Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites - Bets.Zone - Betting Zone Use our complete list of trusted and reputable operators to see at a glance the best casino, poker, sport and bingo bonuses available online.

Anul școlar 2007 - 2008

 

Clasa a XIII-a A ruta progresivă  – diriginte Dan Florian

Specializarea: Tehnician în transporturi

Adam T. Sergiu-Venuţ, Andreica A. Andrei Raul, Baidoc I. Alin Claudiu, Balint A. Attila, Bîrsan Lucian Mihai, Boroş N. Andrei, Coca I. Ovidiu Adrian, Gheorghe Radu Ştefan, Hendea V. Lucian Mihai, Pop I. Florentin Gabriel, Sima V. Vlad Cosmin, Şandor A. Radu Ionuţ, Ştirb S. Andrei Ioan. 

 

Clasa a XIII-a B ruta progresivă  – diriginte Ciocian Ardeleanu Gabriela

Specializarea: Tehnician în construcţii şi lucrări publice

Boros N. Szablocs, David M. Vasile Marcel, Dragoş F. Florin Adrian, Fodor F. Tamaş, Gaga C. Cristian, Muscan I. Mircea, Opriş L. Raul Călin, Sereş A. Andrei, Taloş G. Rafael Gabriel, Tot-Rus Adrian Ionuţ.

 

Clasa a XIII-a C ruta progresivă  – diriginte Marian Georgeta

Specializarea: Tehnician în prelucrarea lemnului

Adam I. Tunde, Boda L. Robert, Ciupe V. Natalia, Deac I. Ioana, Gomboş F. Lorand, Lakatos G. Monica, Lontea L. Daniel, Muntean M. Daniel, Mureşan  G. Florin, Percic P. Cristina, Peştean I. Rahela, Sabou F. Florin, Suciu  Nicoleta, Torje B. Andrei.

 

Anul școlar 2008 - 2009

 

Clasa a XIII-a A ruta progresivă  – diriginte Maier Timea

Specializarea: Tehnician în construcţii şi lucrări publice

Aciu Ciprian Florin, Ardelean Dan Alin, Beksi Sorina, Buda Anca Elena, Cherecheş Dan Florin, Chiperi Mihaela Angela, Crişan Ionuţ Valeriu, Dudas Timea, Fazacaş Raul Florin, Ghiurcuţa Mihai Dorel, Incze Sandor Ferenc, Lăcătuş Florin, Lorincz Camelia Maria, Milaş Cosmin Călin, Milaş Viorel Nicolae, Mitraşca Mihai Nicolae, Moldovan Bianca Ioana, Mureşan Ioan Dănuţ, Nicoraş Alin Ionuţ, Olvedi Szabolcs, Pop Daniel, Rus Vlad Ionuţ, Stanciu Bogdan, Ştefan Călin, Ştirb Marius Ioan, Tărău Ionuţ, Vereş Tibor.

 

Clasa a XIII-a B ruta progresivă  – diriginte Paul Vasile

Specializarea: Tehnician în prelucrarea lemnului

Brumar Andrei Vlad, Catona Anca Loredana, Chichişan Mihai , Ciubotaru Mirel Adrian, Csigi Ovidiu Ioan, Drulea Dan Adrian, Fechete Vlad Flavius, Gaga Ioana Nicoleta, Ghiurcuţă Valentin Valer, Kiss Tunde, Komocz Ibolya, Lakatos Arpad, Maier Adela Ibolya, Man Bogdan Cătălin, Maxim Cristina Diana, Mezei Carmen Diana, Nicoară Cătălin Gabriel, Onaca Florin Alexandru, Oros Cristina Mihaela, Rus Aurelian, Rus Marius, Sabău Nicolae Gabriel, Varga Zoran Levente.

 

Anul școlar 2009 - 2010

 

Clasa a XIII-a A ruta progresivă  – diriginte Săuca Iulian

Specializarea: Tehnician în transporturi

Beldean I. Călin Iuliu, Boros L. Balasz Levente, Ciupe D.S. Dorin Nicolae, Groza M.I. Bogdan, Kovacs A. Lorand, Kulcsar M. Robert Marton, Mărcuş V. Dan Vasile, Nergheş L. Radu Lucian, Niculăuţ V. Robert Mihai, Păcurar A. Marius Andrei, Pop D. Vlad Dorin, Porumb R. Dan Cătălin, Tărău I. Sergiu Alin, Varga G. Norbert.

 

Clasa a XIII-a B ruta progresivă  – diriginte Bumbaş Cristian Dan

Specializarea: Tehnician instalator pentru construcţii

 

Asztalos C. Levente, Balint V. Attila, Borz I. Ionut Florin, Catona I. Adriana Ioana, Chende S. Tudor Lucian, Chiş I. Ionuţ Mihai, Corda G. Claudia, Domokos L. Tibor, Droj D. Ioan Andrei, Druhora D. Valentin, Hidan V. Ionuţ Călin, Kelemen A. Roland, Mărgăraş I. Daniel, Miere G. George Traian, Modi A. Andrei, Mureşan V. Ioan, Pop I. Adrian, Puşcaş I. Ionuţ Andrei, Sălăjan I. Ioana Raluca.

 

Clasa a XIII-a C ruta progresivă  – diriginte Busuioc Dumitru

Specializarea: Tehnician în prelucrarea lemnului

 

Bârjac I. Cristian Marius, Bereczi A. Andrei, Boca G. Eugen Constantin, Boros V. Benjamin Robert, Borzasi I. Ferenc, Cadar O. Andrada Octavia, Iepure I. Ramona, Komocz B. Ildiko, Lăcătuş S. Tobias Vasile, Negritaş V. Alexandra Adina, Nicorici G.V. Diana Viorica, Paska M.G. Marius , Cosmin, Roşca Corina, Szilaghi I. Norbert Attila.

 

Absolvenţi liceu - curs seral

 

Anul școlar 1975-1976

 

Anul V A seral – diriginte Chende-Roman Gheorghe

Meseria: Maşini şi utilaje pentru construcţii de maşini

Bălănean V. Iosif, Beldean I.Teodor, Bordaş P. Patriţiu, Caba A. Petru, Caba I. Mihai, Chende A. Laurenţiu Viorel, Chende T. Marin, Chereji G. Viorel, Chiş I. Filonaş, Cîmpeanu G. Ioan, Crăciunaş P. Ioan, Cuceu Gavril, Groza Ioan, Homorcean G. Ioan, Ilieş G. Gheorghe, Kovacs A. Atila, Kozma M. Mihai, Kui A. Ioan, Labo I. Ioan, Lingurar Nicolae, Lung I. Viorel, Man I. Mircea, Marian Constantin, Maxim M. Ioan, Mihuţ C. Stelian, Nemeş I. Gheorghe Alexandru, Onuţe T. Zaharia, Orţan V.Ioan, Perneş V. Gheorghe, Pop V. Gheorghe, Porumb S. Rudolf, Sabou I. Gheorghe, Şamşudan I. Ion, Tătar I. Nicoale Ilie, Temeş V. Liviu, Tolani I. Iozsef, Tuşer Z. Gheorghe, Zaharia V. Teodor.

 

Anul școlar 1976-1977

 

Anul V seral – diriginte Săuca Maria

Meseria: Maşini şi utilaje pentru construcţii de maşini

Anton G. Vasile, Ardelean V. Dumitru, Ardelean G. Ioan, Balla I. Nicolae, Bălănean A. Nistor, Berchiş Gh. Teodor, Bucşi Al. Mikloş, Chendea A. Traian, Ciorba V. Vasile, Cordoş I. Alexandru, Crişan V. Gheorghe, Farkaş E. Arpad, Ficuţ I. Ioachim, Florian Al. Ioan, Galiş T. Traian, Gudea Ioan, Kiss A. Francisc, Lazăr Gh. Liviu, Lodin Gh. Gheorghe, Mândruţ Sabin , Marincaş I. Zamfir, Măricean V. Simion, Modi E. Istvan, Modi N. Nandor, Morar A. Traian, Nicoară S. Nicolae, Oros A. Oliver, Ortelecan V. Eugen, Păcurar I. Viorel, Perneş V. Grigore, Porumb Ioan, Trif V. Virgil, Vaida I. Vasile, Vaican D. Vasile, Vereș P. Vasile.

