claudia, Vătămanu Cristina Mihaela, Vlaicu Andrei.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Ardelean Vasile

Specializarea: Tehnician în administraţie publică

Andreica Alexandra, Bodean Anca, Bolboacă Mihai, Butcovan Roxana, Ciulean Georgeta, Ciupe Florina, Coste v. Anca Ioana, Iepure Dorina, Ihoş Paul, Ilonţa Alina, Jako Andrei, Jeler Gabriela, Lăzărean Diana, Loboş Ioana, Lucăcel G. Amalia Raluca, Magdaş Raul, Marian Dan, Mastan Liana, Mnere Nicolae, Pop Ioana, Pop Vasile, Puie Nicoleta, Roatis Diana, Sâna Valentina, Suciu Liana, Şandor Adriana, Ştirb Nicolae, Unguruşan Ramona.

 

 

Clasa a XII-a C – diriginte Ielciu Maria

Specializarea: Tehnician în administraţie publică

Ardelean Florina, Bălănean Gabriel, Blaj Olimpiu, Bordaş Mariana, Costina Cristian, Coste Anca, Damşa Monica, Duma Marinela, Ghilea Ionuţ, Gog Adelina, Jakab Anita, Lazer Viorica, Lung Diana, Man Gabriel, Marian Alin, Meseşan Lăcrimioara, Onicaş Roxana, Pop Mariana Ofelia, Silaghi Cristian Dan, Şimonca Ioana Daniela, Trestian Diana Camelia, Vaş Liliana Adina.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Dascăl Maria Viorica

Specializarea: Tehnician electronist

Bărnuţiu Adrian, Bodean Tudor, Bonţe Ciprian, Bot Aurelian, Cristea Ligia, Crişan Ramona, Crişan Victor, Druş Paul, Fărcaş Alin, Ficuţ Amalia, Gorgan Adrian, Indrecan Andrei , Mocuţ Sabin, Moigrădean Ionuţ, Nergheş Radu, Nicorici Cosmin, Niri Andrei, Păcurar Dan, Pol Bogdan, Pop Lavinia, Porfire Florin, Puşcaş Marius, Sabou Călin, Sabou Vlad, Terheş Ionuţ, Ţăudan Radu Emil.

 

Clasa a XII-a F – diriginte Toth Ecaterina

Specializarea: Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii

Ardelean Mircea, Băican Bogdan, Bercheş Călin, Bîrjac Livia Ioana, Bordaş Raluca Ioana, Botoş Gabriel, Buciu Vlad Mihai, Căţănaş Vasile Ioan, Cherecheş Florin Robert, Cherecheş Nicolae Flaviu, Ciupe Raul, Deak Jeno Robert, Demjen Csilla, Harlişca Lucian Cătălin, Lipovan Andrea Ioana, Mărginean Raluca Maria, Mihuţ Gabriela Alina, Moldovan Ovidiu, Neaga Bogdan Mihai, Ochiş Dumitru Mihai, Păuşan Răzvan Grigore, Pop Andrada Viorela, Puşcaşiu Ionuţ Aurel, Tulbure Ioana Ştefania.

 

Anul şcolar 2005-2006

 

Clasa a XII-a A – diriginte Ţicle Eva

Specializarea: Ştiinţe ale naturii

Balotă V. Ionuţ Vasile, Boita I. Eusebiu Ionuţ, Brie V. Alina Ioana, Chichişan O. Adriana Octavia, Chira A. Ioana Elena, Ciontoş V. Claudia Alexandra, Csalanos F. Mihai, Faur T. Magdalena, Holhoş I. Nicolae, Kasza G. Rafaela Claudia, Kovacs E. Andreea, Nechita A. Emilia Alexandra, Oros P. Florin Aurel, Păuşan I. Loredana, Petrache N. Sergiu Ioan, Pop I. Ionuţ Vlad, Rusu N. Tudor Adrian, Sav V. Dan Vasile, Sava I. Andreea Liana, Sipoş I. Amalia, Sîrcă N. Ioan Cosmin, Sur G. Ioana Patricia, Şumălan P. Silviu Dumitru, Talaş V. Dorin Călin. 

