Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites - Bets.Zone - Betting Zone Use our complete list of trusted and reputable operators to see at a glance the best casino, poker, sport and bingo bonuses available online.

Anul școlar 1978 - 1979

 

Anul II Şcoala profesională – diriginte Mare Traian 

Meseria: Constructor finisor

Achim Dorel, Bărnuţiu Viorel, Bande Augustin, Dudaş Gheorghe, Fărcaş Nicolae, Hădade Aurel, Gomboş Marton, Haiduc Ioan, Lar Ionel, Rus Ioan, Feşteu Nicolae, Boda Iolanda

 

Anul școlar 1979 - 1980

 

Anul II Şcoala profesională – diriginte Mare Traian 

Meseria: Instalator în construcţii

Balla F. Iuliu, Chiş N. Nicolaie, Farcaş T. Aurel, Feşteu A: Gavril, Frank T. Vasile, Ilieş I. Daniel, Ianchiş V. Ioil, Ianchiş V. Vasile, Iyeş B. Miklos, Kulcsar M. Francisk, Kilcsar F. Iosif, Lucaci I. Ioan, Mureşan I. Teodor, Mureşan I. Vasile, Mirişan A. Ioan, Milaş P. Petru, Nogy I. Iuliu, Nogy A. Alexandru, Nadişan N Nicolaie, Onău G. Liviu, Păşcuţa V. Ioan, Petric T. Florin, Plescan T. Ioan, Puşok F. Francisk, Rus C. Ştefan, Turlean V. Viorel, Vidrean I. Aurel, Vidrean I Simion, Vlaicu T. Teodor, Vircze A. Alexandru, Pusok M. Zoltan.

 

Anul școlar 1980 - 1981

 

Anul II Şcoala profesională– diriginte Onuţan Ioan 

Meseria: Dulgher

Breban V. Zaharia, Dîngă O. Victor, Ilieş I. Vasile, Farkaş S. Sigismunund, Gherman Margareta, Goboş F. Francisc, Lăcătuş Iosif, Porumb Dorel, Petruş Vasile, Halasz Iozsef, Şerban Flore, Sîrcă T. Leontin, Sabou Ionel.

 

Anul II Şcoala profesională– Balotă Vasile 

Meseria: Electrician în construcţii

Achim G. Cornel, Bance Viorel, Bălănean Dionisie, Boda Mozeş, Bone Csaba, Brândea Florian, Buruian Dan, Buta Gheorghe, Chendea Viorel, Ciorba Teodor, Ciorba Teodor, Cristuţ Vasile, Csaki Bela, Cseke Tiberiu, Demian Gligor, Dobocan Teodor, Fazakaş Ferenc, Ghiurcuţa Traian, Gârboan Ioan, Gomboş Bela, Horvath Erno, Irimeş Alexandru, Kiss Albert, Kiss Deneş, Kulcsar Mozeş, Lazar Sorin, Mărălar Cornel, Moşincat Vasile, Mureşan Dănilă, Noje Ioan, Nuna Gheorghe, Olar Pamfil, Păşcuţă Romică, Pop Nicolae, Pripon Nicolae, Sabau Alexandru, Telegdi Iuliu.

 

Anul școlar 1981 - 1982

 

Anul II Şcoala profesională– diriginte Ilonţa Nicolae 

Meseria: Constructor structuri

Ana P. Vasile, Baba Ioan Ioan, Babţan L. Elena, Benţa Vasile Ludovica, Burde N. Aurel, Culcer I. Florica, CIure I. Rodica, Chindriş Ghe. Ioan, Demeter F. Ioan, Ghile T. Aurelia, Kriszte Viorel, Mica A. Ioan, Mureşan I. Vasile, Ochiş V. Ioan, Oprescu D. Marius, Pop I. Ioan, Purcar G. Floare, Roşca T. Maria, Sîrcă T. Viorel, Taloş A. Dorin, Talpoş I. Florica, Zagor T. Lucreţia.

 

Anul II scoala profesională – diriginte Haiduc Rodica 

Meseria: Instalator în construcţii

Ardelean Ghe. Viorel, Chirilă Gl. Aurel, Horincar D. Mihai, Irimeş V. Dumitru, Morar Ghe, Vasile, Matei Gr. Simion, Neaga P. Simion, Pop Ghe. Gheorghe, Plosca V. Ioan, Tita S. Ioan, Bulgarean D: Teofil, Boia V. Eugen, Brinduşan I. Aurel, Badoni Ghe. Augustin, Călăcean V. Ilie, Ciorca Gr. Florian, Crişan V. Vasile, Dobrai A. Vasile, Domuţa M. Vasile, Fazacaş L. Grigore, Fazacaş G. Iasaia, Frent V. Ioan, Futo P. Petru, Gomboş G. Ioan, Ionescu M. Marius, Kelemen E. Emeric, Mezei N. Francisc, Nicoraş F. Aurel, Pop I. Gheorghe, Peto A. Albert, Sână P. Viorel, Suciu St. Marin, Urs Iulian, Vanci Ghe. Vasile, Zaharie I. Victor. 

 

Anul școlar 1982 - 1983

 

Anul II Şcoala profesională– diriginte Dan Ioan 

Meseria: Dulgher

Albu I. Vasile, Ardelean S. Floriţa, Balint M. Erzsebet, Balint B. Ileana, Bicăzan Gh. Gheorghe, Bogdan I. Maria, Balog F. Iuliu, Boda P. Istvan, Chiorean I. Dorel, Chiş I. Monica, Creţiu P. Maria, Ferghete I. Adriana, Fergheta V. Marinela, Herţe M. Gheorghe, Ignat C. Ioan, Ignat F. Dorina, Ilyeş L. Piroşko, Indrecan V. Ioan, Isa A. Valeria, Kiss B. Tiberiu, Lucaci I. Ioan, Luca G. Victor, Mirişan A. Maria, Păşan I. Viorica, Pop A. Ioan, Satmari V. Mihai, Şandor T. Elena, Şutic G. Elena, Tărău I. Viorica, Torgie T. Teofil, Unguraş T. Rozalia, Vaşka A. Iolan, Varro A. Imre, Vale Ş. Ioan, Vegh P. Ianoş, Vadaş N. Ioan, 

 

Anul școlar 1984 - 1985

 

Anul II Şcoala profesională– diriginte Dan Ioan 

Meseria: Constructor structuri

Antonoaie Ghiţă Nicolae, Asofronie Gabriela, Balog Alexandru, Bălănean Petru Cristian, Boie Gelu, Cosma Dan, Coste Daniela, Coste Marta Aurora, Criste Viorel, Crişan Augustin Dănuţ, Cuibuş Gavril, Dalnoki Victoria, Droj Vasile, Gudea Leontin, Iacob Teodor, Inţe Ioan Radu, Iorga Corneliu, Kyraly Lenke, Luca Cristian Ioan, Meseşan Maria Florica, Milonean Vasile Adrian, Molnar Andrei, Oroian Mircea Dorin, Oţet Victor, Petruş Ioan, Petruş Victor, Pop Liliana, Pop Liliana Valentina, Potra Maria, Pripon Marcel, Supuran Gheorghe, Şumănar Dorin Vasile, Taloş Vasile, Tav Ionel Vasile.

 

Anul școlar 1986 - 1987

 

Anul II Şcoala profesională– diriginte Souca Trifan 

Meseria: Electrician în construcţii

Aştilean V. Victor, Bacso Ghe. Gheorghe, Barta A. Alexandru, Beko A. Eugen, Berar C. Vasile Călin, Boda V. Vasile Florin, Borz M. Mihai, But Gh. Liviu Ioan, Chende R. Stelian, Cristurean D. Dumitru, Dosa V. Virgil Alexandru, Dudaş F. Ferencz, Farcău H. Grigore, Fluieraş N. Vasile, Gaşpar A. Ştefan, Ghiurcuţa Gh. Gheorghe Ioan, Herţe I. Ioan, Madaras V. Csaba Francisc, Major L. Laurenţiu, Marian T. Ioan, Marian T. Radu, Mate I. Iosif, Năstase A. Claudiu, Petrean A. Gabriel Adrian, Pop G. Dorel, Pop V. Sorin, Racolţa Alexandru Călin, Souca Gh. Emil Iuliu, Strava D. Petru, Ştirb N. Dan, Ştrib C. Lucian, Şigovan I. Grigore, Ţolaş I. Dan, Unguruşan I. Cristian, Unguruşan N. Marin, Zamfir Z. Marian Simion.

 

Anul școlar 1987 - 1988

 

Anul II Şcoala profesională– diriginte Ivan Simona 

Meseria: Constructor structuri

Almăşan Dan Dumitru, Ardelean Marinela Viorica, Bade Lucian Mircea, Balin Carol, Breja Petru, Breje Viorel, Chiba Valeria, Cojan Cornel Ioan, Cojan Costin Traian, Csapo Karol, Dobai Terezia, Halhoş Titus Aurel, Iepure Florin, Iepure Liviu, Jula Petru, Kantor Tiberiu, Kui Istavan, Kulcsar Iuliu, Macarie Eugen Nicolae, Mezei Eniko, Milaş Ioan, Nagy Jozsef, Oros Ana, Pădurean Mircea, Pintea Ioan, Pop Călin, Pusok Istvan, Puşcaş Vasile, Radu Gavril, Taloş Laszlo, Turc Dorin, Valicsek Ştefan.

 

Anul școlar 1988 - 1989

 

Anul II A Şcoala profesională– diriginte Ivan Simona 

Meseria: Costructor structuri

Agoston S. Şandor, Borz P. Aurel Dorel, Briscan Liviu, Coc I. Daniel Corneliu, Cozma O. Dorin, Derji T. Tibor, Daraboţ S. Attila, Elekeş A. Attila, Fulop M. Attila, Fozakas St. Istvan, Hosszu V. Csaba, Ilea O. Iulian Ioan, Irimeş V. Pavel Eugen, Ielciu S. Florin, Cui Şt. Ianoş, Kulcsar A. Laszlo, Maioş N. Nicolae, Marian M. Teodor, Neagotă P. Păunel Crinel, Nagy S. Janoş, Pintea I. Olimpiu, Pănican I. Ioan Marinel, Pataki I. Eva Irina, Szalantai I. Ferenc, Szabo A. Rozalia Maria, Toth J. Jozsef, Vadaş K. Gyorgy, Szatmari C. Karoly.