 

Anul școlar 1977-1978

 

Clasa a XIII-a seral – diriginte Săuca Maria

Meseria: Maşini şi utilaje pentru construcţii de maşini

Antal Traian, Avram Ştefan, Bai Nicolae, Bălăbuc Gheorghe, Bălănean Radu, Beşe Constantin, Boda Ernest, Bodea Alexandru, Brândea Nicolae, Buciuman Petre, Burian Teodor, Cheţa Zaharia, Chira Augustin, Ciurte Ionel, Cosma Vasile, Crecan Grigore, Drăgan Iuliu, Fizeşan Emil, Gal Gyula, Gog Octavian, Herţe Vasile, Holhoş Grigore, Iacob Gheorghe, Jugrestan Nicolae, Kocsis Miklos, Marincaş Grigore, Mone Ioan, Mureşan Nicolae, Petrean Gheorghe, Pop Cornel, Pop Eugen, Pop G. Teodor, Pop Gheorghe, Pop I. Ioan, Pop I. Vasile, Pop N. Ioan, Prodan Gheorghe, Roman Mircea, Vegh Sandor.

 

Clasa a XIII-a B seral – diriginte Flore Aneta

Meseria: Construcţii civile şi industriale

Alexuţan V.Teofil, Ardelean G.Viorel, Ardelean I.Gheorghe, Balotă A.Vasile, Băbănaş V.Gheorghe, Bărnuţiu I.Ioan, Boie F. Ioan, Boie V. Silviu, Breje A. Gheorghe, But I. Vasile, Ciglenean F. Monica Tania, Ciobanca V. Patriciu, Covaci G. Gheorghe, Demeter M. Ioan, Demeter V. Gheorghe, Fekete Gr. Alexandru, Hendea G. Sabin, Herle G. Teodor, Hidan I. Vasile, Ienciu V. Ioan, Lazăr G. Ioan, Lazăr I. Mircea, Magdaş T. Ioan, Mal V. Dumitru, Matei Gr. Simion, Mureşan T. Ilie, Negrean G. Ioan, Petrea I. Gheorghe, Puşcaş A. Iuliu, Sabou G. Traian, Sima Lucia, Surducan I. Petre, Ţârlea F. Ioan, Vaida V. Vasile, Varady Ecaterina, Vedinaş I. Avram, Zagor T. Augustin.

 

Anul școlar 1978-1979

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Mocuț Domnica

Meseria: Maşini şi utilaje pentru construcţii de maşini

Barna Vasile, Bocotan Vasile, Borciu Vasile, Borz Constantin, Breazdău Nicu, Brezdău Gligore, Busa Gheorghe, Busa Maria, Chiş Dorin, Cirap Ioan, Cosma Eugen, Cristea Ioan, Crişan Gheorghe, Fărcaş Filonaş, Gorgan Vasile, Huluban Teodor, Inceu Ioan, Ioniţă Virgil, Kui Levente, Marian Vasile, Mihuţ Ioan, Milaş Gligor, Moise Traian, Nagy Şandor, Pădurean Vasile, Petrean Gheorghe, Pocol Dumitru, Pop A. V. Dorel, Pop D. Vasile, Pop G. Vasile, Pop Gavril, Pop Gheorghe, Pop Nicolae, Porumb Teofil, Stanciu Ciprian, Terheş Nicoale, Torje Teodor, Vereş Isac, Zăpârtan Gheorghe.

 

Clasa a XIII-a B seral – diriginte Orza Ileana

Meseria: Construcţii civile şi industriale

Bobiş Vasile, Breje Gheorghe, Chira Florica, Chirilă Aurel, Crişan Ioan, Cuciovan Vasile, Fărcaş Ioan, Flore Ştefan, Iluţ Viorica, Kiş Vasile, Lazăr Rozalia, Marian Ioan, Maxim Veronica, Munteanu Vasile, Pop Aurel, Roman Lucreţia , Rus Liviu, Silaghi Gheorghe, Ţârlea Aurel.

 

Clasa a XIII-a C seral – diriginte Bota Ana

Meseria: Maşini şi utilaje pentru construcţii de maşini

Adolean I. Augustin, Anton Eugen, Avram I. Gheorghe, Bănuţ Florica, Bărnuţiu I. Ioan, Brânduşan I. Iosif, Buda I. Octavian, Caba Dorel, Cărpineanu I. Nicolae, Chiorean Mircea, Ciobanu P. Dumitru, Cordoş Traian, Coţe T. Gavril, Crişan A. Florean Alexandru, Crişan I. Valer, Crişan Ioan, Gaşpar I. Csaba, Goie G. Teodor, Gudea I. Ioan, Harţegan I. Aurel, Kocsis Ilona, Kocsis Mikloş, Loscher Mihai, Maroşan A. Vasile, Mureşan Petru, Nergheş T. Ioan, Nicoară I. Valentin, Pădureanu G. Nicolae, Pereni Ileana, Pop A. Ioan, Pop T. Valer, Pop V. Vasile, Porfire V. Nicolae, Porumb V. Radu, Sălăjan I. Teodor, Scurt I. Dumitru, Terheş Emil, Văsăliuţ D. Ioan, Zaharie V. Ionel.

 

Clasa a XIII-a D seral – diriginte Ciumărnean Otilia

Meseria: Instalaţii în construcţii

Bărtuș D. Imre, Boia Eugen, Borz Ioan, Călugăru Mircea, Cămărăşan Iosif, Chereji Ioan, Chiş Gheorghe, Costea Alexa, Crişan Vasile, Duca Ioan, Holhoş Alexandru, Husău Grigore, Ionescu Marius, Laşac Ioan, Lazăr G. Gheorghe, Luca Daniel, Marian T. Emil, Marian Vasile, Mocan Ioan, Moldovan Vasile, Nagy Ana, Nedişan Patriciu, Nicoraş Aurel, Opriş Gheorghe, Opriş V. Vasile, Orţan Liviu, Peştean Ioan, Pop Alexandru, Pop Gheorghe, Pop I. Aurel, Puşcaş D. Petru, Sânpetrean Nicolae, Şandor Dumitru, Teglaş Ioan, Terheş Grigore, Toma Teofil, Ţârlea Dorel, Urs Iulian, Varga Alexandru.

 

Clasa a XIII-a E seral – diriginte Tomșa Viorica

Meseria: Operator industrializarea lemnului

Adrian Teodor, Anton Gheorghe, Ardelean Dumitru, Ardelean Florica, Ardelean Gheorghe, Balint Vasile, Barbur Nicolae, Bălănean Gheorghe, Brisc Flore, Chiş D. Ioan, Chiş I. Ioan, Dărăbont Beniamin, Duca Avram, Gal Dumitru, Gal Pavel, Gaspar Iosif, Gui Vasile, Iozsa Istvan, Irimeş Iosif, Lukacs Iosif, Mag Victor, Moldovan Ioan, Mureşan Nicolae, Nedişan Vasile, Oros Gheorghe, Pop Leontin, Remeş Petru, Remeş Viorel, Rob Gavril, Szacacs Dorel, Zaha Vasile.

 

Anul școlar 1979-1980

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Podoabă Marcela

Meseria: Electromecanică

Ardelean Gavril, Ardelean Ioan, Balog Daniel, Bican Aurel, Bumbaş Valer, Chiş Dumitru, Ciapsa Aurel, Cioacă Mihai, Condor Vasile, Coţea Dumitru, Crăete Dumitru, Derjan Ioan, Derjan Patriţiu, Dragoş Ioan, Gal Florica, Găvriluţ Elena, Gordan Ioan, Govor Ioan, Gudea Gavril, Hodoroga Dănuţ, Horincar Ioan, Maghiar Elena, Maxim Aurel, Miclea Augustin, Milaş Alexandru, Nagy Emeric, Nagy Francisc, Nagy-Miko Vilmoş, Neag Ioan, Pop Nicolae, Purcar Alexandru Emil, Rus Vasile, Sabău Crăciun, Stanciu Gheorghe, Ţap Ioan, Vlaicu Pamfil.

 

Clasa a XIII-a B seral – diriginte Boia Iosif

Meseria: Construcţii civile şi industriale

Ardelean F. Vasile, Balint A. Andraş, Bălaie N. Vasile, Bălăneanu A. Valeria, Biriş D. Petru, Bonţe F. Ioan, Ciupe I. Pamfil, Cosma A. Vasile, Costea I. Eleonora, Coţe T. Adrian, Covaci V. Iulian, Crişan I. Vasile, Cuc G. Gavril, Duma T. Nicolae, Gal P.  Gavril, Groşan P. Vasile, Ionuţaş G. Ioan, Longodor N. Constantin, Magdaş V. Florian, Marton D. Valentin, Rob V. Zaharia, Sas M. Domiţian, Şandor Florian, Tuşer G. Valentin, Vaida Victor.