 

Clasa a XII-a B – diriginte Ciumărnean Otilia

Specializarea: Tehnician în administraţie publică

Ardelean D. Raul Alexandru, Bâte V. Mihaela Ancuţa, Bălănean V. Andrei Cătalin, Bura Ghe. Daniel Ionuţ, Cristea I. Mariana Angela, Cucuian A. Ramona Ana Maria, Cuibuş D. Cosmin Dorin, Danco I. Ioana Andrea, Fărcaş V. Camelia Cristina, Fenedi I. Cosmina Mariana, Gâlgău I. Vlad Ionuţ, Iacob F. Iuliana Andreea, Iepure N. Raul Ionuţ, Jurcan I. Mihaela Oana, Kaszonyi C. Florin, Lamru G. Mihaela, Mărcuş A. Sandu Viorel, Morar G. Florin Gheorghe, Mureşan G. Radu Călin, Mureşan V. Raul Nicolae, Muste V. Ioana Mihaela, Mut I. Vlăduţ Ionuţ, Pop P. Răzvan Petru, Puie I. Ovidiu Claudiu, Rada I. Livia Camelia, Rusu D. Remus Iulian, Taloş A. Janina Maria. 

 

 

Clasa a XII-a C – diriginte Radu Niculina

Specializarea: Tehnician în administraţie publică

Andreica G. Ioan Gheorghe, Anghelescu P. Carol Dan, Anghelescu P. Paul Cristian, Arinar T. Laura Emilia, Bali I. Lavinia Ioana, Bărnuţ V. Claudia Maria, Brânduşan N. Nicu Iuliu, Breje I. Cosmin, Chirilă I. Sergiu Ionel, Chiş I. Xenia Adelina, Chiş V. Mihai Ionuţ, Coste D. Adriana, Cozma V. Lavinia Oana, Cuibuş V. Lucian Andrei, Dan D. Cristian, Dobocan D. Dumitru Marcel, Fechete I. Ioana Loredana, Groşan V. Vasile Daniel, Mag I. Sergiu Ionuţ, Marian V. Aurelian Alin, Moigradean I. Tudor, Pintea D. Bogdan Dumitru, Pop V. Bogdan Ionuţ, Răcaşan I. Dan Mircea, Rusu I. Ruben Ionuţ, Satmari A. Alexandru Cristian, Soos B. Robert, Stanciu L. Andreea Elena, Tusan V. Sonia Renata. 

 

Clasa a XII-a D– diriginte Linca Pinca Dorina

Specializarea: Tehnician electronist

Ardelean Andreea Monica, Berbecar N. Dan, Bercheş G. Florian, Buda V. Iulia Mihaela, Câmpean A. Mihai Alexandru, Cătuna V. Alin Cristian, Ciorba C. Călin Marius, Crişan P. Adrian, Crişan T. Anamaria Paula, Cucuian I. Andreea, Gavriluţ V. Raluca Viorela, Gordan I. Florin Adrian, Huşău V. Adrian, Iov G. Dănuţ, Lazăr E. Lăcrimioara Laura, Luca V. Anca Alexandra, Marinescu O. Sergiu Ovidiu, Marinescu O. Silviu Mihai, Pop G. Andrei Mihai, Sabo N. Nicoleta, Şandor G. Cosmin Ciprian, Varga P. Csaba Dezsa.

 

Clasa a XII-a F – diriginte Damşa Rodica

Specializarea: Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii

Aciu T. Alin Sabin, Cherecheş C. Cătălin Petru, Chiş I. Alin Florin, Cighi George Vlad, Coca I. Dan Cristian, Crişan I. Ioana, Dobocan S. Andrei Simion, Dobocan V. Vasile Ciprian, Fărcaş V. Flaviu, Ghilea P. Ramona Cornelia, Herţa V. Sergiu Cosmin, Hosu I. Ionuţ Vasile, Indrecan F. Sergiu Andrei, Mânzat V. Garofiţa Mariana, Marchiş A. Anamaria, Marian E. Eabian Adrian, Miclea I. Raul Mirel, Mocan N. Adrian, Mocan P. Alina Florina, Mureşan D. Oana Andreea, Mureşan V. Mihai, Nemeş N. Nicolae Iosif, Olah V. Ioana Monica, Opriş A. Andreea Maria, Opriş V. Bogdan Claudiu, Pocola V. Cristina Cătălina, Pop A. Codruţa Anamaria, Pop G. Claudia Bianca, Szeredai T. Tibor, Ştirb I. Ioana Maria. 