 

Anul II B Şcoala profesională– diriginte Jurje Vasile 

Meseria: Tâmplar

Almăşan D. Lucia Mariana, Antal I. Mariana Viorica, Avram T. Viorel, Berinde I. Ioan Grigore, Blaga V. Ioan, Bordaş M. Dionisie, Chira G. Lina Dorina, Chiş I. Florin, Chichişan O. Ciprian Luca, Colcer I. Marius Marcel, Demjen D. Csilla Erzebet, Dragomir N. Nicolae, Fabian A. Arpad, Fazekaş A. Francisc, Fazekaş A. Şandor, Florea I. Ioan, Har Nicolae, Holhoş Ovidiu, Holhoş Remus, Jimborean Răzvan, Kulcsar Arpad, Lazar A. Dorel Lucian, Mateas A. Nelian, Moigrădean I. Mariana, Mocuţ I. Mariana, Morar S. Ioan, Nerţan A. Aurel, Oros F. Rodica, Pop G. Ioan, Puşcaş Daniel Marcel, Prunea V. Adrian Ioan, Sabou G. Gheorghe, Sabadsag G. Ioan, Săuca V. Mircea Viorel, Surducan N. Nicoleta Aurelia, Szabo E. Gyongyi.

 

Anul II C Şcoala profesională– diriginte Vlaicu Aurel 

Meseria: Horticultor mecanizator

Ardai Katalin, Balint Ella, Balint Eva, Banto Ferenţ, Barna Istvan, Bercean Geta, Bercean Sorin, Birtalam Marta, Bogya Ibolya, Brezovski Zoltan, Caba Violeta Delia, Cacuci Mihaela, Caraba Viorica, Chiş Vasile, Cordea Maria, Creţu Mihaela, Csapo Zsuzsana, Dioszegi Zoltan, Dîrjan Călin, Dîrlea Elena, Farcaş Sidonia, Fazecaş Maria, Gal Tunde, Giurgiu Viorica, Gîlgău Vasile, Ilea Violeta, Meseşan Daniel, Morar Mirela, Negrean Maria, Opriş Anca, Panc Ana-Maria, Pintea Ana-Maria, Pop Gabriela, Rostaş Valeria, Sălăjean Antoneta, Toldi Jolan, Vajda Eniko, Varga Hajnal, Varga Levente, Vereş Gyula, Marton Aurel, Pripon Luminiţa, Lupuţ Maria.

 

Anul II D Şcoala profesională– diriginte Vlaicu Aurel

Meseria: Horticultor mecanizator

Bogdan Ileana, Chiş Nicolaie, Cîmpean Olimpia, Crainic Vasile, Crişan Alexa, Doani Cornelia, Fazakas Lajos, Hanza Ioan, Hendea Adrian, Kabai Alex,  Kaszta Katalin, Kaszta Ilona, Marius Mircea, Mezei Ildiko, Oprea Mihai, Papp Viorica, Paskucz Zoltnan, Pop Daniela, Popa Lavinia, Rus Ştefan, Şari Zsuzsana, Stîncean Crina, Suciu Daniela, Togyi Aniko, Varga Hajnal, Varga Erzsebet, Lantos Gyongyi, Varo Tiberiu, Totos Elisabeta, Forai Olga.   

 

Anul școlar 1989 - 1990

 

Anul II A Şcoala profesională– diriginte Balotă Vasile

Meseria: Constructor structuri

Andreican Marinel, Balint Erno, Barnuţiu Radu, Bojan Ioan, Borbely Iuliu, Breje Radu, Chende Vasile, Chiorean Ioan, Ciorba Angela, Cudor Dorin, Fechete Daniel, Govor Gabriel, Grec Mircea, Ilia Aurelia, Kelemen Andraş, Kovacs Laszlo, Kui Ana, Kui Balint, Kui Karoly, Kui Szofia, Mari Tibor, Marton Marci, Măgureanu Marinela, Mureşan Mihai, Opriş Horea, Perneş Dorina, Petrean Rodica, Pop Grigore, Prodan Cristian, Rad Viorel, Rezmivş Marius, Sălăjan Liliana, Tordai Gyula, Vaszi Robert, Vegh Istvan.

 

Anul II B Şcoala profesională– diriginte Jurje Vasile

Meseria: Lăcătuş mecanic

Antal Dorin, Ardelean Dan Ioan, Blaga Dan Ioan, Bocotan Daniela, Bodean Ana Maria, Breje Florian Stelian, Buduşan Adrian, Buruian Adrian Ioan, Chende I.Marin, Ciupe A.Maria Crina, Csolanaş Daniela Liliana, Fechete Adrian, Ienciu Radu Cristian, Ileş Ileana, Mate Francisc, Meseşan Mihaela, Minişan I.Iulian, Mocan Remus, Mocan Viorel, Mureşan Dorina, Nagy Margit Erzsebet, Negru Ambroziu Gheorghe, Oros Daniela, Oros Liviu Nelu, Peştean Florica Camelia, Petak Şandor, Pop Dumitru, Pop Ioan, Pop Teofil Florin, Pop Tiberiu Victor, Poptelecan Florian, Prodan Dan, Puşcaş Dana, Sabou Gabriela Mihaela, Sabou Ioan, Socaciu Felicia, Susa Sorin Cristian, Talpoş Vasile, Tolnai Şandor, Tuns Dorel.

 

Anul II C Şcoala profesională– diriginte Vlaicu Aurel 

Meseria: Horticultor mecanizator

Baciu Marcela, Barna Otilia-Cornelia, Băbţan Lucia, Bîrjac Elena, Bologh Maria, Borzan Adriana- Liliana, Breaban Dana-Angelica, Buruian Gabriela, Călăcean Florinela, Chiba Maria, Covaci Marta, Cozorici Adriana, Crişan Emilia-Rodica, Dani Maria-Magdolna, Fazakaş Şandor, Goie Laura, Gomboş Ioan-Daniel, Gudea Minerva-Mariana, Horvat Mihaela-Maria, Iluţ Mariana, Jacob Maria-Antonia, Kulcszar Ana-Maria, Locotoş Carmela, Lucaci Maria, Mikola Andras, Nagy Alexandru, Nicoraş Florica, Onicaş Petru, Paku Eva-Ecaterina, Pojar Maria, Pop Loredana-Alina, Stevar Mihaela, Suciu Mariana-Gabriela, Szasz Iosif, Ştirb Livia, Tărău Florica-Livia, Tcaci Gheorghe, Vereş Ioan, Vitlinger Ana-Maria.

 

 

Anul școlar 1990 - 1991

 

Anul II A Şcoala profesională– diriginte Cristea Elvira

Meseria: Constructor structuri

Abrudan I. Carmen, Boticaş V. Crina, Brudaşca C.Maria Lucreţia, Bujor C. Marinela, Chiş G. Ioan, Cocioabă E. Livia Estera, Dani I. Reka, Dani I. Rozalia, Demjen V. Attila Laszlo, Dobocan I. Maria, Duma D. Daniela, Fodoca P. Adrian, Hendea V. Claudiu, Indreican C. Vasile Dan, Lazăr T. Sanda, Mărginean Letiţia, Mica V. Vasile, Moigrădean D. Emilia, Mureşan Ghe. Constantin, Mureşan T. Vasile, Oltean I. Claudiu, Papp Eniko, Păcurar G. Mircea, Petz I. Ildiko Anghela, Pintea I. Marius, Pojar Ghe Lucia, Pojar Ghe. Gheorghe, Prodan Ghe. Petru, Pusok F. Maria, Puşcaş R. Luminiţa, Roşca T. Ana, Săbăduş V. Marcel Vasile, Seutea G. Sorin, Somogyi I. Tiberiu.

 

Anul II B Şcoala profesională– diriginte Godza Zoltan

Meserial: Constructor finisor

Boldea Adrian, Botar Dan, Criste I. Irina, Debrczeni Iosif, Dombi Iohana Amalia, Dudaş Carmen Maria, Ghiuriţan Niculina, Ghiuruţan Alexandru, Horvath Eva Monika, Ilea Dănilă, Kallo Iuliu, Kui Alexandru, Lăcătuş Alexandru, Lucaciu Felicia, Mezei Dorin, Mikula Rozalia, Moldovan Olga, Moroti Costică, Mudure Gheorghe, Mureşan Olimpia, Orţan Florin, Pănican Simona, Pop Florin, Pop Ovidiu, Pop Sonia Diana, Rafa Ioan Florin, Rus Ana, Sabău Cristian, Sălăjan Claudiu, Stanciu Marius, Şerban Daniela, Şerban Reghina, Unguruşan Aurica.

 

Anul II C Şcoala profesională– diriginte Jurcă Viorel

Meseria: Lăcătuş mecanic

Andrei I. Ioana, Ardai Levente, Barna V. Viorica, Bartha A. Atila, Beko B. Mihai, Blaga I. Ioana, Bohoni Melinda, Brîglezan T. Liviu, Buciu D. Ioan, Căpâlnaş G. Dorina, Chiş Adrian, Conţ I. Grigore, Fazakaş F. Andrei, Fechete C. Marin, Florian I. Diana Anamaria, Fodoca A. Gheorghe, Lucacs A. Andrei, Mărginean T. Teodor, Mocan N. Marian, Mureşan A. Gigel, Nagy N. Florian Lucian, Nicula G. Adriana, Opriş I. Radu, Păuşan A. Daniela, Pojar G. Ioan, Pop I. Teodor, Pop V. Ioan, Popa P. Florin, Porumb T. Cornel, Roman Teodor, Szalanski G. Karoli, Şandor P. Ioan, Ştirb T. Ioan, Zanga A. Aurel.

 

Anul II D Şcoala profesională– diriginte Vlaicu Aurel 

Meseria: Horticultor mecanizator

Boca Sorina, Bot Mihaela Violeta, Butaş Lavra, Draghi Dana, Egry Ildi, Hădade Maria, Jula Nicoleta, Khiss Erji, Mare Ioana, Marian Doina, Neaga Dana, Pleşa Lucia, Rafa Maria, Săsărman Alina. 

 

Anul școlar 1991 - 1992

 

Anul II A Şcoala profesională– diriginte Cămărăşan Iosif

Meseria: Instalator electrician pentru construcţii

Barna V. Ionel, Boie I. Andrei, But I. Ioan, Chiorean L. Vasile, Cotor G. Alin, Criste V. Dan, Culcear A. Alexandra, Ghiuruţan G. Gabriel, Hegheduş I. Daniel, Huluban S. Viorel, Iosif G. Augustin, Jula I. Vasile, Jurcă F. Olimpiu Florin, Khiraly V. Vilmos, Marian D. Daniel, Marian I. Gheorghe, Marincaş T. Daniel, Niculaş P. Petru, Onica G. Nicolae, Opriş I. Florin, Petrean Corina, Pintea E. Dorin, Pop I. Doina, Pop V. Iuliu, Pop V. Mihaela, Pripon S. Daniel, Prune I. Dan Ioan, Roman V. Florin, Rus T. Anca, Torje V. Vasile.