 

Clasa a XIII-a C seral – diriginte Souca Trifan

Meseria: Instalaţii în construcţii

Ardelean I. Maria, Benţe G. Ioan, Bolojan Victor, Brumaru V. Vasile, Chiba I. Ioan Viorel, Chira Elena, Costea V. Victor, Dobocan I. Maria, Domuţa Vasile, Ghiman G. Viorel, Ghiurcuţ V. Vasile, Groza G. Sever, Groza S. Radu, Ianchiş T. Grigore, Ilyeş G. Iolan, Irime Ioan, Kereszteş Balint, Lupuţ Florian, Mureşan D. Ioan, Mureşan I. Vasile, Onac I. Ioan, Opal F. Ioan, Orţan G. Maria, Pal A. Alexandrina.

 

Anul școlar 1980-1981

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Flore Aneta

Meseria: Maşini şi utilaje pentru construcţii de maşini

Ardelean I. Iulian Viorel, Baidoc I. Ioan, Buda I. Vasile, Ciupe Şt. Avram, Coca C. Iosif, Coca I. Nicolae, Cristea G. Valer, Crişan T. Augustin, Curea I. Ana, Gal A. Andraş, Gomboş I. Iozsef, Jidof Ioan, Jula F. Maria, Lupuţ N. Ioan, Man A. Augustin Patrițiu, Martin N. Ştefan, Meseşan D. Aurica, Meseşan F. Teofil, Moigrădean G. Vasile, Nechita A. Aurel Dănuț,  Nedişan P. Vasile, Nuna V. Vasile, Petrean P. Florian Petru, Petruşan N. Ioan, Pop F. Viorica, Rânziş I. Nastasia, Rus V. Isaia, Sabou I. Ioan, Savoş V. Maria, Sălăjan L. Nicolae, Ţoc I. Ştefan, Ţoc I. Teodor, Vancea A. Gheorghe, Crișan V. Teodor.

 

Clasa a XIII-a B seral – diriginte Tomşa Viorica

Meseria: Instalator în construcţii (1/2)

           Constructor structuri (1/2)

Bande I.Trifan, Bălănean I.Silvia, Boticaş P. Anghel, Buciu I. Traian, Coc I. Pavel, Fărcaş A. Nicolae, Festeu A. Gavril, Feşteu T. Nicolae, Gergely S. Ştefan, Gorgan A. Vasile, Goste Gh. Aurel, Hadade Aurel, Hadzi D. Constantin, Haiduc G. Ioan, Ilieş I. Daniel, Maior M. Ana, Mureşan I. Iosif, Onău Gh. Liviu, Panc I. Gavril, Pătălău Nicolae, Pleşcan T. Ioan, Porumb Al. Liviu, Racsak C. Ştefan, Rus C. Ştefan, Şerban Viorel, Varga Francisc, Zaha P. Nicolae.

 

Clasa a XIII-a C seral – diriginte Văleanu Elena

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje pentru construcţii de maşini

 

Bărnuţiu Emil, Berbecar Iosef, Cernucan Maria, Demeter Florica, Dohan Ioan, Dragoş Ioan, Făzăcaş Aurelia, Fechete Cornel, Horincar Lenuţa, Iuhasz Lidia, Maghear Maria, Marian Eugen, Moldovan A.Mircea, Moldovan I.Radu, Oros Gh.Gavrilă, Paşcalău P.Teodor, Păcurar G.Ionel, Peştean I.Petru, Porumb G.Dinu, Recean P.Ionel, Rocaş Ion, Săbadâş Ioan , Tarba I. Ioan.

 

Anul şcolar 1981-1982

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Mocuţ Domnica

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje pentru construcţii de maşini

Andraş G. Florian, Boda S. Samoil, Boldan V. Alexandru, Bubui J. Janos, Cipos I. Veronica, Elekes I .Ioan, Fit G. Gavril, Ianchis T. Augustin, Ilieş A. Dorel, Micas I. Simion, Moigrădean T. Dumitru, Muntean V. Simion, Mureşan F. Maria, Mureşan V. Maria, Păuşan N. Ezechil, Podar Al. Ioan, Pop V. Alexandru, Roşean I. Constantin, Săbădîş I. Ioan, Stânean V. Vasile, Ştirb N. Miron, Talpoş Z. Gheorghe, Tap N. Emanoil, Vadaş B. Bela, Rus Al. Timea.

 

Clasa a XIII-a B seral – diriginte Ielciu Maria

Meseria: Instalator în construcţii (1/2)

Constructor structuri (1/2)

Alb A. Dănuţ, Bande V. Augustin, Caradinţa C. Adrian, Chendea S. Simion, Chiribişan T. Floare, Costina I. Florica, Dudaş G. Gheorghe, Gîrdan P. Aurelia, Groza I. Ana, Herţe I. Maria, Ignat I. Teodor, Ilea I. Augustin, Moşincat V. Vasile, Mureşan I. Vasile, Mureşan Iosif, Mureşan T. Viorica, Oros A. Lenuţa, Porumb O. Dorel, Sasmireşan V. Zoriţa, Şandor M. Dumitru, Şerban I. Ioan, Tamaş I. Ioan, Torgie T. Nicolae.

 

Clasa a XIII-a C seral – diriginte Pop Doina

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje pentru construcţii de maşini

Brînduşan I. Viorica, Brînduşan I.Ioan, Buciu T. Ioan, Căţănaş V. Dorin, Chende T. Eugen, Cherteş V.Radu, Chiş M. Matei, Chiş T. Ioan, Chiş T. Ioan, Criste A. Alexandru, Crişan G. Liviu, Gal F. Ida, Geiczi P. Ilona, Gorgan G. Florica, Iepurar A. Emica, Jimborean A. Petru, Lapuş A. Ioan, Lazăr T. Teodor, Lung I. Maria, Lupou D. Dumitru, Mag V. Florian, Marian A. Cornel, Mastan I. Silviu, Moise I. Vasile, Niculaş I. Miron, Pantea V. Dumitru, Pop I. Dumitru, Rechişan G. Gheorghe, Rînziş I. Simion, Sabou S. Dorel, Todoran G. Ezechil.

 

Clasa a XIII-a D seral – diriginte Săuca Maria

Meseria: Operator în industrializarea lemnului

Ardelean Teodor, Brisc I. Ioan, Chiba I. Iosif, Chiş Vasile, Crişan Maria, Gale A. Emil, Gorgan D. Dumitru, Groze N. Alexandru, Iancău L. Vasile, Lukacs Balazs, Maghiar P. Emanoil, Moga D. Ioan, Nicoară Gh. Vasile, Olah Emeric, Perneş Ioan, Perneş V. Ioachim, Pop G. Leontin, Pop I. Ioan, Pop I. Iosif, Rad C. Crăciun, Roşan G. Gavril, Sabău M. Ionel, Săran Petru, Sircă T. Leontin, Szekely Al. Imre, Tîrlea N. Viorel, Tot I.Gavril, Ţap S. Eugenia, Vedinaş D. Vasile

 

Anul școlar 1982-1983

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Căprar Nicolae

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje pentru construcţii de maşini

Bala Ionel Mircea, Bălănean V. Constantin, Brege A. Felician Petru, Bica V. Vasile, Bujor Ioan, Chiș M. Nicolae, Chiș T. Valentin Iosif, Chira A. Maria, Cornea Gh. Maria Rodica, Costina C. Maria, Negru I. Maria, Cristea I. Florica, Demian G. Gligor, Deac V. Florin, Duma I. Viorel, Văscan Viorica, Ghirean V. Eugenia, Gog A. Zamfir, Gorgan G. Verginica, Hadade I. Iulian, Ianchiș I. Vasile, Ianchiș Gr. Valentin, Ignat T. Grațian, Lucaci Aron, Marincaș I. Iuliu, Mărcuș V. lazăr, Mocan V. Vasile Aurel, Oltean I. Vasile, Pășcuță Gh. Simion, Pop T. Traian, Porfire A. Teofil, Saladaș I. Simion, Salău T. Augustin, Văsăliuț Gh. Noruca.

 

Clasa a XIII-a B seral – diriginte Corpădean Florica

Meseria: Constructor structuri

Ardelean G. Cornelia, Baidoc I. Ilie, Bălănean Dorina, Bolojan Teodor, Bera Maria, Busuioc Dumitru, Breban Zaharie Ioan, Chiș Ileana, Ciule Alexandru, Costina P. Ioan, Dângă Victor, Dragoș Viorica, Lazăr Z. Csaba, Măsălar G. Cornel Marinel, Mânzat V. Augustin, Neaga T. Avram, Nuna N. Gheorghe, Olar P. Pamfil, Panc D. Mărioara, Feșteleu F. Ioan, Pop V. Ioan, Topa M. Ileana, Porumb Ioan, Pușcaș Rodica, Pușcaș G. Aurica, eșed T. Maria, Sână T. Mihai Viorel, Suciu T. Augustin, Tămaș S. Klara, Varga L. Gheorghe, Vid V. Petru, Vlad I. Elena, Zaha G. Viorica, Șimon V. Vasile.