 

Clasa a XII-a G – diriginte Souca Trifan

Specializarea: Tehnician în lucrări publice şi construcţii

Berbecar A. Alexandru, Biro A. Vlad, Chiş F. Caludia Mirabela, Crişan M. Georgiana Dana, Fărcaş G. Ciprian Alin, Gal A. Bogdan Sorin, Goron T. Daniel Cristian, Horvat A. Sanda Raluca, Ilieş V. Mihai Viorel, Labo V. Roxana Iulia, Marian D. Andreea Geanina, Mereuţă P. Petru Rareş, Mudure I. Ionuţ Marius, Mureşan G. Radu, Pantea N. Ionuţ Victor, Pârţiu M. Cosmin Doru, Pârţoc M. Oprea Mihnea Camil, Petruş A. Cristian Marius, Plotuna M. Răzvan Ştefan, Pop A. Alexandru Răzvan, Pop V. Loredana Florina, Pripon V. Andreea Viorela, Sav I. Alexandru Cosmin, Szucs I. Andrei Mihai, Şaitoş I. Bogdan Ioan, Vancea I. Ionuţ Călin, Vlaicu P. Alina Anca.

 

Anul şcolar 2006-2007

 

Clasa a XII-a A – diriginte Dascăl Maria Viorica

Specializarea: Ştiinţe ale naturii

Ardelean A. Aurel Cristian, Ardelean D. Delia Cristina, Ardelean L. Adrian Traian, Bone J. Anamaria, Brazdău M. Dan Marcel, Briscan G. Dorian Gheorghe, Burian L. Ovidiu, Chiş L. Claudiu Ovidiu, Chiuz I. Paul Ionuţ, Cismaru L. Cosmin Andrei, Ciupe Ş. Mihaela Ioana, Dehelean P. Dorina Ancuţa, Drăgan G. Iulia Dana, Enache V. Cristian Bogdan, Goron N. Gabriel Alin, Iosif V. Adrian Viorel, Mărcuş V. Diana Florina, Mureşan D. Cristian Călin, Onisie V. Raluca Daniela, Orţan I. Sergiu Vlad, Pap S. Iulia Maria, Pelecaci I. Mirela Diana, Porumb I. Ionuţ Sergiu, Puşcaş I. Iulia Anicuţa, Seichei A. Florin Adrian, Sîrb V. Ancuţa Dorina, Sîrcă G. Simona Carmen, Szoke I. Alexandru Cristian, Văscan D. Roxana Diana.

 

Clasa a XII-a B– diriginte Petruş Delia

Specializarea: Ştiinţe ale naturii

Bikfalvi I. Ştefania Alexandra, Buciu A. V. Mirela, Buda M. Florin Ionuţ, Chiorean V. Adrian Bogdan, Duma V. Dan Vasile, Hidan V. Lăcrimioara Cristina, Hudin I. Rodica, Iepure T. Lavinia Maria, Jula Gh. Flavius Eusebiu, Man V. Diana, Matei F. Florin Ionel, Moise T. Vlad Sergiu, Moişa Claudiu Vasile, Olar D. Dana Roxana, Onaciu I. Vlad Ştefan, Oros Gh. I. Diana Maria, Oros I. Adela Felicia, Pătcaş T. Emilia, Pojar I. Ionuţ Daniel, Pop I. Cristian Vlad, Porfire I. Alina Ioana, Puie N. Nicoleta, Purcar L. Diana Florentina Luciana, Roşca D. Bogdan Sergiu, Sabău A. Diana Marian, Supuran V. Simona Vasilica, Ştirb M. Florina Mirela, Talpoş I. Diana Natalia, Urs I. Bogdan Emil.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Pop Doina