 

Anul II B Şcoala profesională– diriginte Ciocian Ardeleanu Gabriela

Meseria: Constructor structuri

Angi Ştefan, Berar Călin, Berbecar Iosif, Briscan Adrian, Cherecheş Simona, Ciupe Florin, Filip Remus Dan, Goia Florin, Goie Daniel, Iepure Ioan, Kui Jeno, Meleg Margareta, Moldovan Antonius, Negrean Florin, Negrean Liviu, Onicaş Ioan, Opriş Gheorghe, Pop Florin, Prunea Claudiu, Sarkozi Şandor, Stanciu Gherasim, Szabo Adalbert, Şandor Avram, Terheş Constantin, Tout Vasile.

 

Anul II C Şcoala profesională– diriginte Barbor Emil

Meseria: Constructor finisor

Ardelean I. Marinel-Iosif, Barta N. Edith, Braha N. Costel, Colcer I. Liviu, Creţiu P. Alexandru, Domokoş I. Szabo Petru,  Damian V. Ciprian-Constantin, Ghiuruţan V. Cornelia, Holhoş A. Ovidiu-Mircea, Iov T. Florin, Iov V. Rodica, Mitraşca V. Marinel-Cristian, Mureşan V. Mircea, Nan C. Ioan, Oros F. Eugen, Oros I. Nicolae-Florin, Pap V. Ferenc, Pop P. Ioan, Revnic V. Marius Călin, Rus L. Dan -Marcel, Sfăt I. Daniel, Şimonca G. Ioan, Talpoş G. Florin, Varga M. Mihai.

 

Anul II D Şcoala profesională– diriginte Chirilă Aurel

Meseria: Tâmplar parchetar

Băbţan C. Florin, Bălăbuc A. Dan, Bălănean C. Radu, Berar S. Ioan, Blaga G. Gabor, Blaga T. Călin Sorin, Dudaş G. Ioan, Ficuţ S. Ştefan, Goia D. Cătălin, Grec N. Vasile, Hendea Victor, Hiriczko V. Attila, Ilieş G. Dănuţ, Marian D. Radu, Moigrădean G. Călin, Moldovan A. Cornel Ioan, Olariu A. Iustin, Petrean P. Vlad, Pop V. Călin, Silaghi F. Tiberiu, Taloş F. Ioan.

 

Anul II E Şcoala profesională– diriginte Bălănean Radu

Meseria: Lăcătuş mecanic  (1/2) 

Tâmplar universal (1/2)

Ardelean T. Cristian Bogdan, Baboş I. Semida, Bălănean V. Sultica, Blaj E. Cristina Emilia, Cadar C. Dorin, Cătuna A. Nicoleta Dana, Chiş T. Liliana Camelia, Ciorba I. Angela, Ciure M. Rodica Aurelia, Crişan I. Zîna, Czeczei D. Karoly, Gal D. Dezso, Gheoghe S. Dan Alin, Holhoş I. Liliana, Ioo A. Andrei, Miclaus I. Simion, Moga D. Ioan, Mureşan I. Nicolae Călin, Pop Ghe. Mihaela Liana, Puie A. Emil Avram, Rechişan Ghe. Vasile Valentin, Şerban N. Cristian, Taloş Ghe. Remus Marius, Taloş I. Vasile Marius, Tamba Ghe. Ioana, Ţicle I. Dorin, Udrescu Ghe. Ioan, Uţă A. Silvia Livia, Vasoc I. Ioan Adrian.

 

Anul II F Şcoala profesională– diriginte Mare Traian

Meseria: Instalator încălzire centrală

Bălănean Viorel, Boca Călin Florin, Brînduşan Daniel Ioan, Centea Adrian, Chiorean Emil, Creţu Adrian, Crişan Ioan Adrian, Crişan Livia Viorica, Goea Dan, Hodiş Călin, Husău Liviu, Ianchiş Gabriel, Iepure Aurel, Iepure Viorel, Jecan Gruia Ioan, Lazăr Călin Dacian, Mezei Marius Nicuşor, Mureşan Daniel, Negrean Viorel, Olar Sidor, Pintea Nicolae, Platon Emanoil, Pop Alexandru Daniel, Sabău Vasile Codruţ, Sarca Lucian Grigore, Sav Florica, Stroie Vasile Alexandru, Şerban Nicolae, Şerban Viorel, Şimon Ioan Radu, Vereş Adrian Gheorghe.

 

Anul II G Şcoala profesională– diriginte Pop Gheorghe

Meseria: Constructor finisor

Almaş Ioana, Bakai Levente Istvan, Balin Francisc, Barbuş Ioan, Barna Zolthan, Bălănean Ana, Chiba Ioan, Ciupe Cornel, Debre Ştefan, Dragomir Maria, Fanca Teodor, Imre Vasile, Kiss Zita, Korikaş Şandor, Lazăr Daniela, Moldoveanu Maria Magdalena, Nagy Iosif, Nechita Alexandru, Oros Florica, Pavel Ioan, Piscoi Sorin, Racolţa Virgil Sebastian, Rus Ioan Dănuţ, Sabău Octavian Dinu, Silaghy Adrian, Turcaş Ionela Nicoleta, Vidişn Mircea Marin.

 

Anul II H Şcoala profesională– diriginte Ardelean Măriuca

Meseria:  Constructor, drumuri şi poduri

Blaga Elena, Blajan Vasile Gavril, Briscan Ileana, Bulgărean Dumitru, Chichişan Aurel, Ciubancan Veluţ, Cosma Liviu, Ghiurco Marin Călin, Markus Bernad Robert, Milaş Ioan, Mocan Vasile Daniel, 

Ploscar Nelu Vasile, Pop Gligor Daniel, Pusok Istvan, Taloş Adrian Octavian.

 

Anul II I Şcoala profesională– diriginte Mureşan Luminiţa

Meseria: Pomicultor pepinierişti

Briscan V. Florica Maria, Chiş A. Anişoara, Creţiu P. Aurelia, Forai M. Marius Ioan, Morar T. Virginia, Petkeş I. Iulian, Pop V. Monica, Rada Violeta, Şanta F. Vasile, Tout A. Maria Dorina.

 

Anul școlar 1992 - 1993

 

Anul III A Şcoala profesională– diriginte Cămărăşan Iosif

Meseria: Instalator încălzire centrală

Barna V. Viorel, Boie I. Andrei, But I. Ioan, Chiorean L. Vasile, Chiuruţan G. Gabriel, Cotor G. Alin, Criste V. Dan, Culciar A. Alexandru, Hegheduş I. Daniel, Huluban S. Viorel, Iosif G. Augustin, Jula I. Vasile, Jurcă F. Olimpiu Florin, Kiraly V. Vilmoş, Marian D. Daniel, Marian I. Gheorghe, Marincaş T. Daniel, Niculaş P. Petru, Onica G. Nicolae, Opriş I. Florin, Petrean Corina, Pintea E. Dorin, Pop I. Doina, Pop V. Iuliu, Pop V. Mihaela, Pripon S. Daniel, Roman V. Florin, Rus T. Anca, Torje V. Vasile.

 

Anul III B Şcoala profesională– diriginte Ciocian Ardeleanu Gabriela

Meseria: Constructor drumuri şi poduri

Angi I. Ştefan, Berar P. Călin, Berbecar T. Iosif, Briscan A. Adrian, Cherecheş T. Mariana Simona, Ciupe P. Florin, Filip R. Remus Dan, Goia V. Florin, Goie I. Daniel, Iepure N. Ioan, Kui A. Jeno, Meleg A. Margareta, Moldovan N. Antonius, Negrean A. Liviu, Negrean S. Florin, Onicaş V. Ioan, Opriş G. Gheorghe, Pop V. Florin, Prune G. Claudiu, Sandor I. Avram, Stanciu I. Gherasim, Szabo A. Adalbert, Şarkoyi S. Sandor, Terhes A. Constantin, Tout V. Vasile.

 

Anul III C Şcoala profesională– diriginte Barbor Emil

Meseria: Constructor finisor 

Ardelean I. Marinel Iosif, Barta N. Edit, Braha N. Costel, Colcear I. Liviu, Creţiu P. Alexandru, Damian V. Ciprian Constantin, Domokoş I. Csaba Petru, Ghiuruţan V. Cornelia, Holhoş Ovidiu Mircea, Iov T. Florin, Iov V. Rodica, Mitraşca V. Marinel Cristian, Mureşan V. Mircea, Nac C. Ioan, Oros F. Eugen, Oros I. Nicolae Florin, Pap V. Ferenc, Pop P. Ioan, Revnic V. Marius Călin, Rus L. Dan Marcel, Sfat I. Daniel, Simonca Gh. Ioan, Talpoş G. Florin, Varga M. Mihai.

 

Anul III D Şcoala profesională– diriginte Chirilă Aurel

Meseria: Constructor tâmplar parchetar

Babţan G. Florin, Bălănean C. Radu, Berar S. Ioan, Blaga G. Gabor, Blaga T. Călin Sorin, Dudaş G. Ioan, Ficuţ S. Ştefan, Goia D. Cătălin, Grec M. Vasile, Hendea V. Victor, Hiriczko V. Attila, Ilieş G. Dănuţ, Marian D. Radu, Moigrădean A. Gabriel Călin, Moldovan A. Cornel Ioan, Olariu V. Iustin, Petrean P. Nicolae Vlad, Pop V. Călin, Silaghi F. Tiberiu, Taloş F. Ioan.

 

Anul școlar 1993 - 1994

 

Anul III A Şcoala profesională– diriginte Gavriş Mihaela

Meseria: Electrician întreţinere şi reparaţii instalaţii şi echipamente electrice 

Baidoc Adrian, Barbos Daniel, Barna Petru, Boczor Attila, Bodian Timotei Valentin, Borzan Marian, Bota Mircea, Buta Florin Gabriel, Doroczi Ioan, Drăgan Călin, Fărcaş Nicolae, Feşteu Radu, Herţa Traian, Labou Sorin, Mălan Ioan, Moigrădean Alin, Mureşan Silviu Ioan, Nicoară Cristian Daniel, Oros Nicolae, Pah Zsolt, Pop Ionuţ, Roman Marius, Socaciu Costel, Solomon Adrian, Stoica Sorin, Suciu Ioan, Sur Teodor, Tudorici Claudiu, Turcaş Leon, Unguruşan Dan.