Clasa a XIII-a C seral – diriginte Damșa Rozalia

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje pentru construcţii de maşini

Abrudan Rodica, Balog Aurica, Bălănean Dionisie, Bicăzan Radu Viorel, But Monica, Chichișan Vasile, Culcer Florica, Chile Aurelia, Huluban Ioan, Mastan Victor, Marton Viorica, Măsălar Marinel, Mirisan Ioan, Mureșan Jenica, Mureșan Ioan, Mureșan Vasile, Oprescu Marius, Petrule Marin, Pop Floarea, Roșca Maria, Sabou Dumitru, Sârbu Ioan, Sântămărian Alexandru, Supuran Maria, Stanciu Dorina, Tămășan Ioan, Torgie Liviu.

 

Anul școlar 1983-1984

Clasa a XIII-a seral – diriginte Chende-Roman Gheorghe

Meseria: Instalator în construcţii (1/2)

 Mecanic maşini şi utilaje în construcţii (1/2)

Albu I. Ioan, Bărbînţă I. Niculae, Bene I. Aurel, Brumar T. Patreţiu, Chiorean T. Alexandru, Cristuţ N. Viorel, Demjen A. Tiberiu, Dîngă Z. Zaharia Gheorghe, Domokos L. Ludovic, Fărcaş N. Crăciun Ioan, Florian T. Ioan, Kui L. Ianoş, Lazăr Z. Csaba, Mărginean I. Teodor, Mocuţ V. Vasile, Nicoraş F. Petrişor, Onica I. Crăciun, Pătălău I. Stelian, Pop F. Remus Leontin, Pop L. Maria, Pop L. Nicolae, Purcar Floare, Sabău I. Nicolae, Sîmpetrean Rozalia, Szalanski S. Şandor, Top A. Rozalia, Ţîrle P. Nicolae, Verdeş P. Ioan.

 

Anul școlar 1984-1985

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Souca Trifan

Meseria: Constructor structuri (1/2)

 Operator industrializarea lemnului (1/2)

 

Boldor I. Dana-Mariana, Ciupe P. Vasiliu, Creţiu P. Maria, Dobocan A. Mircea-Aurel, Elekeş N. Istvan, Gavrian V. Elena, Irimeş D. Maria, Isa A. Valeria, Lupou D. Cornelia, Meseşan Florica, Mirişan A. Maria, Sabău I. Dumitru-Gavril, Sabou A. Elena, Şandor T. Elena-Maria, Şutic G. Elena, Vlad Elena.

 

Clasa a XIII-a B seral – diriginte Kiss Iuliu

Meseria: Instalator în construcţii (1/2)

 Mecanic maşini şi utilaje (1/2)

Andreica V. Alexandru, Ardelean I. Ioan, Borz P. Petrişor, Bumbaş F. Gligore, Dobocan I. Teodor, Domokos Z. Zoltan, Droj A. Valerian, Gavriluţ G. Veronica, Marincaş N. Aurica, Mirişan N. Maria, Moisi Maria, Mureşan G. Elena, Ortan V. Vasile, Păuşan G. Alexa, Pojar L. Rozalia, Pop P. Petru, Pop T. Vasile, Popiţiu V. Patriţa, Puşcaş A. Teodor, Sălăjan L. Teofil, Sălăjan Marinel, Szabo S. Istvan.

 

 

 

 

 

 

Anul școlar 1985-1986

 

Clasa a XIII-a seral – diriginte Mureșan Viorica

Meseria: Instalator în construcţii (1/2)

 Mecanic maşini şi utilaje în construcţii (1/2)

Agrijan N. Constantin, Bica V. Ioan, Ciorba I. Liviu, Cotor S. Livia, Galiş I. Carmen Maria, Groza S. Adela, Ianchiş Gh. Grigore Augustin, Iepure I. Aurica, Iosif I. Virginia, Iosif M. Petru, Kertmegi St. Zsolt Laszlo, Major F. Erzsebet, Nicoraş F. Florian, Pop M. Leontin, Pripon S. Gabriela Gheorghina, Ţurcaş G. Gligor.

 

Anul școlar 1986-1987

 

Clasa a XIII-a seral – diriginte Pop Adriana

Meseria: Constructor structuri (1/2)

            Mecanic maşini şi utilaje în construcţii (1/2)

Almăşan I. Vasile, Ardai A. Maria, Boboi D. Monica, Dan T. Liviu, Gog Ghe. Gabriel, Irimeş V. Eugenia, Irimeş V. Floarea, Lakatoş O. Ecaterina, Mureşan A. Aurelia, Şuteu Ghe. Florica, Ţâra A. Ilie, Ţurcaş Ghe. Gheorghe, Apai Petru Romulus, Ardelean Ana, Bărnuţiu Ioan, Bican Gheorghe, Breje Viorel, Chiş Gheorghe, Codre Anica, Dîrjan Floare, Drulea Ioan, Ghile Aurelia, Hideg Ionel, Irimeş Florica, Sturz Adrian, Brîndaş Rodica, Bohoni Margareta.

 

Anul școlar 1987-1988

 

Clasa a XII-a A seral – diriginte Trif Dana

Meseria: Constructor structuri

Cighi Vasile, Dari Vasile, Darko Iudith, Farcaş Iuliu, Huluban Mariana, Maxian Florin, Milaş Teodor, Morar Adrian, Murar Elena, Mureşan Florica, Păuşan Nicolae, Peter Ioan, Sabău Dorin, Szeles Irna, Şuteu Cornelia, Şutic Adrian, Şutic Gheorghe, Văsaliuţ Gheorghe, Văsaliuţ Valer.

 

Clasa a XII-a B seral – diriginte Bucur Maria

Meseria:  Mecanic maşini şi utilaje

Antal M. Ildica, Burdea V. Radu, Chechedi V. Daniel, Chiş V. Dorel, Ciocian V. Aurica, Costina P. Alexandru, Cristea I. Lucica, David G. Ionela, Deak D. Daniel, Dîrjan I. Liviu, Dragomir V. Trandafir, Gîlgău G.Mircea, Gîlgău P. Ioan, Gorgan D. Viorica, Hosu V. Ioan, Hosu V. Nicolae, Iepure I. Iosif, Indrecan V. Ioan, Kovacs V. Atilla, Lazăr I. Remus, Lung Şt.Angela, Magdaş T. Aurel, Marincaş I. Ioan, Mocanu I. Vasile, Mureşan I. Ioan, Nicorici I. Iosif, Nicorici I.Pavel, Nicorici P. Florica, Pavel T. Sofia, Pop I. Teofil, Pripon V. Cornelia, Puşcaş N. Nicolae.

 

Anul școlar 1988-1989

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Toth Ecaterina

Meseria: Instalator în construcţii

Aciu Cornelia Lucia, Agache Rodica, Băgărean Călin, Borz Petrişor, Brege Laura Felicia, Chereji Daniela Mihaela, Chereji Ioan Mircea, Crişan Dumitru, Dosa Virgil, Dudas Ferencz, Elekes Miklos Levente, Ghiurcuţa Gheorghe Ioan, Goste Mariana, Hosu Carol Ciprian, Lar Viorica, Măgurean Nicolae, Mărginean Maria Lucia, Mureşan Lucia Maria, Negrean Victoria Felicia, Orţan Cornelia, Paşca Marius, Păuşan Maria, Pintea Dumitru, Podar Ancuţa Jena, Pop Dorel Valer, Pop Elena Maria, Rus Marin, Souca Dănuţ, Sur Aurel, Todoran Călin.

 

Clasa a XIII-a B seral – diriginte Varlan Elena

Meseria:  Mecanic maşini şi utilaje în construcţii

 

Ardelean Dorina Elena, Balogh Tunde, Berbecar Alexandru, Berbecar Liliana Anica, Birtalan Attila, Chete Didina Florentina, Ciutre Ioan, Donciu Mariana, Farcas Aurel, Florea Marius, Guşer Vasile, Guşet Violeta, Gyulai Zoltan, Iepire Florica, Kerestztes Atila, Lazăr Ioan, Lăpuşan Aurelia, Marian Dorina, Mastan Vasile Ioan, Nagz Francisc, Pop Sorin, Popa Daniel Ioan, Roman Vasile, Scurt Dan, Sur Edit Iolan, Taloş Dorina, Ţicle Antonela, Ţurcaş Liviu.