Specializarea: Tehnician în construcţii publice

Baidoc N. Debora Maria, Bîrjac T. Iulia Bianca, Blaga I. Andreea Ioana, Blaga I. Mihaela Maria, Bonţe M. Marin Ciprian, Breje Gh. Loredana Felicia, Cadar Anca Monica, Ciobanu G. Iulia, Cosma M. Marina Timea, Costina F. Vlad Florin, Duca D. Dan Andrei, Ficuţ T. Teodora Maria, Gozman Pop I. Ramona Elena, Ivan I. Ionuţ Alexandru, Jula N. Andreea, Marian V. Ionuţ Vlad, Matei F. Rareş, Miron O. F. Diana , Moidrădan P. Alin Florin, Moisa I. Andreea Roxana, Moldovan I. Sergiu Ioan, Mureşan I. Carmen, Onău M. Marcel Marius, Opriş V. Cristina Cătălina, Păuşan A. Vlad Cosmin, Rus G. Elisabeta Erika, Sabău N. Nicoleta Anca, Todică D. V. Sergiu Andrei, Vidrean A. Daniel. 

 

Clasa a XII-a D – diriginte Bălan Mihaela

Specializarea: Tehnician electronist

Anton G. I Andrei, Baidoc S. Ionuţ, Bârjac I. Bogdan Claudiu, Boita I. Cristian Ştefan, Chiba P. Nicolae Florin, Chira N. Raluca Mariana, Ciava V. Radu Vasile, Ciorba I. Ioan Călin, Ciorba I. Vasile Florin, Grecu A. Adrian, Grigorescu R. Alexandra Cristina, Jecan I. Florin, Labo T. Septimiu Vlad, Mărcus V. Oana Mariana, Miclea I. Ionuţ Vasile, Oros N. Mihai Sergiu, Pop I. Ciprian Ionuţ, Pop I. Vasile Grigore, Pop P. Mihai Ionuţ, Pop T. Oana Cristina, Raţiu L. Liviu Adrian, Recşan G. Dora Dana, Rodina D. Daniel Vasile, Sabău I. Iosif Vlad, Szigheti J. Szendike Gyongyi, Trif D. Andrei Mircea, Turian I. Radu Florin, Turian V. Mihai, Varga C. Raul Cornel, Vedinaş N. Adrian Nicolae.

 

Clasa a XII-a F – diriginţi Cristea Elvira, Vicaş Marius

Specializarea: Tehnician în lucrări publice şi construcţii

 

Aciu N.D. Andrei Constantin, Ardelean A. Cosmin, Blaga I. Vasile Ionuţ, Blaga R. Diana Ramona, Blidar V. Alin Ilie, Bota V. Cosmin Vladimir, Ciglenean T. Alexandru Dorel, Cozmuţa D.D. Adrian Emilius, Cuipe N. Anamaria, Gomgoş J. Ioana Cristina, Herle I. Ionel Daniel, Holhoş G. Andrei, Kulcsar J.F. Jozsef Rudolf, Pavel I. Adrian Ştefan, Peşteleu A. Florin, Pintea C. Maria, Pintea C. Marta, Pop T. Grigore Gabriel, Prodan I. S. Sergiu Andrei, Răcăşan I. Iulia Maria, Roşca I. Daniel Nicolae, Sabău V. Ionuţ Vasile, Sereş C. Tiberiu Andrei, Şuteu M. Paul Bogdan, Ţiriac V. Mariana Anişoara, Varga V. Vasile, Vaşvari F. V. Ramona Corina, Welther S.A. Alexandru.

 

Anul şcolar 2007-2008

 

Clasa a XII-a A – diriginte Neag Ioan

Specializarea: Ştiinţe ale naturii

Andreica Andrei Cătălin, Bădiţa Mihai, Berbenţi Diana Maria, Blaga Anamaria Raluca, Bot Mihai Iulian, Botiş Andreea Iulia, Coţea Radu Gheorghe, Criste Lia Dana, Galea Ilinca Raluca, Groza Roxana Adriana, Horincar Adrian, Horotan Oana Maria, Mureşan Alexandru Ioan, Oros Andrea Ilona, Pătcaş Mariana Elena, Popa Mariana Marinela, Răcăşan Alexandru Mihai, Szilvester Andrada, Şandor Paul Florin, Tamaş Viorel, Ţârle Diana Cristina, Ugruţan Dan Mihai, Vaş Radu, Zaha Alexandra Ioana, Zaharia Cătălina Ioana.