 

Anul III B Şcoala profesională– diriginte Răducu Dumitru

Meseria: Lăcătuş pentru construcţii

Adolean Radu Mihai, Baboş Daniel Nelu, Blaga Florin, Boda Ianoş, Bodoki David Jeno, Breje Adrian Vasile, But Ioan Marius, Cighi Adrian Ciprian, Cosma Ioan Alin, Costea Constantin, Danciu Ioan Daniel, Grecu Cristinel Marius, Lapoş Vasile, Matyaş Iosif, Moga Alin Florian, Negrean Sorin Vasile, Negritaş Valentin, Olar Casian Florin, Păuşan Petru, Puie Cornel, Rotar Florin, Sabău Eugen, Sabău Gheorghe, Souca Iovian, Suto Ferenc, Şuteu Gabriel, Toma Vasile, Torgie Adrian.

 

Anul III C Şcoala profesională– diriginte Ivan Simona

Meseria: Constructor structuri prefabricate

Banc Florin Vasile, Benţe Vasile, Cadar Nicolae, Criste Minerva, Csiki Gabor, Filip Ioan, Haiduc Viorel, Hosu Florentina Rodica, Mihailescu George, Milaş Maria Daniela, Morar Alexandru Florin, Nagy Jozsef Jakab, Palyi Kiss Attila, Pop Ioan, Pop Mihaela Alina, Prodan Călin, Prodan Gheorghe, Tentiş Iosif, Tîrlea Marius, Toth Claudiu Ştefan, Unguruşan Marius, Varga Alexandru.

 

Anul III D Şcoala profesională– diriginte Moldovan Emil

Meseria: Instalator tehnico-sanitar şi de gaze

Bălănean Vasile, Boticaş Augustin, Botiş Traian, Dîrjan Ioan, Domşa Călin, Farcau Ioan, Fazekaş Attila, Ghiţă Florin, Gomboş Adrian, Gudea Florin, Iliş Liviu Marius, Jarda Florin, Lakatoş Francisc, Lucaciu Călin, Mărcuş Remus, Micle Daniel, Rodina Daniel, Rus Dorin, Sabău Paul, Silaghi Marian, Sur Dorel, Szabo Alexandru, Szabo Grigore, Szekei Zoltan, Şamşodan Cristian Dănuţ, Vanca Radu, Veg Arpad, Vlaic Teodor.

 

 

 

Anul școlar 1994 - 1995

 

Anul III A Şcoala profesională– diriginte Bălănean Radu

Meseria: Maşinist mecanic pentru maşini şi utilaje de construcţii

Banto A. Aron, Bălănean A .Teodor, Birtalan A. Ştefan, Cadar O. Cosmin Ioan, Cheţa O. Alin Dorin, Ciocmărean I. Vasile, Cocioabă E. Avram, Cosma I. Claudiu Ioan, Crăciun N. Teodor Marius, Czeczei S. Istvan Laeoş, Feşteu N. Daniel Florentin, Feşteu V. Victor Constantin, Gaga N. Viorel Ioan, Gomboş V. Annamari, Haiduc V. Daniel Ioan, Hădade S. Marius Ştefan, Hărăstăsan M. Liviu, Hegheduş C.I. Marian, Iepure N. Florin Nicolae, Ioo A. Alexandru, Jeler A. Adrian Zoltan, Măgurean A. Gavril, Mogoşan V. Claudiu Radu, Mureşan P. Vasile Alin, Pantovici F. Florin Ovidiu, Puşcaş I. Ioan, Sabou V. Lucian , Silaghi G. Dorin, Şandor A. Dan Avram, Turcaş G. Iosif, Vlaicu T. Adrian Dan.

 

Anul III B Şcoala profesională– diriginte Moldovan Emil

Meseria: Instalator tehnico-sanitar şi de gaze

Aciu E.Radu, Bănuţ T. Cosmin Nelu, Boticaş I. Lenuţa Claudia, Cherecheş T. Florentina Crina, Ciortea N. Adrian Nicolae, Ciurte S. Cristian Sabin, Crişan  C. Dorin Cosmin, Czeczy F. Ferencz Istvan, Dragomir V. Floare, Fazakaş F. Ferencz, Ficuţ T. Sorin Traian, Gal S. Csaba Zsigmond, Ghile F. Florin Dorel, Iştoc I. Florin, Lukacs I. Zoltan Jozeef, Mierea I. Florin Ioan, Ortelecan A. Dan, Perneş F. Mihai Florin, Pop N. Cristian Marius, Pop V. Vasile Călin, Puşcaş I. Florin, Rus N. Cristian, Sur F. Florin Victor, Ştirb A. Călin, Ţap A. Daniel, Ţap I. Florin Nicolae, Vaida V. Ciprian Vasile.

 

Anul școlar 1995 - 1996

 

Anul III A Şcoala profesională– diriginte Jurcă Viorel

Meseria: Maşinist mecanic pentru maşini şi utilaje de construcţii

Baidoc M. Mircea Adrian, Balota Claudiu, Banto M. Erno Gyozo, Barou I. Dumitru Alin, Batog Marin Florin, Bălănean V. Radu Claudiu, Buda D. Alin Dumitru, Chende Beniamin, Chit S. Josim, Criste Cosmin, Deak A. Andraş Ferenc, Dobrat M. Ferenc, Gal Csobo, Kis A. Zsolt, Margin P. Gabriel, Meti V. Adrian, Mocuţ D. Dumitru Bobocel, Mureşan V. Vasile, Nicoară I. Claudiu, Nicoară Ioan Marius, Nuţ T. Teodor, Onykaş T. Florin Vasile, Pece N. Nicolae, Pop I. Ioan Teodor, Popan I. Alexandru Ioan, Pusok F. Robert Jozsef, Puşcaş V. Viorel Gabriel, Sabău A. Daniel Aurel, Sabău G. Grigore Vasile, Şamşudan V. Radu, Trif V. Dan Florian, Ţurcaş G. Dorin Ciprian, Vadaş B. Karoly.

 

Anul III B Şcoala profesională– diriginte Barbor Emil

Meseria: Constructor finisor

Bolojan F. Ioan Cristian, Buciuman D. Cornel Dumitru, Coca N. Sorin Gheorghe, Deak Csaba, Gherman I. Adin Daniel, Ghiuruţan N. Cornelia, Huniade I. Daniel Marius, Mesaroş B. Cornel Liviu, Mike A. Arpad, Mitre Gh. Daniel, Opre P. Cristian Gabriel, Oprea F. Gheorghe, Perneş P. Dorel Iuliu, Piscoi L. Cornel Florin, Pojar V. Vasile Ioan, Sfăt D. Dorel, Souca C. Claudiu Dumitru, Stoica I. Florin Ioan, Virag S. Istvan.

 

 

 

Anul III C Şcoala profesională– diriginte Chirilă Aurel

Meseria: Constructor structuri prefabricate

Blaga P. Vasile Marian, Blăjan Ghe. Florian Mihăiţă, Dozsa I. Ioan, Dragoste I. Alexandru Marian, Fărcaş I. Cornel Gabriel, Ficuţ S. Ioan, Franko A. Levente Şandor, Gherman T. Traian Vasile, Ghiuruţan V. Vasile Gabriel, Hajdu N. Csaba, Kotona I. Iosif Augustin, Kulcsar S. Francisc, Major S. Istvan, Marian I. Daniel, Mîndruţ T. Vasile, Moş I. Iosif Teodor, Nyeste A. Arpat Zoltan, Pop P. Augustin, Prian N. Adrian, Pusok E. Zoltan, Pusok F. Laslo Odon, Suto A. Şandor, Szigeti B. Bela.

 

Anul III D Şcoala profesională– diriginte Balotă Vasile

Meseria: Constructor tâmplar-parchetar

Căprar I. Avram, Chiurbe G. Dan Cosmin, Cosma V. Laszlo, Covaci G. Daniel Gavril, Ghiran V. Aurelia Cristian, Ghiurca I. Alin Sorin, Ghiurca I. Gabriel Florin, Grec C. Gheorghe, Gudea E. Călin, Ilieş I. Cristina, Jula C. Crăciun, Kuczitar A. Alexandru, Marian V. Cosmin-Viorel, Mezei Mitică Gabriel, Pantovici T. Călin, Paşcalău P. Ştefan, Pavel N. Beniamin Nicolae, Puşcaş A. Alin Aurel, Sabău A. Gelu Dumitru, Sabou A. Alexandru Lucian, Serencu V. Tiberiu, Socaciu D. Mihaela Ramona, Sur S. Victor, Szigvarto A. Csongor, Szigvarto A. Şandor, Tăut G. Grigore Călin, Zahorte I. Teodor Marin. 

 

Anul școlar 1996 - 1997

 

Anul III A Şcoala profesională– diriginte Giurgui Emil

Meseria: Instalator electrician pentru construcţii

Alb Marius, Antton Florin Vlad, Bârjac Marin Vasile, Bordaş Daniel, Bucur Dionisie, Burian Constantin Mihai, Caba  Claudiu, Ciupe Dan Iuliu, Cseke Robert Ioan, Darabont Csaba Attila, Dumuţa Codrin Mircea, Floruţa Lucian, Hendea Calin Ionuţ, Hendrea Gheorghe, Hodis Alin Călin, Grec Sorin, Iov Alin, Istrate Nelu, Jecan Gheorge, Jecan Sabin, Lungu Adrian Simion, Macarie Călin Nicolae, Marincaş Valeriu Ionuc, Matxus Andrei, Mercea Adrian Ionuţ, Omicaş Ionel Gheorghe, Onuţan Marius Olimpiu, Poenar Nadin Robert, Pop Vasile Simion, Szoke Attila, Tăut Ioan, Tusan Vasile.

 

Anul III B Şcoala profesională– diriginte Cămărăşan Iosif Ioan

Meseria: Instalator tehnico-sanitar şi de gaze

Antal Florin, Ardelean Florian Adrian, Bandi Iosif, Barna Grigore Doru, Borzan Adrian Florin, Cadar Lucian, Cămărăşan Alexandru, Copos Amir, Crişan Marius, Deak Mihai, Fodor Traian, Gavciluţ Marius, Ghiuruţan Gabriel Marian, Ghiuruţan Stelian, Gînţă Adrian, Goia Jan, Ianchiş Mihai, Lupoian Daniel, Matyaş Iştvan, Mesaroş Levente, Mica Daniel, Pacurar Adrian, Pop Mihai, Pusok Albert, Raţiu Lucian, Şimon Adrian, Tăut Vasile, Vereş Ioan.