 

Anul școlar 1989-1990

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Căprar Nicolae

Meseria: Constructor structuri (1/2)

 Instalator în construcţii (1/2)

Antal V. Ioan, Ardelean D. Vasile, Ardelean Gh. Felicia Cornelia, Ardelean V. Doina, Aştilean V.  Victor, Bălănean V. Silvia, Boboş T. Teofil, Bujor I. Luiza Iuliana, Chiorean A. Sandu, Chiorean Gh. Gheorghe, Chirilă I. Mihai, Dobocan I. Voichiţa, Fărcaş M. Maria, Gaga V. Adriana, Găvriluţ I. Marian, Gherman D. Alexandru, Gociu D. Simona Gafia, Kallai I. Margit, Mialău I. Marius, Morlocan M. Dorin Corneliu, Nisiteanu P. Daniel Cristian, Onicaş T. Adrian Vasile, Pah I. Dănuţ, Pop G. Mariana Elena, Pop O. Iuliana, Popiţiu V. Radu, Sabău G. Florin Adrian, Szucs I. Csaba Levente, Şomoi Şt. Tiberia, Taloş I. Viorica, Tamba I. Maria, Tămăşan D. Adrian, Ugruţan V. Sorin Vasile.

 

Clasa a XIII-a B seral – diriginte Pop-Papiriu Adriana

Meseria:  Mecanic maşini şi utilaje în construcţii

Blaga Gh. Virginia, Boldan Gh.Nicolae, Buciu P. Livia, Buduşan T. Rodica, Bujor I. Gabriela, Chiş Gh. Teodor, Ciupe N. Cornel, Codrea L. Mărioara, Codrea T. Cornelia Florica, Criste P. Petru, Farcău Gh. Claudia Minodora, Fodoca P. Nicolae, Holhoş I. Titus Aurel, Iepure A. Liviu, Iepure Gh. Florin, Ionce I. Olimpia Evy Paris, Miclaus Gh. Mircea, Moisi I. Gheorghe, Morar I. Viorica Adriana, Mureşan T. Ovidiu, Oltean I. Florica, Opriş G. Maria Violeta, Opriş L. Liliana Gabriela, Orbai I. Dorina, Perneş A. Constantin, Perneş I. Rodica, Petre V. Gavril Liviu, Plesa N. Maria, Pop P. Cornel, Puşcaş V. Vasile, Rodina T. Maria, Sonea P. Floare, Strava D. Dumitru, Şerban T. Radu, Talaş L. Laszlo, Terheş A. Marcel, Tuns T. Dorel Florian.

 

Clasa a XIII-a C seral – diriginte Ivan Maria

Meseria:  Mecanic maşini şi utilaje în construcţii

Antonoaie Gh. Ghiţă Nicolae, Ardelean Clara, Ardelean G. Gavril Dan, Ardelean I. Marinela Viorica, Ardelean V. Mircea, Baidoc Veronica Floare, Bărnuţiu V. Dan, Bota I. Radu Lucian, Buciuman I. Mariana Delia, Chiba A. Valeria, Cordiş P. Petru, Dan I. Ioan Grigore, Ghiorghiţoiu C. Mariana, Goia G. Mircea Sorin, Hara V. Pavel, Ianchiş S. Voichiţa, Iepure I. Maria, Ilieş I. Costantin, Irimeş V. Ioan, Lupou T. Teodor, Mag T. Maria, Magdaş I. Lucian Nicolae, Milaş G. Ioan, Nica V. Mărioara, Noje V. Cornelia, Nuţ I. Marinela Nicoleta, Opriş F. Aurelia, Pane T. Viorel, Pascal I. Carolina, Puie I.Iosif, Sîncraian I. Alexandru, Taloş V. Ioan, Tamba I. Florica Ileana, Turău T. Vasile.

 

Anul școlar 1990-1991

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Căprar Nicolae

Meseria Constructor structuri

Chiorean Vasile, Chirilă Florica, Fiţ  Dumitru, Gheţe Elisabeta, Gordan Ioan, Iluţiu Claudia, Irimeşiu Rodica, Mocuţ Marius , Moigrădan Diana, Moigrădan Liviu , Mureşan Ştefan , Paskucz Zoltan, Pop Andrei, Recean Iuliana. Sabo Reghina, Sfăt Rodica, Souca Ecaterina, Stanciu Sorin, Sur Mitrofan, Şandor Rodica.

 

Clasa a XIII-a B seral  – diriginte Damșa Rozalia

Meseria: Mecanic maşini şi utilaje în construcţii

Andreicuţ Viorica, Bârsan Maria, Berinde Ioan , Bodea   Rodica, Bucsi Annamaria, Chira Alina, Ciupe Nicoleta, Dako Angela, Duma Radu, Farcău Grigore, Fazakas Iozsef, Fărcaş Florica, Gal Tunde, Har Nicolae, Jurca Daniela, Maioş Nicolae, Marian Viorel, Mocuţ Mariana, Morar Ioan, Pop Gabriela, Pop Nicolae, Pripon Luminiţa, Remeş Ileana, Rus Silvia, Szabo Gzongyi, Szentkiralyi Carol, Şamşudan Monica, Tyiba Ioan, Ţicle Mariana, Unguruşan Mircea.

 

Clasa a XIII-a C  seral – diriginte Pop Doina

Meseria:  Mecanic maşini şi utilaje în construcţii

Antal Mariana, Ardelean Constantin, Bogdan Ileana, Caba Dorin, Caba Violeta , Cacuci Mihaela, Chende Vasile, Chirilă Nelu, Ciorba Gheorghe, Coca Nicuşor, Cozma Sorin, Fabian Arpad , Filip Ioan, Holhoş Remus, Holhoş Valeriu, Ilieş Viorica , Marincaş Ana, Meseşan Daniel, Micle Iuliu, Miere Ileana , Moigrădean Mariana, Orgaş Ioan, Oros Ana , Paşca Vasile, Păuşan Florin, Pop Ovidiu , Popa Daniela, Popa Liana, Prune Adrian, Rad Vasile, Sereş Emeşe, Sînmihăian Adrian.

 

Anul școlar 1991-1992

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Margin Vasile

Meseria: Lăcătuş mecanic universal

Barna Viorica, Bene Mihai, Bohoni Melinda, Buciu Ioan, Bujor Sorin, Burian Adrian, Căpîlnaş Dorina, Conţ Grigore, Crişan Călin, Domokoş Iştvan, Fazakaş Andreea, Gozman Dumitru, Iliş Viorel Ioan, Mocan Marian, Nicula Adriana, Nogy Lucian, Păuşan Daniela, Pop Teodor, Porumb Cornel, Roman Teodor, Roşca Sorin, Sigetean Marcel, Şandor Ioan, Varga Petre.

 

Clasa a XIII-a B seral – diriginte Radu Niculina

Meseria: Constructor structuri (1/2)

 Instalator în construcţii (1/2)

Băbţan Z. Lucia, Bîrja Elena, Breban V. Dana, Chendea V. Viorel, Cozorici Adriana, Crişan N. Mircea Dorel, Damşa V. Doina, Gudea I. Minerva Mariana, Horvat Mihaela Maria, Lişca V. Maria, Onica N. Dumitru, Oros I. Liviu Nelu, Petru V. Florin, Puşcaş V. Dan, Rad P. Viorel, Sabou Lucia, Sereş Al. Irma Maria, Simoc I. Maria, Socaciu I. Felicia, Temeş I. Alin, Ţurcaş I. Viorel, Vereş I. Ioan.

Clasa a XIII-a C seral – diriginte Ielciu Maria

Meseria:  Mecanic maşini şi utilaje în construcţii

Balogh Maria, Batori Doina, Briscan Zaharia, Buruian Gabriela, Buruian Vasile, Chiba Iuliana, Fildan Dumitru, Handragel Dumitru, Hădade Viorel, Iles Iliana, Ilies Marian, Mureşan Ioan, Nicoraş Florica-Liliana, Pop Rodica, Safta Corina, Sas Mihai, Sălăjan Marin, Şimon Viorica, Taloş Dorin, Tiran Gheorghe.

 

Clasa a XIII-a D seral – diriginte Ciumărnean Otilia

Meseria:  Mecanic maşini şi utilaje în construcţii

Baciu I. Marcela, Bogdan V. Ioan, Cheţa D. Ioan, Cristea A. Olivia, Crişan I. Emilia Rodica, Danciu I. Oniţa, Lucaci O. Maria, Milaş P. Gheorghe, Mocan I. Remus, Oiegar Vasile, Pintea Tiberiu, Pojar G. Maria Florica, Rablău Vasile, Roşan I. Maria, Stânean I. Crina Maria, Ştirb I. Livia, Vlaic Şt. Marius Liviu.