 

Clasa a XII-a B – diriginte Rus Gheorghina Dana

Specializarea: Tehnician în administraţie

Bîrjac Mariana Cristina, Boca Andreea Liana, Cadar Oana Alexandra, Călăcean Vlad Lucian, Chira Diana Alina, Ciocian Mihai Cătălin, Ciule Mihaela Carmela, Cîmpan Alexandra Ioana, Codorean Gabriela, Codorean Mihai, Dărăban Zoiţa Florina, Duma Răzvan Mihai, Fer Nicoleta Diana, Gordan Ana Iuliana, Herţe Sergiu Daniel, Indrecan Ionuţ Cătălin, Jugrestan Florina Sabina, Mureşan Alexandra Andreea, Muste Ionuţ Laurenţiu, Neagotă Ionuţ Claudiu, Paşcalău Amalia Ioana, Perneşiu Cîrjeu Mihai, Pop Anca Lucia, Pop Camelia Alexandra, Sabou Patricia Lavinia, Tetiş Ioana Cristina, Todor Andreea Sorina, Unguraş Anamaria Cristina, Vlaicu Mihaela Aurica.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Pandrea Daniel

Specializarea: Tehnician mecatronist

Arghişan Raluca Simina, Bălăjel Darius, Bolba Mihai George, Cheţa Ioan, Cîţcoan Monica Veronica, Colcer Cristian Andrei, Costea Andreea Maria, Crişan Ionuţ, Deac Daniel Andrei, Ghile Claudiu Florin, Gog Marius Vasile, Haran Vlad Florentin, Holhoş Tudor Adrian, Ilieş Vlad, Maioş Falviu Gabriel, Maxim Daniel Ioan, Mărcuş Cristian Sebastian, Mureşan Andrei Cristian, Mut Silviu, Pădurean Lavinia Graţiana, Petrean Andreea Ioana, Pocola Ciprian, Pop Lidia Iulia, Pop Marius, Szilagyi Andreea Hajnalka, Szongoth Szilard, Şuteu Ionuţ Cosmin, Tămaş Mihai Alexandru, Terheş Sorin Călin. 

 

Clasa a XII-a D – diriginte Chiorean Adriana

Specializarea: Tehnician în automatizări

Biroaş Ionuţ Doru, Boengiu Sebastian Ioan, Briscan Bogdan, Cristea Adrian Alexandru, Crişan Alexandru Cătălin, Elecheş Sergiu Vasile, Găgeanu Diana Adelina, Jimboreanu Marian Florin, Lupuţ Nicolae, Marincaş Liviu Sebastian, Meseşan Vasile Stelian, Mierea Ioana Alina, Milaş Sergiu, Pastor Paul Daniel, Perneş Radu Ionuţ, Roşu Alexandra Ioana, Rus Ionuţ Simion, Rusu Claudiu Ionuţ, Sabău Ilieş Bogdan, Sereş Csaba Şandor, Stana Anca Maria, Stegerean Adrian Sergiu, Suveroşan Bogadan Raul, Ştefan Cosmin Tudor, Talpoş Adrian Stelian, Tripon Dorin Vasile, Vaida Adrian.

 

Clasa a XII-a E – diriginte Coroiu Felicia

Specializarea: Tehnician desenator pentru construcţii şi instalaţii

Banto Andreea Crina, Berar Maria, Barse Mirela Maria, Boloş Sevastiţa Vasilica, Bujor Dalia Ramona, Chirilă Anca Maria, Chiş, Geta Maria, Codre Iulia Georgiana, Coste Marcel, Covaci Diana Cristina, Cozmuţa Dinu Ioa, Criste Ioana Cristina, Dudaş Andreea, Feşteu Nicoleta Monica, Gherghel Cristian Vasile, Hendea Mihaela Maria, Hodiş Alexandra Mihaela, Iancu Vlad Andrei, Ilieş Dorin, Pocola Alexandru Dan, Ştirb Oana Florina, Tămaş Oana Elena, Tămaş Rareş Iuliu, Vescan Alina Simina, Vlaicu Adelina Raluca, Vlaicu Aurel Bogdan.