 

Anul III C Şcoala profesională– diriginte Ciocian Ardeleanu Gabriela

Meseria: Constructor structuri monolite

Baidoc Daniel, Bodiş Zoltan, Boros Miklos, Butura Dan, Caba Gheorghe, Caba Marius, Chirilă Daniel, Cozac Florin, Cristea Ioan, Georgea Dan, Gog Florin, Kupas Ferenc, Loga Istvan, Mureşan Ioan, Nagy Ferenc, Nemet Antal, Nyeste Gabor, Păcurar Mircea, Pencu Florin, Pop Emil, Prunian Daniel, Pusok Robert, Sabău Filonas, Syuhanyi Zsolt Ambroziu, Ştefu Florin, Taloş Ioan, Varga Lehel, Vereş Crisztof.

Anul III D Şcoala profesională– diriginte Busuioc Dumitru

Meseria: Constructor tâmplar parchetar

Ardealan Petru, Balin Gabriel, Balota Dorin, Barta Laszlo, Boie Cristian, Boldan Vasile, Buluzan Alexandru, But Adrian, Ciorba Nicolae, Colecer Silviu, Corda Ginu, Creţu Dorin, Dosza Gaşpar, Druţă Marinel, Gal Ludovic, Gomboş Călin, Ilieş Simion, Mocan Nicolae, Nagy Alexandru, Pastor Beniamin, Petrean Petru, Pintea Simion, Roş Florin, Sabău Ionuţ, Săbaduş Radu, Szilagyi Zsolt, Tîrlea Gheorghe, Varga Attila, Vlaicu Călin, Vlaicu Remus.

 

Anul școlar 1997 - 1998

 

Anul III A Şcoala profesională– diriginte Bălănean Radu

Meseria: Mecanic motoare termice

Almas Attila, Buda Gabriel, But Daniel, But Ionut Lucian, Cheseli Bogdan Sabin, Ciupe Florin, Cosma Gheorghe Mihai, Coste Dan Adrian, Cretu Ionut Pamfil, Dirjan Danut, Fazacas Cristian Arpad, Gombos Czaba, Gombos Zoltan Csabs, Gorgan Cosmin Adrian, Irime Ionut, Kiss Ferenk Barna, Maios Cosmin, Moldovan Mihai Florin, Muresan Ciprian, Muresan Mircea Alin, Negrean Mircea, Negru Calin, Nicoara Claudiu Ionut, Nut Cosmin Emilian, Oetrus Romeo, Olar Adrian, Pernes Adelin Ioan, Petrus Marinel Trifan, Pop Gabriel Nicolae, Pop Ionut Florin, Pripon Gabriel, Silahy Levente, Somogyi Istvan, Stanca Vasile, Stirb Daniel Ioan, Szekely Ianos Istvan.

 

Anul III B Şcoala profesională– diriginte Moldovan Emil

Meseria: Instalator tehnico-sanitare şi de gaze

Balanean Samuel, Bernat Attila, Birta Sofian, Ciutre Claudiu, Costinas Florin, Cuc Florin, Dadurariu Stefan, Darabonta Tibor, Dobra Loredan, Dragos Alin, Grec Lucian, Kovacs Ervin, Lingurar Valentin, Pojar Doru, Pop Ciprian, Popa Emil, Posok Laszlo, Rus Ionut, Sabou Paul, Samighi Zoltan, Santavana Mihai, Szerdai Csaba, Terenes Alin, Tiuca Gheorghe, Torma Istvan, Vedinas Avram.

 

Anul III C Şcoala profesională– diriginte Lupaş Viorica

Meseria: Constructor structuri

Balanean Cristian Adrian, Bihari Tibor Erno, Chirila Florin Sorin, Ciobaca Ioan Adrian, Ciocean Iosif, Cristea Ioan Cosmin, Culcsar Istvan, Debreteni Zoltan, Derjan Marius, Dragos Ioan Viorel, Erdodi Laszlo, Gombos Gyozo, Holnar Levente, Lar Sergiu Viorel, Laslo Lucian Vasile, Lingurar Aron, Lupas Leon Gabriel, Muresan Nicolae, Neagu Catalin Ioan, Pintea Claudiu Alin, Pop Nicolae, Radu Vasile, Rafa Ioan Rusalim, Rodina Augustin Daniel, Somu Mihai Paul, Szabo Ludovic, Szanto Ioan, Szilagi Csaba Szabolcs, Szucs Jozsef, Torje Adrian Octavian.

 

Anul III D Şcoala profesională– diriginte Dan Ioan

Meseria: Constructor tâmplar-parchetar

Ana I. Alin Dorin, Baidoc i. Mircea, Bartha A. Tibor Ferent, Băltan I. Cristian Ioan, Borz G. Florin, Briscan I. Adrian, Cherteş I. Călin, Cosma T. Traian, Crişan V. Nicu, Dragoş P. Cristian Petru, Gîlcă V. Marin, Jula C. Nicolae Petru, Lazăr A. Dan, Lucaciu I. Ciprian Ioan, Maioş T. Dorin, Marincaş T. Cristian Dănuţ, Milaş E. Adrian Vasile, Mureşan V. Sorin Florin, Nagy L. Ciprian Alin, Onău V. Vasile, Pavel I. Paul Viorel, Pop I. Viorel Claudiu, Răcăşan T. Cristian Liviu, Şooş V. Pavel Vasile, Tărău Z. Ovidiu, Vereş Gh. Ioan

Anul școlar 1998 - 1999

 

Anul III A Şcoala profesională– diriginte Pop Patriţiu

Meseria: Mecanic motoare termice

Balint V. Ede, Barburaş C. Ovidiu-Adrian, Chirilă Cornel, Cioban S. Simion Sorin, Ciupe A. Aurelian  Marius, Ciurbe C. Ionuţ, Fazekaş A. Csaba Tibor, Gal A. Istvan Tibor, Gal D. Istvan, Gaspar F. Mircea, Hendea I. Ionuţ, Jecan C. Cristian Ioan, Kozma K. Karoly Levente, Mudura I. Iosif Zsolt, Nagy S. Attila Istvan, Păcurar I. Sorin Cristian, Pop I. Paul Vasile, Popan A. Adrian Vlad, Popit Vasile, Stănean M. Adrian Florin, Szabo V. Vilmoş Levente, Ştirb T. Cosmin Florin, Taloş I. Todorel, Tămaş V. Daniel Ioan, Tămaşan V. Cristian Vasile, Tăut Gh. Vasile Mihai, Tout Gh. Aurel, Vancia A. Vasile, Vădaş F. Bela.

 

 

Anul III B Şcoala profesională– diriginte Souca Trifan

Meseria: Instalator tehnico-sanitar şi de gaze

Antal A. Andraş, Barabasy E. Robert Istvan, Boda F. Francisc, Cadar O. Ovidiu Bogdan, Fazacaş T. Daniel, Ghiurca Mureşan N. Florin Nicolae, Inceu V. Vasile Lucian, Jurca I. Ioan, Mureşan I. Ioan Adrian, Mureşan N. Nicolae, Naghiu N. Nicolae Dan, Nedelcu P. Mihai Dan, Nuna V. Cristian Adrian, Onica C. Florin Crăciun, Pătcaş I. Valer Cătălin, Podar I. Florin Adrian, Rechişan Gh. Florian, Sabău A. Florin Vasile, Sopoian Gh. Marius Călin, Szabo L. Karoly Stefan, Tămaş T. Cristian Florian, Varga G. Zsolt.

 

Anul III C Şcoala profesională– diriginte Fărcaş Ioan

Meseria: Constructor structuri

Alexa P. Florin, Ardelean Claudiu, Banto M. Tibor, Ceaca I. Alin Gabriel, Chiurbe V. Radu, Cocioaba E. Emil Gabriel, Costişor I. Liviu, Culcear V. Ionuţ, Goia D.Dan, Hendea V. Ioan, Jeler A. Ciprian, Joldeş I. Andrei, Kui A. Andrei, Lodany Istvan, Mate I. Jozsef, Mazdoczi S. Robert Levente, Onaca Vasile, Onica T. Adrian Nicolae, Prune Gh. Cristian Călin, Rus A. Valentin, Rus I. Dan Ionuţ, Santavan A. Aurel Florin, Tiorean I. Vasile Bogdan, Ţurcaş G. Vasile.

 

Anul III D Şcoala profesională– diriginte Balotă Vasile

Meseria: Constructor tâmplar parchetar

Agostan I. Şandor Csaba, Balla A. Tibor, Bejan S. David, Boldan V. Liviu, Briscan I. Ovidiu Cornel, Chiş G. Emanuel, Domokoş V. Victor Bela, Ember L. Vasile Ovidiu, Felker M. Istvan, Futo F. Francisc, Galaczi C. Marton, Gudea A. Ioan Aurel, Holhoş V. Nicolae Dan, Ilieş I. Zamfir Ioan, Ion S. Florin Mihai, Kallo D. Rudolf, Lar A. Marian Aurel, Mihai C. Ciprian, Onicaş G. Gavril Ioan, Pinte I. Ioan Avram, Pop G. Eduard, Pusoc F. Rudolf, Rus A. Rareş Augustin, Sabău D. Florin, Stoica I. Nicolae, Taloş A. Romeo Lorin, Taloş S. Adrian Dănuţ, Totos L. Istvan.

 

Anul școlar 1999 - 2000

 

Anul III A Şcoala profesională– diriginte Pop Florica

Meseria: Mecanic motoare tehnice

Baidoc G.Catalin - Siviu, Baidoc N. Nemia - Nicolae, Boha I. Cristian - Iosif, Camarasan A. Gabriel - Stefan, Ceaca L. Adrian - Liviu, Chis I. Ciprian - Ioan, Cristea I. Sebastian, Deak F. Ferenc - Istvan, Farcas N. David, Faur N. Nicolae, Gorgan D. Ovidiu - Patriciu, Goron G. Adrian - Cosmin, Hodis S. Gabriel - Adrian, Ilea I. Alin - Marius, Ilea I. Ionel, Molnar V. Levente, Muresan D. Alin - Ciprian, Muresan R. Vasile - Simion, Parau V. Vasile - Andrei, Pop A. Alin - Marius, Porfire N. Nicu - Claudiu, Rostas Aurel, Rus Gh. Mihai, Rus S. Daniel, Sabou G. Dan, Sina M. Mircea - Cosmin, Talos I. Liviu, Ticle T. Vasile - Rubin, Toth St. Sandor, Vilcelean R. Remus - Vasile.