 

Clasa a XIII-a E seral – diriginte Pop Patrițiu

Meseria:  Constructor structuri

Abrudan I. Carmen, Boticaş V. Crina, Brudaşca C. Lucreţia, Bujor C. Marinela, Cocioabă E. Livia, Coleneac Ioan, Dani I. Reka, Dani I. Rozalia, Duma D. Daniela, Fodoca P. Adrian, Morar Romelian, Pop Radu, Pusok F. Maria, Roşca T. Ana.

 

Clasa a XIII-a F seral – diriginte Pop-Papiriu Adriana

Meseria:  Horticultor mecanizator

Bolojan I. Ioan, Bot Mihaela, Butaş Gh. Laura, Dudaş A. Carmelia, Faur T. Florin, Ghiuruţan A. Niculina, Hădade Ş. Maria, Horvath E. Eva, Kiss F. Erzsebet, Mare T. Ioana, Marian A. Doina, Moroti I. Costică, Mudure G. Gheorghe, Neaga T. Daniela, Pănican Simona, Pop V. Dorin, Rafa A. Daniela, Rafa I. Ioan, Rus I. Ana, Sabău I. Cristian, Şamşodan V. Viorel, Ţoc I. Adela.

 

Anul şcolar 1992-1993

 

Clasa a XIII-a seral  – diriginte Lehene Eusebiu

Meseria:  Electromecanic montator întreţinere şi reparaţii maşini şi aparate electrice

Alba Ovidiu, Bendre Corina, Blidar Vasile, Demjen Laszlo, Gomboş Elisabeta, Gomboş Vasile, Lazăr Ecaterina, Lupoian Dorin, Mărcuş Gheorghe, Molnar Attila, Onica Viorel, Oniţ Alin, Puie Ioan, Sabou Radu, Soimoc Gheorghe, Taloş Marinel, Temeş Dan, Terheş Maria Felicia.

 

 

Anul şcolar 1993-1994

 

Clasa a XIII-a seral  – diriginte Căprar Nicolae

Meseria:  Mecanic întreţinere şi reparaţii maşini şi utilaje în construcţii-montaj

Chirilş Daniel, Crişan Luminiţa, Fărcaş Iulian, Ficuţ Marcela, Gaidoş Ioan, Gudea Claudiu, Lazăr Ştefan, Maxim Daniel, Moldovan Alin, Negrean Miron, Onuţe Liliana, Papp Arpad, Pănican Nicoleta, Pece Ştefan , Sime Liviu, Temeş Ioan, Temeş Radu, Trif Iuliana.

 

 

Anul şcolar 1994-1995

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Mirgheşiu Maria

Meseria:  Mecanic exploatare întreţinere şi reparaţii maşini şi utilaje în construcţii-montaj

Bican M. Miron, Bob A.Ioan, Chiş C. Alexandru, Ciurean V. Sorinel, Corda D.Gina, Crişan A.Radu, Csoknadi I. Gyongyi, Cuibuş E. Adrian, Indrecan I. Marcel, Juhos S.Maria, Lehene N. Vasile, Maxim T. Teodor, Oros F. Florentina, Pop V.Claudiu, Porumb I. Violin, Rus L.Marian, Rus T. Ioan, Rusu Brăescu, Şuteu T. Sorin, Taloş I. Vasile, Ţoc I. Lucian.

 

Clasa a XIII-a B seral – diriginte Rătan Ioana

Meseria:  Mecanic exploatare întreţinere şi reparaţii maşini şi utilaje în construcţii-montaj

Blăjan A. Vasile, , Borz V. Daniel, Chereche T. Ovidiu, Chiba N. Sorin, Clapa S.Doruţ, Colcer I. Vasile, Criste N. Sorina, Crişan C. Livia, Deak A. Maria, Enache D. Adrian, Horincar I. Dorin, Komocz M. Karoly, Mocan B. Vasile, Pop S. Dorin, Sălajean I. Laurenţiu, Ştirb I. Nicolae, Tamba G.Ioan, Tărau P. Viorel, Tot I.Mariana.

 

Anul şcolar 1995-1996

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Coroiu Felicia

Meseria:  Constructor structuri

Barna Ionel, Boie Claudiu Andrei, Borbiu Virgil, But Marian Ioan, Cătuna Angela, Cimpian Sorina Mihaela, Fodor Tamaş, Jurca Olimpiu Florin, Jurco Gelu Dan, Malan Corinel Petru, Marian Gheorghe Ioan, Moldovan Ramona Rodica, Mureşan Dan , Opriş Daniel Florin, Pojar Călin Petru, Pop Doina, Pripon Daniel, Rus Anca, Seutea Sorin Dinu, Sfârlea Petru Constantin, Todoran Marius Nicolae.

 

Clasa a XIII-a B seral– diriginte Souca Trifan

Meseria:  Instalator în construcţii

Avram Sorin, Butnăraşu Lucia, Chendea Cristina Mariana, Chira Nicolae Teodor, Chirilă Călin Alin, Cosma Silviu Marcel, Coste Mariana, Făzăcaş Adrian, Groza Dan, Haiduc Vasile, Moldovan Antonius Ciprian, Mugur Daniela Mariana, Opre Gavril Ioan, Oros Eugen, Pastor Mariana, Peţer Grigore, Poptean Grigore Gheorghe, Puie Ioan, Puie Radu, Puşcaş Dana, Roman Aurel, Silaghi Marcela Margareta, Souca Daniel, Stanciu Gherasim, Şandor Mihai, Şilimon Alin Dacian, Şimonca Ioan, Talpoş Florin, Tot Carmen Florina.

 

Anul şcolar 1996-1997

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Linca Pinca Dorina

Meseria:  Constructor structuri

Barz E. Emil, Burcuş T. Marius, Caba G. Arian, Criste M. Daniel, Deac I. Alina, Huluban N. Ciprian, Irimeş Claudia, Kovendi I.Ioan, Kurti P. Daniel, Lucaciu V. Călin, Marcuş N. Arian, Mate N. Nicolae, Mercea T. Mihai, Moldovan I. Dan, Mureşan I. Silviu, Oprea P. Nadia, Pintea V. Adrian, Sabou M. Anca, Silghi D. Marian, Sîrb D. Cristian, Stoica I. Sorin, Sur T. Gabriel.

 

 

Clasa a XIII-a B seral – diriginte Luca Ana

Meseria:  Instalator în construcţii

Aciu P. Elena, Banc V. Glorin, Beksi V. Melinda, Boda F. Emeşe, Buda C. Corina, Creţu P. Alexandru, Danciu V. Ioan, Dumitrescu P. Remus, Hosu V. Florentina, Iancu V. Călin, Ilies V. Florin, Ionaş I. Vasile, Kovacs F. Francisc, Loloş I. Vasile, Martin I. Liviu, Matyas I. Iosif, Nemeş N. Samuel, Părău V. Ioan, Păscută A. Liviu, Păşan C. Petre, Petren C. Marius, Petrule A. Vasile, Pop N. Daniel, Rocaş I. Gavril, Rotar . Florin, Sabou E. Eugen, Souca V. Iovian, Suciu I. Florin.

 

Anul şcolar 1997-1998

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Ciumărnean Otilia

Meseria:  Constructor structuri

Birtalan A. Ştefan, But T. Teofil, Cadar C. Dorin, Cheţa O. Alin Dorin, Chiş F. Diana Anamaria, Ciurte V. Cristian, Deac I. Iuliu Daniel, Ghile F. Florian Dorel, Jecan V. Dorin, Jozsa A. Andrei, Pantovici F. Florin Ovidiu, Perneş F. Mihai, Pop N. Cristian Marius, Rus B. Ioan Gabriel, Rus N. Cristian, Seni I. Ioana Maria, Szabo G. Grigore, Vaida V. Ciprian Vasile, Vescan V. Romeo Victor.