 

Anul şcolar 2008-2009

 

Clasa a XII-a A – diriginte Toth Ecaterina

Specializarea: Ştiinţe ale naturii

Alexa I. Nicoleta Felicia, Ardelean V. Corina Florentina, Bălănean I. Adriana, Berinde L. Liviana Andreea, Berinde L. Tereza Alexandra, Bihari S. Sorin Marin, Brişcan D. Camelia Codruţa, Bucur M. Marina Cristina, Constanda M. Adina Maria, Crişan C. Tudor, Dârjan I. Doru, Duma I. Anca, Elek N. Bogdan Alexandru, Iosif. I Diana Alexandra, Magdaş M. Andreea Rovena, Major F. Lenard, Mărcean M. Gabriela, Mureşan Gh. Ionuţ, Mureşan I. Andreea nicoleta, Nan V. Raul Vioreş, Oltean A. Alina Ioana, Paşca Ş. Iulia Estera, Pintea A. Ioana Roxana, Pop Gh. Anamaria, Stoica D. Elisabeta Aniela, Szekely T. Tibor, Şandor I. Andreea Alexandra, Şerban I. Felicia Ioana. 

 

Clasa a XII-a B – diriginte Târlea Crăciun

Specializarea: Tehnician în administraţie

Ardelean V. Andreea Maria, Bene S. Cristina, Bojan V. Bianca Ioana, Butean Gh. V. Anda Gabriela, Buzduc T. Anca Florina, Caba Gh. Alexandra Maria, Câmpan N. Maria Alexandra, Carpinean T. Dana Andreea, Călăcean V. Doru Adrian, Chiriţă V. Elena Diana, Ciocoi V. Laurenţia Victoria, Fechete I. Gabriela Andreea, Fenedi I. Daniela Veronica, Hudin T. Greta Florentina, Ioldis A. Cosmin, Iov D. Dana Alexandra, Loloş C. Vasile Mihai Alexandru, Miclea V.L. Liviu, Moroşan D. Dana Paula, Muscăliţa Gh. Mihaela Florica, Pintea A. Cristina Rozalia, Pop D. Alexandra Raluca, Romitan I. David, Seiche L. Lazăr Flavius, Stef I. Flavia Eliza, Strâmb N. V. Iulia Cristina, Taloş A. M. Teodor Vasile, Tămaş V. Andreea Raluca. 

 

Clasa a XII-a C– diriginte Ilea Gabriela

Specializarea: Tehnician mecatronist

Ardelean D. Mihai Dumitru, Avram Gh. Mihai, Berbenţi I. Luminiţa Iulia, Boca Z. Adriana Melania, Bodea Anca Florina, Căpâlna V. M. Cristina Daniela, Cuibuş M. Andreea Marinela, Derjan I. Vlad Gheorghe, Duma D. Andrei, Gal I. Radu Cătălin, Ilieş I. Andreea Florina, Leţ A. Cosmin Alexandru, Moşincat I. Alin Ioan, Nedişan Flavius Dan, Negrean I. Paul Andrei, Nerţan P. Paul Alin, Nerţan S. Andrei Daniel, Pripon N. Lavinia Eliza, Răşinar N. Cristian Adrian, Ştirb A. Adriana Laura, Todoruţ A. Andrei Bogdan, Trif D. Lucica Florica, Ţolaş I. Florin, Vaida A. Alexandra Mirela. 

 

Clasa a XII-a D – diriginte Cosma Septimia

Specializarea: Tehnician în automatizări

Almaş V. Gabriel Vasile, Borcea T. Bogdan Mihai, Crişan V. Paul Ionuţ, David L. Florin Alin, Dragoş I. Adrian Ciprian, Fechete A. Liviu Andrei, Man V. Anca, Meseşan I.D. Adrian Ionuţ, Moigrădan L. Mihai Marius, Mureşan V. Bogdan, Negrean M. Ciprian Marius, Nemeş S. Dan Mihai, Nicola E.A.Andrei Alin, Oros I.Ioana Alina, Pop V. Vlad Andrei, Pop V.Alexandru George, Popiţan I. Cristian Bogdan, Precup V. Sergiu, Predescu R.N.Daniel, Riza V.Ciprian, Roşca A. Adrian Ioan, Sabou C. Cătălin Vlad, Sabou V. Diana Bianca, Souca V. Daniel, Şuteu M. Raul Adrian, Unimătan V. Vlad. 