 

Anul III B Şcoala profesională– diriginte Cămărăşan Iosif Ioan

Meseria: Instalator tehnico-sanitar şi de gaze 

Ardelean V. Marius, Avram I. Ionut, Baba V. Cosmin, Bolojan V. Florin, Bura A. Gabriel, Ciontos G. Adrian - Sergiu, Ciupe S. Ioan - Avram, Czirjak G. Zsolt Levente, Domokos V. Tamas, Gaga G. Alin, Gavris A. Marius, Hiriczko A. Adalbert, Horotan C. Adrian - Paul, Lacatus M. Giani - Marcel, Lukascs S. Sandor - Gergely, Marian D. Adrian - Dorel, Pap S. Zoltan, Pocol A. Gavril - Bogdan, Popit P. Catalin - Vasile, Prune I. Adrian, Samsodan I. Vasile - Florin, Suba V. Zoltan - Csaba.

 

Anul III C Şcoala profesională– diriginte Ciocian Ardeleanu Gabriela

Meseria: Constructori structuri

Balanean D. Andrei, Balanean I. Ovidiu, Balanean V. David - Viorel, Bernat G. Tamas - Tibor, Brisc M. Florin - Marin, Chereches A. Adrian - Aurel, Chis - Bonte T. Cristian - Traian, Crisan I. Vasile, Duma I. Danut - Ioan, Fildan P.Petre, Filip I. Florin, Ghiurca P. Adrian - Cosmin, Goron Ghe. Viorel Cosmin, Iepurar I. Cosmin, Man M. Marius - Dorin, Marian Ghe. Cosmin - Alin, Nemes V. Alin - Daniel, Peter B. Szabolcs - Balint, Pop G. Grigore - Daniel, Pop V. Lucian - Viorel, Poptelecan P. Cosmin -  Petre, Talos V. Adrian.

 

Anul III D Şcoala profesională– diriginte Busuioc Dumitru

Meseria: Constructor tâmplar-parchetar

Avram G. Florin - Ioan, Berbecar N. Florin, Birta M. Mihaly - Benjamin, Ciupe A. Aurel - Adirian, Ciupe P. Daniel -Ioan, Contras P. Petru, Cosma Gh. Ruben - Septimiu, Coste I. Cornel - Stefan, Csapo G. Gerzson - Ferenc, Cseke A. Sandor, Duscas C. Lucian - Gabriel, Iancau N. Daniel- Nicolae, Longodor A. Liviu - Daniel, Peli A. Sandor, Pusok V. Vasile, Seiche P. Marian - Marius, Stana V. Sandu- Dan, Szigyarto A. Istvan, Szikszai E. Laios, Tarau A. Alexandru - Bogdan, Tarba I. Ionut - Gabriel, Torje D. Cornel - Dorel, Varga I. Vasile - Dumitru, Veres I. Ioan - Cristian.

 

Anul școlar 2000 - 2001

 

Anul III A Şcoala profesională– diriginte Bălănean Radu

Meseria: Mecanic motoare termice

Aghereşan I. Ioan, Alszegy V. Robert, Baidoc Ruben, Bocuţ I. Cristian, Boldan V. Claudiu, Both Cristian, Coste V. Adrian, Dinca D. Marin, Doban T. Daniel, Fazakas B. Balazs, Henkel G. Attila, Kovacs El. Attila, Lazar I. Cosmin, Marton C. Carol, Nogy G. Joszef, Ognean G. Flaviu, Păuşan E. Paul, Perneş F. Alin, Pop E. Gabriel, Pop N. Nicolae, Pop V. Florin, Porumb I. Ioan, Puie A. Lsaia, Sălăjan I. Robert, Szabo A. Robert, Tarţa A. Claudiu, Tămaş V. David, Ţiriac I. Mihai.

 

 

 

 

Anul III B Şcoala profesională– diriginte Moldovan Emil

Meseria: Instalator tehnico-sanitar şi de gaze

Ardelean V. Cristian, Balog I. Gyula, Bandi Zsolt, Blaga I. Vasile, Boroş L. Zsolt, Ciobanu M. Marian, Ciocan M. Mircea, Droj D. Adin, Fizeşan A. Virgil, Florea G. Cristian, Giurgiu C. Felician, Hegeduş N. Daniel, Kiş V. Laszlo, Lazar V. Ferenc, Lingurar R. Sorin, Manole E. Ioan, Nuna V. Florin, Onuţan S. Vasile, Remeş Florin, Turian V. Vasile.

 

Anul III C Şcoala profesională– diriginte Dan Ioan

Meseria: Constructor tâmplar - parchetar

Ana I. Ioan, Ardelean I. Mălin, Balint B. Jozsef, Borz S. Sorin, Briscan A. Cristian, Buhuş T. Teodor, Dudaş I. Ianoş, Gomboş P. Pal, Ianc V. Mihai, Maxim M. Marius, Modi M. Tămaş, Nagy A. Antal, Negrean Şt. Nicuşor, Opriş L. Călin, Puiu P. Costel, Racz L. Laszlo, Rada I. Marcel, Rus A. Cristian, Silaghi V. Victor, Stan V. Vasile, Torje D. Vasile.

 

Anul școlar 2001 - 2002

 

Anul III A Şcoala profesională– diriginte Pop Patriţiu

Meseria: Mecanic

Arinar Teodor Dan, Bordaş Vilmoş, Crişan Alin Ovidiu, Gal Benjamin Zoltan, Kasza Zoltan, Kulksar Attila Bela, Maxim Alexandru, Morar Lucian, Nagy Mikloş Karoly, Pădurean Adrian Dinu, Petre Daniel, Pop Andrei Mihai, Pop Ruben, Purcar Cristian Alexandru, Rotar Vasile Claudiu, Sabou Mihai, Suciu Ovidiu Mihai, Szabo Jozsef Robert, Szoldsi Robert Levente, Vaida Bogdan Ioan, Varga Eduardo Gyorgy, Vasian Florin Ionel.

 

Anul III B Şcoala profesională– diriginte Souca Trifan

Meseria: Instalator tehnico-sanitar şi de gaze

Blaga E. Marius Paul, Bodoaşcă E. Marius, Boroş L. Robert Lajos, Chiperi V. Adrian Vasile, Chirila F. Cosmin Alin, Darabon A. Vilmoş, Dumitraşcu L. Daniel, Elekeş I. Iosif, Filip V. Cosmin Alin, Fizeşan A. Cosmin Aurelian, Iacob P. Florin Petru, Kovendi A. Csaba, Marian I. Ioan Mădălin, Mike J. Levente, Opal I. Szabolcs, Pintea O. Vasile, Puşcaş D. Cristian Dumitru, Puşcaş V. Adrian Vasile, Stejerean M. Radu Adrian, Talpoş C. Constantin Răzvan.

 

Anul III C Şcoala profesională– diriginte Barbor Emil

Meseria: Constructor structuri

Antal I. Marius, Bălănean N. Bogdan, Bălănen C. Marcel, Deak Tamaş, Deak Zsolt Csaba, Deneş L. Balazs, Dragoş Gligor, Ghiulai Dănuţ, Hădade A. Cristian, Iepurar Dorin, Lar V. Cosmin, Lar V. Cristian, Marian Sorin Ioan, Mureşan V. Adrian, Mureşan V. Andrei, Oros T. Adrian, Pusok Alexandru, Şimon Mihai, Ştirb A. Sabin, Truscai T. Dan Sergiu, Zah V. Marius.

 

Anul III D Şcoala profesională– diriginte Balotă Vasile

Meseria: Constructor tâmplar - parchetar

Andreica A. Samuel, Baloş V. Robert, Bartuş I. Levente, Bălănean D. Claudiu, Bone F. Ferencz, Brezsan A. Istvan, Chit I. Marius Florin, Csabo G. Balazs Levente, Dolha V.  Nicolae, Fekete A. Attila, Kirei M. Norbert, Lupuţ F. Alin, Matiş B. Andraş, Niculaş M. Cristian, Onuţe M. Alin, Peli A. Csaba, Pop Gh. Florin, Spătaru D.. Daniel, Tou Gh. Cosmin, Ţucaş G. Pavel.

Anul școlar 2002 - 2003

 

Anul III A Şcoala profesională– diriginte Dan Florian

Meseria: Mecanic

Aciu G. Vasile, Ardelean C. Marcel Călin, Baidoc V. Cosmin Marius, Birta V. Ionuţ, Căprar I. Radu Ioan, Chiş G. Cristian Stelian, Dobrai A. Lorand, Hiriczko V. Zoltan, Lăcătuş T. Cosmin, Lobonţ V. Daniel Andrei, Marian V. Cristian Viorel, Mayor I. Ovidiu Andrei, Medan M. Mihai Claudiu, Mureşan I. Vasile, Petruşan Ioan Paul, Pintea D. Cristian Eugen, Rezmiveş A. Daniel, Rodina V. Tiberiu Romeo, Rus V. Adrian, Savin V. Vasile Răzvan, Silaghi V. Victor Bogdan, Vadaş G. Gyula Levente.

 

Anul III B Şcoala profesională– diriginte Cămărăşan Iosif Ioan

Meseria: Instalator tehnico-sanitar şi de gaze

Baboş E. Cristian Ionuţ, Buda D. Radu, Cuc F. Adrian, Cudor V. Cristian Florin, Fazacaş G. George Ionuţ, Ghile L. Cristian Gabriel, Ispas V. Ştefan Cristian, Jurcan I. Ionel Cristian, Kiss F. Csaba, Kiss S. Robert, Marian M. Mihai, Muntea I. Ionuţ Cristian, Muscan D. Marius Cosmin, Păcurar I. Ionuţ Gabriel, Petrescu V.Adrian  Răzvan, Pop G. Florin Alin, Taloş I. Lucian Didel, Taloş V. Vlad Ioan, Tămaş R. Marius Claudiu, Turcaş G. Sergiu Eftimiu, Tuşer G. Florin Cristian, Varga J. Attila Josef.