 

Clasa a XIII-a B seral – diriginte Mirgheşiu Maria

Meseria:  Instalator în construcţii

Bălănean A. Teodor, Cosma I. Claudiu Ioan, Covaci P. Dorina Ioana, Covrig M. Gabriel Adrian, Crainic P. Florentina, Crişan I. Alexandru Iosif, Czeczei I. Balazs, Czeczei S. Istvan Lajos, Fogădăuan V. Alin Ioan, Haiduc V. Daniel, Iancu I. Ioan Sorin, Iepure N. Florin Nicolae, Lapoş A. Dulcica Lucica, Lazăr D. Dănuţ Ion, Măgurean A. Gavril, Mureşan P. Vasile Alin, Mureşan V. Mihai Cosmin, Pop I. Olimpiu, Racolţa Gh. Dănuţ, Sabou V. Lucian, Silaghi D. Dorin, Szecsi I. Jozsef Gabor, Şandor A. Dan Avram, Ştirb P. Cornelia Aurica, Talpoş I. Vasile.

 

Anul şcolar 1998-1999

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Damşa Rozalia

Meseria:  Constructor structuri

Ardelan V. Marius, Ardelean Iosif Dorin, Bănuţ N. Daniel, Birtolom V. Macsenţiu, Covaci A. Cornel, Crişan V. Adrian, Lazăr T. Daniel, Mărcuş I. Ovidiu, Pall A. Claudiu, Poiană T. Ovidiu, Pop D. Sonia Diana, Pusok F. Robert, Puşcaş S. Adrian, Puşcaş S. Marius, Sabău A. Alexandru Lucian.

 

Clasa a XIII-a B seral – diriginte Mirgheşiu Maria

Meseria:  Instalator în construcţii

But Marcel Samuel, Ciontoş P.Elisabeta, Cotor G.Gheorghe Alin, Covaci G. Daniel, Cozma C. Viorel, Crăciun N. Teodor, Crişan I. Mircean Ionel, Făzăcaş V. Cristian, Feşteu I. Adrian, Ghiurca I Gabriel Florin, Herţa A. Traian Aurelian, Huniadi I. Daniel Marius , Ilieş I. Cristina, Marius Gh. Mihai, Mărcuş I. Adrian Ioan, Modi K. Szabolcs, Moldovan Gh. Florin Dănuţ, Negrean I. Lucian Beniamin, Pece N. Nicolae, Pop C. Aurelia, Pop V. Dan, Puşcaş A. Alin Aurel, Rus Gh. Florin, Spnyol I Clara, Trif.V. Dan Florian, Ţurcaş I. Ionuţ Victor.

 

 

 

Anul şcolar 1999-2000

 

Clasa a XIII-a seral – diriginte Bucur Maria

Meseria:  Instalator în construcţii

Alb I. Marius-Vasile, Anton Florin, Bârjac V. Vasile-Marius, Cherecheş T. Nicoleta Anca, Ciocan Florica Sorina, Cosma I. Dănuţ, Corb G. Florin, Crişan G. Marius, Cseke I. Ioan Robert, Ghiuruţan V. Gabriel, Kincses B. Tibor, Moldovan V. Mihăiţă, Naghi T. Octavian, Onicaş G. Ionel, Opriş I. Cristian-Gheorghe, Pall Claudia-Marcela, Pop I. Aurica, Pop I. Nelu-Adrian, Sabou F. Filonaş, Simea M. Radu, Szakacs G. Laura Gabriela, Vâlceanu C. Florin, Vlaicu D. Cristian.

 

Anul şcolar 2000-2001

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Ciumărnean Otilia

Meseria:  Constructor structuri

Bălănean D. Samuel Ruben, Bulzan D. Corina , But E. Daniel, Cseke Al. Timea Monika, David C. Florina, Dobra I. Loredan , Guste N. Claudiu Nicolae, Longodor G. Daniela Getuţa, Moldovan M. Florin, Morna S. Ovidiu Ciprian, Negru G. Călin Sebastian, Pop Al. Cristian Emil, Pop V. Ioan , Roş V. Ovidiu Claudiu, Şonogyi F. Csilla.

 

Clasa a XIII-a B seral – diriginte Bancea Adriana

Meseria:  Instalator în construcţii

Almaşi V. Attila, Banto I. Zsolt, Bartha A. Andras, Bărnuţiu G. Emil Gheorghe, Bernat G. Attila, Bikfalvl S. Istvan, Boda M. Marton, Caraba T. Mircea, Ciutre N. Claudiu Daniel, Covaci A. Vasile Dorin, Dârjan I. Dănuţ, Drăgan V. Gabriel Dan, Fulop B. Lorand, Giugium V. Marius Gigel, Goia G. Emil, Irime I. Ionuţ, Kulcsar S. Istvan, Santavan A. Mihai.

 

Anul şcolar 2001-2002

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Cristuţu Marinel

Meseria:  Instalator în construcţii

Alexa Sorin, Barburaş Ovidiu Adrian, Boda Andras, Brângă Aurel-Romulus, Fabian Marton, Fazakas Levente, Jurcă Adrian Marinel, Marincaş Cristian Dănuţ, Păcurar Sorin Cristian, Pop Cristina, Prune Cristian Călin, Rus Dan, Rus Valentin, Sabău Ciprian Alin, Sabou Ioana Ancuţa, Sabou Viorica, Selekes Ervin, Taut Vasile.

 

Anul şcolar 2007-2008

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Maier Timea

Calificarea profesională: Tehnician în lucrări publice şi construcţii

Agherişan I. Ioan, Bercu M. Ovidiu, Boarţă N. Caremen, Buraga G. Marius, Coste G. Marius, Droş A. Paul, Fildan F. Florin, Gavruş Mihai, Iacob Ionuţ, Ispan Ernest, Komoz F. Gabor, Oltean A. Florina, Pop  Lucian Viorel, Pop V. Florin, Porfire I. Oana, Pusok F. Tamaş, Riza V. Andrei, Sabo T. Olimpiu.

 

 

Anul şcolar 2008-2009

 

Clasa a XIII-a A seral – diriginte Revnic Vasile

Calificarea profesională: Tehnician în construcţii şi lucrări publice

Antal Liuţa, Barna Daniel Alexandru, Bendre Ciprian Daniel, Bentea Cristian Dinu, Bulzan Alexandru Ciprian, Căprar Radu Ioan, Ghilea Vasile, Gordea Daniel Claudiu, Iacob Ioan Robert, Lucaciu Daniel, Ludinaş Răzvan Alin, Maroşan Attila, Pintea Stancuţa, Pop Liana Camelia, Pop Marius Dan, Sildan Sorin Ionuţ, Tamba Ioan Cristian, Toth Gyorgy, Vincze Jozsef.

 

Absolvenţi liceu - curs frecvenţă redusă

 

Anul școlar 2003 - 2004

 

Clasa a XIII-a frecvenţă redusă  – diriginte Ciumărnean Otilia

Specializarea: Tehnician în lucrări publice şi construcţii

Baidoc I. Ana Lucia, Bocuţ I. Cristian Mihai, Borzan D. Mihaela Mariana, Fizeşan I. Ioan Florin, Gomboş V. Istvan, Kovacs C. Judit, Lingular Al. Crăişor, Luca V. Cristian Ioan, Negrean P. Teodor Constantin, Opriş L. Cătălin, Pavel I. Angela, Petrean G. Silviu Gabriel, Pop Al. Emil Pavel, Pop E. Gabriel Sorin, Prian N. Adrian, Rablou G. Iuliana Aurelia, Rad I. Livia, Sabo G. Gheorghe Ioan, Sălăjan T. Cristian Ovidiu, Stan V. Vasile Gabriel, Ştirb T. Călin Dorin, Vasile I. Marian Nicolae.

 

Anul școlar 2005 - 2006

 

Clasa a XIII-a frecvenţă redusă  – diriginte Petruş Delia

Specializarea: Tehnician în construcţii şi lucrări publice

Baba V. Cosmin, Baboş E. Cristian Ionuţ, Bucur I. Marinel, Ceaca L. Adrian Liviu, Colceriu I. Daniel Alin, Coste I. Lăcrămioara, Drăgan I. Nicolae Victor, Hegheduş T. Ioan Iuliu, Hiriczko V. Zoltan, Iuhoş P. Csaba, Jecan D. Iuliu Alin, Jurcan I. Ionel Cristian, Kiss I. Ana Maria, Maşca V. Victor, Medan V. Mihai Claudiu, Moldovan V. Gigel, Nechita A. Mirela Mădălina, Paşca G. Mihaela Claudia, Paştean P. Călin Dumitru, Perneş G. Sorin Gavril, Pintea C. Daniel Cornel, Pocol G. Livia, Silaghi T. Corina, Szabo F. Viorica, Şimon Gh. Mihai, Terheş Gh. Rodica, Vidrean S. Cristian Florin, Vitlinger S. Iudith.