 

Clasa a XII-a E – diriginte Lupaş Viorica

Specializarea: Tehnician desenator pentru construcţii şi instalaţii

Bîrjac Raul Emanuel, Bologa Alexandra Roxana, Bologean Monica Florina, Budai Tiberiu, Ciava Andrada Codruţa, Ciule Radu Dan, Cristea Adriana Maria, Dănilă Anda Cătălina, Duma Viorica Olimpia, Fodoca Diana Ionela, Gudea Denisa Carmen, Iacob Ion Teodor, Jecan Daciana Mălina, Laslo Adrian Horaţiu, Meleg Cristina Maria, Micaş Paula Anca, Moga Mihai Lucian, Păuşan Cosmina Amalia, Pocol Andrei Mihai, Pocol Mihai Adrian, Pop Alexandra Claudia, Pop Florina Aura, Puşcaş Bogdan, Rusu Alexandra Roxana, Sabou Eliza Camelia, Sălăjan Valentina, Supuran Siegel Daniel, Szabo Turdean Alexandra, Tout Cristian Marius. 

 

Clasa a XII-a F – diriginte Ardelean Vasile

Specializarea: Tehnician în instalaţii electrice

Aciu Vasile Darius, Anton Lgf. Adrian, Berar L. Călin Vlad, Berinde L.A. Horaţiu Cristian, Brazdău G. Anca Diana, Bumbu A. Dănuţ Bogdan, Chendea V. Raul Ovidiu, Cherecheş D. Alexandra Ioana, Ciulean M.D. Alexandru Alin, Costea L.V. Dan Ovidiu, Cozea D. Dorina Mariana, Fechete R. Mădălina Andreea, Feşteu G. Liviu, Gorgan V. Silvia Maria, Ianchiş V. Ionel Victor, Jula N. Vlad Marius, Mangău S. Roxana Maria, Maxim V. Alexandru, Moldovan Ioana Claudia, Moşincat Ioan Claudiu, Niţu Adrian Gabriel, Nuna A. Alexandru Bogdan, Opriş V. Cătălin Andrei, Puşcaş C. Bogdan Flaviu, Radu P.A. Mircea Adrian.

 

Anul şcolar 2009-2010

 

Clasa a XII-a A – diriginte Ţicle Eva

Specializarea: Ştiinţe ale naturii

Barbuş A.D. Flaviu – Dan, Bercean M. Maria – Loredana, Boca P. Ancuţa – Maria, Briscan G. Gabriela, Bucur C.V. Gabriel – Corneliu, Cãprar I.  Asineia, Cãpraş S.  George – Simion, Cicio G. Adina – Ioana, Cioarã M.  Mihaela – Ancuţa, Cociş V.  Diana – Maria, Duma V.V. Mãdãlina – Daniela, Gãdãlean O. Alina – Diana, Goja V.D. Florina – Roxana, Hossu V.  George – Alin, Ionescu M.O. Ovidiu – George, Micle  G.  Mihaela – Raluca, Moigrãdean L.L. Vlad – Gabriel, Opriş  V.  Cristina, Petruş  T.  Iulia, Pinte D.  Veronica, Pop G. Ruben – Gabriel, Roşan I. Lucian, Sabou N. Ovidiu – Cãtãlin, Sãgmar N.V. Andra – Nicoleta, Spãtar D.I. Maria – Cristina, Suciu D. Andrei – Paul, Szabo A. Attila – Jozsef, Şamşodan C. Ioana – Cristina, Ştirb N. Daniela.

 

Clasa a XII-a B– diriginte Radu Niculina

Specializarea: Tehnician în administraţie

Baidoc V.  Alexandra – Iulia, Blaga P. Bogdan – Ionuţ,  Blaj A. Alexandru – Vlad, Bocuţ P.C. Paula – Roxana, Bonţe P.  Adrian, Bordaş M. Flavia – Teodora, Breje D.  Viorica – Elena, Briciu I. Emanuela – Veronica, Costina P. Crinuţa – Cristina, Criste V. Alex – Marian, Dãrãban A.  Violeta – Maria, Gârboan F.D. Gabriel – Florin, Gog I. Lavinia – Paula, Lazar D. Diana – Ioana, Loboş A. Alexandra – Ancuţa, Mânzat A. Alexandra – Adina, Marian I. Natalia – Viorica, Mureşan  M. Cristina – Anamaria, Mureşan - Lupaş S.N. Robert – Cristian, Onaţ V. Cãtãlina – Diana, Oros R.I. Ruben – Iosif, Pah I. Andrada – Georgiana, Prodan I. Bogdan, Roşu F.G. Anamaria, Rus D. Loredana – Florica, Sabou G. Simona – Florina, Sabou V.I. Ioana – Andreia, Tamba G.  Ana – Maria, Unimãtan V. Anca.