 

Anul III C Şcoala profesională– diriginte Ciocian Ardeleanu Gabriela

Meseria: Constructor structuri

Banyai I. Janos Karol, Barna D. Daniel Alexandrui, Bodean V. Claudiu Sorin, Contras P. Ionuţ Alexandru, Csapo P. Tibor, Dragoş V. Vasile Gabriel, Erdodi S. Şandor Tibor, Gâlgău I. Adrian Nicolae, Ilieş F. Ciprian, Mocan G. Teodor, Modi A. Şandor, Modi M. Miklos, Moigrădean D. Gabriel Mihai, Mureşan I. Ionuţ Augustin, Mureşan V. Vlad Cristian, Nistru G. Cristian Alin, Rus I. Eugen Alexandru, Rusu I. Eugen Alexandru, Sabo M. Ionuţ, Terec T. Mihăiţă Daniel, Ţap Cristian, Verestiuc M. Samuil

 

Anul III D Şcoala profesională– diriginte Busuioc Dumitru

Meseria: Constructor tâmplar-parchetar

Ciupe S. Adrian Ionuţ, Cuibuş V. Ştefan Vasile, David M. Mihai Andrei, Filip R. Dan Florin, Hădade S. Simion Ionuţ, Ilyeş Z. Zoltan, Kişş A. Levente Antal, Mesaroş V. Mihai Ioan, Murg D. Claudiu Dumitru, Onău V. Cornel, Onuţe N. Nicolae Ioan, Prodan I. Lucian, Puie A. David, Pusok F. Samuel Csaba, Rus I. Mihai Alin, Sălajan I. Claudiu Iulian, Szabo A. Şandor Tibor, Szeredai F. Karoly, Ştirb G. Lemuel, Teglaş I. Florin Iulian, Terheş D. Doru Bogdan.

 

Anul III E Şcoala profesională– diriginte Balotă Vasile

Meseria: Constructor tâmplar-parchetar

Baba V. Viorel Marius, Balla E. Szabolcs, Balla L. Levente, Bejan C. Alin, Boloş V. Mirel, Borzan D. Alin Vasile, Chiş I. Dan Gabriel, Cimpoieş I. Ionuţ Sergiu, Crişan I. Alin Sorin, Csapo I. Balazs, Dregan Ghe. Rareş Ionuţ, Ghile D. Adrian Dumitru, Joo I. Janoş, Kulcsar I. Jozsef Tiber, Merca F. Gabiel, Mihuţ T. Silviu Gabriel, Mureşan V. Călin, Oros I. Samuel, Pusok A. Zsolt, Pusok S. Lorand Şandor, Racasan T. Florin Nicolae, Szekely A. Iştvan, Vale E. Cristian Paul.

 

 

Anul școlar 2003 - 2004

 

Anul III A Şcoala profesională– diriginte Bălănean Radu

Calificarea profesională: Mecanic auto

Astaloş K. Karoly, Avram D. Dacian, Avram Paul Andrei, Avram V. Alin Mihai, Bălănean D. Daniel, Cudor V. Adrian Nicolae, Fazakaş B. Szabolcs, Ficuţ T. Vlad Liviu, Koszta I. Oliver, Pap I. Rudolf,  Pelecaci I. Liviu Adrian, Pralea A. Adrian Pavel, Rezmives D. Cosmin Vasile, Roman L. Avram Daniel, Sabou C. Marius, Sabou D. Cristian Vasile, Sonea P. Daniel Samuel, Szalansky A. Ferenc, Sztan V. Florin, Sztan V. Ioan, Taloş R. Sorin Adrian, Toldaş C. Călin Vasile.

 

Anul III B Şcoala profesională– diriginte Bucur Maria

Calificarea profesională: Instalator instalaţii tehnico-sanitare

Barbu G. Marius Cosmin, Bîrjac T. Teodor Gabriel, Bocuţ I. Cosmin Nicolae, Bogdan L. Mihai Florin, Crişan T. Ovidiu Cristian, Donisa E. Cezar, Gurzo E. Ovidiu Andrei, Iluţă V. Cristian, Longodor C. Andrei, Negrean A. Nicolae Daniel, Pârţiu M.D. Cosmin Doru, Pusok J. Istvan, Rurac L. Andrei Laurenţiu, Stanciu I. Cătălin Iona, Torje I. Daniel Vasile, Ţîrle N. Paul Nicolae,  Varga S. Cristian. 

 

Anul III C Şcoala profesională– diriginte Pop Gheorghe

Calificarea profesională: Zidar-pietrar-tencuitor

Bălăjel N. Daniel, Berar V. Vasile, Chende I. Ioan, Chendrean V. Radui Bogdan, Chirilă Dan Florin, Cosma V.  Nandor, Crişan D. Dan Dumitru, Crişan I. Ioan, Crişan N. Ioan Andrei, Crişan N. Pavel, Jecan Gh. Liviu, Kui I. Lorand Ede, Kui V. Laszlo Norbert, Mag F. Alin Florin, Moga M. Gelu Călin, Mudure V. Florin Vasile, Onicaş D. Claudiu Ioan, Onicaş V. Sorin Vasile, Opriş Gh. Marian Adrian, Părău E. Sorin, Perneş F. Tudor Florin, Pop F. Florin, Pop Gh. Alin Andrei, Postolachi Cristian, Sabou F. Cristian Ionel,  Sur V. Adrian Vasile, Torje T. Adrian Teodor, Ţăudan I. Marius Ionuţ.

 

Anul școlar 2004 - 2005

 

Anul III A An de completare – diriginte Pop Patriţiu

Calificarea profesională: Mecanic auto

Ardelean D. Mihai Daniel, Asztaloş A. Şandor, Baidoc A. Marius Aurel, Baidoc I. Claudiu Florin, Bakai A. Attila, Boda. J. Andraş Robert, But I. Marius Vasile, Colcer I. Nicolae Cristian, Costina L. Leontina, Dârjan F. Florin, Droş A. Paul Cosmin, Fărcaş F. Felician Florin, Gog V. Victor Grigore, Homorcean N. Dan Octav, Lupoian N. Călin, Marchiş G. Daniel, Matiş L. Tiberiu, Negrean G. Ovidiu Remus, Pop D. Marius Dumitru, Pusok A. Nicolae Karolz, Rus T. Cosmin Flaviu, Sabo T. Olimpiu, Tont G. Mihai Gabriel, Ţăudan A. Ionuţ Adrian, Varga C. Zoard Csaba, Vereştiuc M. Mihai, Vincze F. Attila Ferenc.

 

Anul III B An de completare – diriginte Lupaş Viorica

Calificarea profesională: Zidar-pietrar-tencuitor

Baban A. Boton-Jozsef, Blaga Ionuţ Adrian, Boda M. Attila, Cadar Bogdan Victor, Crişan Gh. Marius Andrei, Cuceu L. Cornel Aurel, Dragan L. Bogdan-Cristian, Komloşi Z. Zoltan Zsolt, Kovacs I. Istvan Zolt, Kui M. Miklos Tibor, Longodor A. Marius Ionuţ, Milak T. Romeo Iulian, Molnar F. Rudolf-Ferenc, Mureşan I. Ionel Gabriel, Mureşan I. Sorin Marius, Mureşan N. Dan Ioan, Nicorici Gheorghe, Perneş D. Daniel Adrian, Pintea I. Paul Ciprian, Pop V. Florin-Leontin, Prodan I. Teodor Alexandru, Pusok F. Tamaş Istvan, Revnic D. Marius, Spătaru D. Corneliu, Suciu N. Alexandru Ioan, Szabo A. Attila, Szollosi A. Benedek Alexandru, Toth S. Răzvan-Ioan.

 

Anul III C An de completare – diriginte Busuioc Dumitru

Calificarea profesională: Dulgher-tâmplar-parchetar

Banto A. Andraş, Blaga T. Florin-Ionuţ, Chichişan V. Daniel-Călin, Duma N. Nicolae-Dan-Dumitru, Fildan Florin, Florea Gr. Florin, Gog Gr. Ionuţ-Grigore, Lingurar V. Vasile, Molnar Gi. Răzvan-Vasile, Pap M. Rareş-Ciprian, Paşca T. Ciprian-Ionuţ, Perneş Gh. Vasile-Grigore, Pop I. Cosmin-Florin, Pop V. Mihai-Aurelian, Prodan I. Sabin-Marius, Roşu G. Bogdan-Vasile, Szabo E. Zoltan-Zsolt, Szerekereş V. Zoltan-Robert, Taloş D. Cristian-Dorin.

 

Anul școlar 2005 - 2006

 

Anul XI A An de completare – diriginte Dan Florian

Calificarea profesională: Mecanic auto

Andreica A. Andrei Raul, Baidoc I. Alin Cladiu, Balint A. Attila, Bărbos R. Andrei Romul, Birta L. Levente, Boroş N. Andrei, Boroş S. Cătălin Iosif, Borzan D. Cristian Daniel, Căţănaş D. Vlad Andrei, Coca I. Ovidiu Adrian, David S. Aurelian Ioan, Deac T. Traian Remus, Erdodi S. Laszlo, Gherghe A. Radu Ştefan, Gog D. Dorin Alexandru, Groza V. Vasile, Hendea V. Lucian Mihai, Kui M. Zsolt, Mocan C. Nicolae Crăciun, Plosca O. Dan Răzvan, Pop I. Florentin Gabriel, Rusu N. Claudiu Nicolae, Sălăjan F. Florin Cătălin, Şandor A. Radu Ionuţ, Sima V. Vlad Cosmin, Ştirb S. Andrei Ioan. 

 

Anul XI B An de completare – diriginte Cămărăşan Iosif Ioan

Calificarea profesională: Instalator, instalaţii tehnico-sanitare şi de gaze

Bejan S. Andrei, Cuibuş D. Radu Bogdan, Csapo G. Rudolf, Ciunt A. Adrian Emilian, David M. Vasile, Fodor F. Tamaş, Farca M. Carmen Ramona, Gaga G. Cristian Vasile, Gomboş M. Zsolt Mihai, Loga F. Levente, Mate I. Istvan Rudolf, Opriş L. Raul Călin, Peşteleu N. Ioan, Rus V. Călin Răzvan, Taloş G. Rafael Gabriel, Szabo S. Zoltan, Silaghi T. Cristian, Şandor F. Sorin Marius, Şereş A. Andrei.

 

Anul XI C An de completare – diriginte Ciocian Ardeleanu Gabriela

Calificarea profesională: Zidar-pietrar-tencuitor

Aciu V. Cristian Iulian, Botofan I. Domin Adrian, Brândea Gh. Gheorghe, Cărpinean N. Nicolae Adrian, Dragoş F. Florin Adrian, Ghiuruţan V. Cornel Ioan, Goia E. Dan Liviu, Hegheduş N. Iuliu Marius, Huşan Gh. Gheorghe Ioan, Kraus I. Paul Cristian, Lăcătuş V. Claudiu Valer, Luca M. Iulian, Muscan I. Mircea, Pojar V. Horea Adrian, Rostaşi R. Claudiu Daniel, Rusu I. Ioan Remus, Souca P. Nicu Andrei, Tot-Rus G. Adrian Ionuţ, Şoflău Alin.