 

Anul școlar 2006 - 2007

 

Clasa a XIII –a A frecvenţă redusă  – diriginte Ciumărnean Otilia

Calificarea profesională: Tehnician în construcţii şi lucrări publice

Barbuş Sergiu, Berbecar Emanuel, Bogdan Cristian, Bone Magdolna, Brînduşan Viorica, Ciupe Anca, Crişan Andrei, Crişan Pavel, Crişan Sergiu, Cudor Adrian, Ileş Andrei, Iluţa Cristian, Lupşa Adelina, Mag Alin, Nedelcu Dan, Negrean Nicolae, Petrescu Dan, Pralea Adrian, Radu Bogdan, Revnic Adrian, Sabou Dumitru, Sabou Mihai, Sabou Vasile, Sârcă Victoria, Stanciu Cătălin, Ştirb Adrian, Tică Dan.

 

 

Clasa a XIII –a B frecvenţă redusă  – diriginte Vicaş Marius Emil

Calificarea profesională: Tehnician în construcţii şi lucrări publice

Boloş Maria, Boloţan Cristian, Boroş Vasile, Breje Ciprian, Cosma Daniel, Dogaru Robert, Domokoş Peter, Ficuţ Vlad, Găvrilă Raluca, Gog Cătălin, Iuhoş Ioana, Kovacs Zsoltal, Lipojan Andrei, Maier Mioara, Maioş Ioana, Mastan Radu, Maxim Florin, Onicaş Claudiu, Piscoi Adriana, Rotar Vasile, Sabou Marius, Selegean Dan, Todor Eugen, Tout Adrian, Tripon Ioana.

 

Anul școlar 2007 - 2008

 

Clasa a XIII -a frecvenţă redusă  – diriginte Sabău Liviu

Calificarea profesională: Tehnician în construcţii şi lucrări publice

Adam Iulian, Ardelean Florin Marius, Baraş Bogdan Horaţiu, Barbor T. Emil, Bătrânul V. Ion, Bocuţ I. Cosmin Nicolae, Breje Gabriel Florin, But I. Marius Vasile, Caba Călin, Cadar V. I . Bogdan Victor, Ciupe Alexandra Aurora, Ciurbe Ionuţ, Costinaş V. Diana Monica, Duma N. V. Nicolae Dan Dumitru, Gui Bogdan Mircea, Homorcean Dan Octan, Matiş L. Tiberiu, Matyas Kristina, Milak T. Romeo Iulian, Negrean Teodor, Perneş F. Tudor Florin, Pop A. Gheorghe, Pop V. Patriţiu, Pusok a. Levente, Rus T. Cosmin, Sabou V. Ioan, Spătaru Corneliu, Szollosi Benedek Alexandru, Şamsodan Ioana Elena, Varga Cristian, Vincze Eniko Timea.

 

Anul școlar 2009 - 2010

 

Clasa a XIII -a frecvenţă redusă  – diriginte Mizgai Carmen

Calificarea profesională: Tehnician desenator pentru construcţii şi instalaţii

Abrudan I. Anamaria Ramona, Ardelean D. Livia, Baidoc M. Camelia Laura, Berbecar N. Marius Cristian, Boca G. Stelian Călin, Bolojan V. Ionuţ, But A. Ana, Caba G. Dan, Ceaca I. Victor, Chiş A. Emil Avram, Ciupe Ş. Adrian Ionuţ, Copos V. Cătălin Vasile, Crişan A. Adela Marina, Crişan I. Claudia Ioana, Domocos L. Pavel Marian, Fărcaş I. Liviu, Kovendi A. Csaba, Labo T. Dorina Cristina, Luca V. Corneliu, Marian G. Alin Cosmin, Marian G. Marius Iuliu, Marincaş V. Cosmin Alin, Mastan G. Bogdan Daniel, Mărgineanu T. Teodor, Mierea I. Claudiu Tiberiu, Mudure V. Florin Vasile, Mureşan T. Alexandru, Nagy A. Kasza Katalin, Oiegar I. Floare, Ortelecan R. Anca Maria, Pece N. Ioan Daniel, Pichermaier F. Eve Katalin, Pop G. Gheorghe Radu, Puşcaş V. Marinel, Ropceanu G. Cornelia, Rus A. Rareş Augustin, Sabău T.V. Teofil Codrin, Sălăjan F. Florin Cătălin, Ţârle I. Ioana Roxana, Vincze F. Andrea Katalin.

 

Absolvenţi şcoală de maiştri şi şcoală postliceală

 

Anul școlar 1976 - 1977

 

Şcoala de maiştri – diriginte  Săuca Maria

Specializarea: Maistru constucţii civile şi industriale (1/2)

                         Maistru instalator în construcţii (1/2)

Bărburaş P. Ioan, Berar V. Dorel, Caba P. Gheorghe, Cheţa A. Viorel, Coste T. Aurel, Coste G. Vasile, Culda I. Nicolae, Damian V. Augustin, Florian V. Ioan Romulus, Gal S. Andrei, Gal. A. Iuliu, Glater I. Ioan, Gudea G. Ioan, Gomboş A. Sigismund, Henkel G. Gheorghe, Ielciu S. Nicolae, Marincaş P. Crăciun, Maghear I. Lazăr, Mureşan A. Augustin, Naghiu A. Vasile, Nerţan P. Aurel, Nicoară I. Simion, Nicorici C. Florian, Petrean Gr. Ioan, Petrule V. Radu, Petrulea G. Vasile, Pintea I. Nicolae, Pop A. Gheorghe, Pop I. Iuliu, Pop I. Vasile, Sălăjan A. Ioan, Soran V. Ioan, Szigyarto A. Alexandru, Uţiu V. Daniel, Vlaicu A. Ioan. 

 

Anul școlar 1981 - 1982

 

Şcoala de maiştri – diriginte  Haiduc Rodica

Specializarea: Maistru structuri în construcţii (1/2)

                         Maistru instalator în construcţii (1/2)

Ardelen Ghe. Viorel, Chirilă Gl. Aurel, Horincar D. Mihai, Irimeş V. Dumitru, Morar Ghe. Vasile, Matei Gr. Simion, Neaga P. Simon, Pop Ghe.Gheorghe, Ploşca V. Ioan, Tiţa S. Ioan, Bulgărean D.Teofil, Boia V. Eugen, Brînduşan I. Aurel, Badoni Ghe. Augustin, Călăcean V. Ilie, Ciorca Gr. Florian, Crişan V. Vasile, Dobrai A. Vasile, Domuţă M. Vasile, Fazacaş L. Grigore, Fazacaş Ghe. Isaia, Ferenţ V. Ioan, Futo P. Petru, Gomboş G. Ioan, Ionescu M. Marius, Kelemen E. Emeric, Mezei N. Francisc, Nicoraş F. Aurel, Pop I. Gheorghe, Peto A. Albert, Sâna P. Viorel, Suciu St. Marin, Urs I. Iulian, Vanci Ghe. Vasile, Zaharie I. Victor.

 

Anul școlar 2000 - 2001

 

Şcoala de maiştri – diriginte  Souca Trifan

Specializarea: Tehnician devize şi măsurări în construcţii

Adridan A. Teodor, Astalîş T. Claudiu Călin Traian, Bălănean R. Ionel Florin, Bărnuţ G. Aurel, Busuioc D. Dumitru, Cămărăşan A. Iosif. Dan, Cosma I. Vasile Ioan, Gaidoş I. Nicolae Pavel, Goron Gh. Mircea, Groza V. Dan, Fărcaş I. Ioan, Ienciu V. Ioan, Ionaş I. Vasile, Irime I. Ioan, Marincaş L. Teodor Florin, Maxim Angela, Mărcuş P. Vasile, Meseşan I. Graţian, Moldovan Emil, Moldovan L. Luţius, Petrule A. Venuţ Vasile, Prunea V. Adrian Ioan, Souca A. Danil Dănuţ, Ţârle N. Dorel, Vinze A. Alexandru, Oprea Şt. Tiberiu.

 

Anul școlar 2002- 2003

 

Şcoala de maiştri – diriginte  Souca Trifan

Specializarea: Tehnician electromecanic pentru exploatarea, întreţinerea şi repararea maşinilor şi utilajelor

Almaş A. Dumitru, Chichişan D. Nicolae, Drăjan I. Alexandru, Fărcaş I. Liviu, Ignat C. Florian, Jako L. Ludovic, Mastan I. Marius, Mitre I. Ioan, Moldovan A. Marius, Pop A. Mihai, Pop I. Olimpiu, Pop Ghe. Cornel, Sabou F. Dorel, Sonea A. Crăciun, Vasian D. Vasile.

 

Autentificare

Meniu - Extra

Cine e online?

Avem 38 vizitatori și nici un membru online