 

Clasa a XII-a C – diriginte Damşa Rodica

Specializarea: Tehnician mecatronist

Bora N. Alexandru – Nicolae, Buciu  F.  Vlad – Florin, Bura I.  Ionuţ – Virgil, Cadar C. Florina – Nicoleta, Cîmpean  S.I. Vlad, Coca N.I. Alin – Nicolae, Creştin Ş. Gelu – Rãzvan, Fizeşan I.C. Mãdãlina – Ionela, Fizeşan  Ş. Claudiu, Holhos T. Gabriel – Mihai, Ianchiş I. Vlad – Ioan, Ivan  I. Florin – Ştefan, Juhos A.T. Walter, Mango I.  Florin – Alexandru, Marchiş G. Alexandru – Bogdan, Mastan V. Cãtãlin – Rãzvan, Mica V. Sorin – Gabriel, Moldovan D.I. Ionuţ – Dumitru, Mureşan  I. Adrian – Bogdan, Pop V.G. Alexandru – Bogdan, Sabou I.S. Alexandra – Raluca, Şandor  R.  Sergiu, Şerban F.P. Sergiu – Florin, Taloş R. Raluca – Sorina, Tãut I.M. Cãtãlin – Adrian.

 

Clasa a XII-a D – diriginte Ciumărnean Otilia

Specializarea: Tehnician în automatizări

Alb A. Vlãduţ – Radu, Alexa I.  Andrei – Cãlin, Bãican P. Cãtãlin, Bãican P. Vlad, Balint V.N. Adriana – Liana, Boldea A.F. Andrei, Cristea I.P. Paul – Alexandru, Crişan S. Silviu – Vasile, Curea - Olar V. Cãtãlin, Faur D. Elisei – Dorel, Goia  C. Radu – Florin, Gorgan  V. Vasile – Daniel, Imreh Z. Andrei – Zoltan, Jecan I.P. Ramona – Ioana, Meseşan D.V. Vlad – Vasile, Mihuţ D. Bogdan, Milonean I. Anca – Alexandra, Nedişan V. Flavius, Raţiu D. Cristian, Recian N. Ciprian – Ionuţ, Roman M. Mihai, Sabou A. Alin – Constantin, Terheş I. Ioan, Tuns C. Dan – Costel, Tusan I. Andreea – Cristina, Zagor C. Marian – Ionuţ.

 

Clasa a XII-a E – diriginte Pop Doina

Specializarea: Tehnician desenator pentru construcţii şi instalaţii

Câmpean I. Paul – Florin, Cãţãnaş D. Dan – Nicolae, Cernucan I. Ionuţ – Gabriel, Chirilã I. Ioana – Andreea, Chiş I. Andrada - Alexandra Veronica, Cighi O. Andreea, Cuciovan V. Andrei – Vasile, Droş A. Paula – Aurelia, Farcaş G. Georgiana – Andreea, Fazecaş V. Bianca – Claudia, Horoi V. Alina, Iacob T. Cristina – Maria, Man I.M. Mihai – Marcel, Mãrginean E. Anca – Rodica, Marincaş M. Vetuţa, Mastan G. Rareş – Tudor, Moale V.M. Cristian – Vasile, Mureşan E. Emilia – Gabriela, Nemeş A.V. Dan, Popan D. Daniela – Maria, Racolţa A.I. Alin, Rechişan M.I. Claudiu – Marian, Roşca I. Ioana – Maria, Spãtar V. Adriana – Andreea, Ştirb T.D. Cristian – Ionuţ, Vancea V. Bogdan – Nicoarã, Vlaicu S. Oana – Maria.

 

Autentificare

Meniu - Extra

Cine e online?

Avem 52 vizitatori și nici un membru online