 

Anul XI D An de completare – diriginte Balotă Vasile 

Calificarea profesională: Tâmplar universal

Adam I. Tunde, Ardelean A. Alexandra, Boda L. Robert, Briscan G. Ionuţ Florin, Ciobanu O. Alexandru, Ciupe V. Natalia Alina, Deac I. Ioana Mioara, Dragoş Vicaş I. Florin Ionuţ, Goia G. Cosmin Dumitru, Gomboş F. Lorand Şandor, Kiraly F. Lorand, Lakatoş G. Monica, Lontea I. Andrei, Marian I. Robert Ioan, Mureşan G. Florin Alin, Muntean M. Daniel, Mocan A. Samuel, Perci P. Cristina, Peştean I. Rahela Daniela, Pop E. Alin Emil, Puşcaş M. Anca Ioana, Sabou F. Florin Ionuţ, Suciu C. Nicoleta Ioana, Torje B. Andrei Viorel, Vadaş G. Istvan Cezar, Varro I. Levente.

 

Anul școlar 2006 - 2007

 

Anul XI A An de completare – diriginte Guler Alin

Calificarea profesională: Mecanic auto

Ardelean E. Dan Alin, Bărnuţiu I. Lucian, Bolojean V. Ionuţ, Briscan A. Răzvan Ionuţ, Briscan Gh. Anca Rodica, Cherecheş P. Dan Florin, Conea V. Sergiu Marius, Groza M.I. Bogdan Mircea, Krecz Istvan Norbert, Lazăr V. Gabriel Olimpiu, Man I.M. Bogdan Cătălin, Milaş G. Viorel Nicolae, Mureşan I. Iulian Ciprian, Onica I. Alin Florin, Pop P. Daniel, Puşcaş A. Gabriel Daniel, Rus I. Marius, Sălăjean A. Cosmin Ionuţ, Stanciu I. Bogdan, Tămăşan M. Marcel Mihai, Tărău S. Ionuţ, Ciocan Ronald, 

 

Anul XI B An de completare – diriginte Moldovan Emil

Calificarea profesională: Instalator, instalaţii tehnico-sanitare şi de gaze

Baidoc S. Sorin Gheorghe, Barbur G. Andrei Paul, Catona I. Anca Loredana, Ciava Lucian, Ciubotaru G. Mirel Adrian, Clejan E. Vlad Eugen, Drulea S. Dan, Fazacaş G. Raul Florin, Fizeşan A. Aurelian Nicolae, Gaga I. Tudor Dan, Iepure T. Marius Andrei, Incze S. Şandor Ferenc, Jecan L. Marius Cătălin, Marincaş V. Cosmin Alin, Păuşan A. Cristian, Rezmiveş D. Bogdan Ionuţ, Sabou A. Andrei, Sabou N. Florin, Raţ Bogdan, Taloş Ioan Dan. 

 

Anul XI C An de completare – diriginte Pop Gheorghe

Calificarea profesională: Zidar-pietrar-tencuitor

Aciu V. Ciprian Florin, Anton E. Gabriel Marius, Beşe D. Rareş Cătălin, Beksi F.B. Sorina, Breda G. Adrian Vasile, Buda V.I. Anca Elena, Chiperi G. Mihaela Angela, Chiş N. Sergiu Ioan, Cozea D. Sergiu Bogdan, Dimin C. Iuliu Răzvan, Dudaş T. Timeea Cristina, Ghiurcuţa D.P. Mihai Dorel, Hodiş V. Florin Ioan, Ivan C. Marius Florin, Lăcătuş A. Florin, Lăcătuş A. Răzvan Dan, Lorincz G. Camelia Maria, Milaş T. Cosmin Călin, Mitraşca V. Mihai Nicolae, Moldovan I. Bianca Ioana, Nicoraş I. Alin Ionuţ, Olvedi V. Szabolcs, Pavel I.T. Ioan Vasile, Parnău C. Augustus Sergiu, Pop. I Cornel Ovidiu, Rezmireş V. Milu Mirel, Rus I. Vasile Nicolae, Ştirb I. Marius Ioan, Ştefan I. Călin, Vereş K. Tibor. 

 

Anul XI D An de completare – diriginte Paul Vasile 

Calificarea profesională: Tâmplar universal

Abrudan I. Gabriela Loredana, Chichişan V. Mihai, Cighi G. Ovidiu Ioan, Fechete V. Vlad Flaviu, Gaidoş P. Horaţiu Ioan, Ghiurcuţă V. Maria Anca, Hendea P. Victor Adrian, Kiss I. Tunde, Komocz B. Ibolya, Lakatos A. Arpad, Majer I. Adela Ibolya, Mezei A. Carmen Diana, Nicoară V. Cătălin Gabriel, Onaca A. Florin Alexandru, Oros G. Cristina Mihaela, Ortelecan D. Cristian, Pastor S. Ionuţ Vasile, Rus A. Aurelian, Sabou O. Iulia Anamaria, Şamşudam N. Mihaela, Varaga M. Zoran Levente.

 

 

 

 

 

Anul școlar 2007 - 2008

 

Anul XI A An de completare – diriginte Pop Patriţiu

Calificarea profesională: Mecanic auto

Bărnuţiu S. D. Segiu Dan, Boloş V. Marius Gabriel, Boros L. Balazs Szabolcs, Ciupe D. S. Dorin Nicolae, Fodoca V. Dan Sorin, Kovasc A. Lorand, Kulcsar M. Robert, Lung C. Ciprian Vasile, Mărcuş V. Dan Vasile, Mocuţ V. Marcel, Nergeş L. Radu Lucian, Nicolăut V. Robert Mihai, Păcurar A. Marius Andrei, Pop D. Vlad Dorin, Porumb R. Dan Cătălin, Tăut T. Marian Fănel, Varga G. Norbert.

 

Anul XI B An de completare – diriginte Bumbaş Cristian

Calificarea profesională: Instalator, instalaţii tehnico-sanitare şi de gaze

Blaga T. Nicolae Ioan, Borz I. Ionuţ Florin, Catona I. Adriana Ioana, Chende S. Tudor Lucian, Corda O. Claudia, Domokoş L. Tibor, Druhora I. Valentin, Faur D. Simion Dorin, Grama Dorin Vasile, Hidan V. Ionuţ Călin, Kelemen A. Roland, Kiraly I. Rudolf Ferenc, Miere G. George Traian, Pop F. Alin Cosmin, Mureşan V. Ruben Daniel, Puşcaş I. Ionuţ Andrei, Silaghi A. Vilhem Edward, Sălăjan I. Ioana Raluca. 

 

Anul XI C An de completare – diriginte Sereş Carol

Calificarea profesională: Zidar-pietrar-tencuitor

Asztalos C. Levente, Beldean Călin Iuliu, Chiş Ionuţ Mihai, Cristea V. Andrei, Droj Ioan Andrei, Flore Ionuţ Dănuţ, Kiss Janos, Mărgaras Daniel, Modi A. Andrei, Moldovean Ştefan Vlad, Mureşan Ioan, Pop Adrian, Szabo Zoltan.

 

Anul XI D An de completare – diriginte Busuioc Dumitru 

Calificarea profesională: Tâmplar universal

Abraham G. Andreea, Baksai M. Noemi, Banto B. Andrea, Bârjac I. Cristian Marius, Bereczki A. Andrei, Boca D. Eugen Constantin, Boroş V. Benjamin Robert, Cadar O. Andrada Octavia, Cherecheş D. Alexandru Ioan, Domokoş I. Erno, Elekeş F. Francisc Csaba, Galiş F. Andreea Florina, Iepure I. Ramona, Komocz B. Ildiko, Kovacs G. Szabolcs, Kozma F. Francisc Gyozo, Lăcătuş Tobias Vasile, Negritaş V. Alexandra Adina, Nicorici G. V. Diana Viorica, Paska M. G. Marius Cosmin, Puşcaş V. Vasile Stelian, Roşca I. Corina, Svaicz M. Anamaria, Szigheti J. Joizsef Rudolf, Szilagyi I. Norbert Attila.

 

Anul școlar 2008 - 2009

 

Anul XI A An de completare – diriginte Dan Florian

Calificarea profesională: Mecanic auto

Baczo Norbert Jozsef, Chiş Cosmin Dumitru, Cliţan Sergiu Doru, Coste Marine-Adrian, Covaci Marian-Crăciunel, Gal Jozsef Attila, Hidan Zoltan, Hodiş Daniel, Iancu Sergiu Ionuţ, Iuhoş Ferencz Jozsef, Jurcan Adinel-Ionuţ, Miclăuş Ciprian Bogdan, Peto Rudolf Istvan, Pintea Raul Andrei, Pripon Ionuţ Daniel, Urszan Cătălin Vasile, Tămaş Adrian, Opriş Ezechil, Chiş Paul Vasile.

 

 

 

Anul XI B An de completare – diriginte Cămărăşan Iosif Ioan

Calificarea profesională: Instalator, instalaţii tehnico-sanitare şi de gaze

Bădăcean I.V. Sergiu Ioan Cristian, Bejan S. Matei, Blaga R. Radu Daniel, Ciupe C. Raul Florin, Cojoc G. Marius Istrate, Flore A. Mihăiţă Petrişor, Gog O. Cosmin Andrei, Grec D. Daniel Vlad, Holhoş I. Vlad Mihai, Hosu E. Ovidiu Ionuţ, Mate D. Dan Robert, Moldovan D. Dan Claudiu, Oprea V. Cosmin Valentin, Pintea I.M. Marius, Puşok F. Levente Csaba, Rada I. Alexandru Florin, Sabo D. Ioan Dan, Stegar V. Marius Ionuţ.

 

Anul XI C An de completare – diriginte Balotă Vasile

Calificarea profesională: Tâmplar universal

Balla Z. Şandor Albert, Banto A. Klaudia Erika, Bone C. David, Boca Flaviu Teofil, Căilean I. Adelina Florica, Criste I. Răzvan Daniel, Ciava Adina Mariana, Ciorba Vlad, Glăvuţ C. Liviu Vasile, Herman I. Paul, Hosu Raul Gabriel, Ilyeş V. Gabriela, Mureşan R. Cristian Mihai, Mureşan T. Daniel Ioan, Moreşan Gabriela Doiniţa, Nuna Adriana Roxana, Nistor Alexandria Paula, Păuşan Vlad Florin, Pop Andreea Maria, Pripon Alexandru Dan, Proboteanu Daniel Vasile, Racz Lorand, Sabău Dan Florin, Ţîrle Ioana Monica, Tunyogi Tunde, Vasile S. Alex Dan, Vasile S. Claudiu Adi.

 

Autentificare

Meniu - Extra

Cine e online?

Avem 56 vizitatori și nici un membru online